NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zarażony koronawirusem opowiada co działo się z nim dzień po dniu. „Bóle podobne do tortur”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Student zaczyna swoją opowieść od 21 stycznia. To były dopiero początki epidemii.

Nie był w stanie zjeść posiłku, zaczął dręczyć go kaszel, a wkrótce potem drastycznie podniosła mu się temperatura. Tiger Ye poszedł do lekarza prosząc o test na obecność koronawirusa. W szpitalu do którego trafił było mnóstwo osób. W międzyczasie więc odwiedził inna placówkę prosząc o leki, które złagodziłyby jego objawy.

Student pisze, że doznawał ogromnego cierpienia. Nie były to zwykłe bóle, jak podczas grypy. Bóle porównywał do tortur. W rozmowie z agencją Bloomberg dodał, że czuł, jakby kaszel miał doprowadzić go zaraz do śmierci.

Gdy ponownie udał się do szpitala jego stan był już bardzo poważny. Choroba zaatakowała jego płuca, ale lekarze stwierdzili, że ma zostać w domu. Jego stan jeszcze bardziej się pogorszył i nie dał zbić się gorączki poniżej 39 stopni. Ostatecznie 21-latek trafił do hotelu, który władze na szybko zaadaptowały na szpital. 12 lutego przeprowadzono na nim drugi już test na obecność koronawirusa. Pierwszy potwierdził, że jest chory, drugi pokazał, że leki i organizm zwalczyły już wirusa.

warszawawpigulce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Zarażony koronawirusem opowiada co działo się z nim dzień po dniu. „Bóle podobne do tortur”

 1. Jest takie powiedzenie: wygrać wojnę, bez oddania ani jednego strzału” po co kogoś zabijać, jak sam może popełnić samobójstwo. a przynajmniej doprowadzić kogoś do takiego stanu”.Jeżeli będzie prawdą, że tzw,”koronawirus powoduje bezpłodność”, to macie tu idealny (monopol), na rodzenie się potomstwa nie byle jakiego, „potomstwa genetycznie modyfikowanego”. depopulacja i kontrolowane zaludnienie?, żeby ktoś chciał mieć potomstwo, musi zapłacić za in vitro sporą sumę pieniędzy. „Od dawna, nas trują. Jedzeniem, powietrzem, finansami bo mają nie wgląd.. Medycyna powstała na pewnych zasadach. Medycyna jest „monopolem”, „szczepionki które dostawaliście jako dzieci, wasze dzieci, i będą dostawć ich dzieci. „proceder jest powtarzany, by nie przerwano pętli:monopolu na zdrowie. bo żebyście wydawali pieniądze, musicie być chorzy. po to was szczepią byście chorowali, na wszystko to, na co byście nie chorowali. a tym samym, zdrowie psychiczne.” Chemiczne żarcie, to dokładanie do pieca, jak i leki które nie wiadomo jakie, w nich są.

 2. Posted on February 17, 2020 by State of the Nation

  BIOENGINEERED CORONAVIRUS PANDEMIC: Opracowana globalnie operacja bioterrorowa z fałszywą flagą z wykorzystaniem prawdziwej broni biologicznej ukierunkowanej na wiele celów NWO

  Czas poważnie sprawdzić rzeczywistość pandemii wirusa Coronavirus Wuhan.
  FAKT: Koronawirus Wuhan, zidentyfikowany przez WHO jako COVID-19, jest wysoce złożonym patogennym mikroorganizmem, który powoduje niezwykle zakaźny proces chorobowy.
  FAKT: Ten szczególny szczep koronawirusa został stworzony w zaawansowanym technologicznie laboratorium bioinżynieryjnym i zaprojektowany nie tylko do masowego zabijania, ale także do utrzymania globalnej pandemii.
  FAKT: Ta niezwykle zjadliwa forma koronawirusa została wydana w Wuhan w Chinach w tym samym roku, w którym miasto zostało wyznaczone jako strefa demonstracyjna 5G, co wskazuje na zamiar popełnienia ludobójstwa.
  FAKT: Broń biologiczna koronawirusa mogła zostać uruchomiona i skutecznie pokryta przez niezwykle silną grupę podmiotów państwowych, podmiotów korporacyjnych i instytucji międzynarodowych, które podpisują się pod globalistyczną agendą Nowego Porządku Świata.
  FAKT: Pandemia koronawirusa Wuhan jest wyjątkowo zaplanowanym wydarzeniem wyludnienia, przed którym elity władzy świata zostały zapewnione, że są chronione.
  FAKT: Ten atak bioterrorystyczny może bardzo dobrze ewoluować w wydarzenie na pełnym poziomie ekstynkcji, w którym nawet bogate elity i dobrze połączone VIP-y są niezdolne do życia z powodu choroby koronawirusowej lub gorzej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: