DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemieccy ekofaszyści szturmują Warszawę! Chcą zniszczyć polską firmę odnoszącą sukcesy za granicą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Ekolog” w lesie Hambach.

Ekofaszyści z Niemiec zamierzają w czwartek uderzyć na Warszawę. Wraz z fundacją Viva będą protestować przed sklepem polskiej firmy. Oficjalnie chodzi o „wyrywanie sierści” z kóz, choć internauci zauważyli inny, ukryty „przypadek”.

Ekofaszyści zamierzają zaatakować w czwartek Warszawę. Jak poinformował Marcin Dobski, „Reserved przy Marszałkowskiej [w Warszawie – red.] będzie miało nieprzyjemności 20 lutego”.

Właśnie dostałem maila (nie wiem dlaczego) z PETA Deutschland, w którym zapraszają na protest razem z Fundacją Viva. Protestują przeciwko wełnie kaszmirskiej: „Wśród krzyku kóz wyrywana jest z nich sierść” – napisał dziennikarz.

O ile nie dziwi, że ruch samozwańczych ekologów atakuje firmy, o tyle szokujące jest, że protest w Warszawie organizuje niemiecka komórka. Dlaczego? Być może odpowiedź znajduje się w komentarzu Diany Skawińskiej-Pinewood.

Jprdle. Polska firma która odnosi sukces za granicą, oczywiste – zwróciła uwagę.

ki @szachmad

Reserved przy Marszałkowskiej będzie miało nieprzyjemności 20 lutego. Właśnie dostałem maila (nie wiem dlaczego) z PETA Deutschland, w którym zapraszają na protest razem z Fundacją Viva. Protestują przeciwko wełnie kaszmirskiej: „Wśród krzyku kóz wyrywana jest z nich sierść”.

eserved przy Marszałkowskiej będzie miało nieprzyjemności 20 lutego. Właśnie dostałem maila (nie wiem dlaczego) z PETA Deutschland, w którym zapraszają na protest razem z Fundacją Viva. Protestują przeciwko wełnie kaszmirskiej: Wród krzyku kóz wyrywana jest z nich sierść”.

Diana Skawińska-Pinewood 🇺🇲🇵🇱 @YrakiwYnolapan

Jprdle. Polska firma która odnosi sukces za granicą, oczywiste!!!Skawińska-Pinewood 🇺🇲🇵🇱

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: