DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Pete Buttigieg współpracuje z lobby Izraela w USA….”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Amerykański demokratyczny kandydat w wyborach prezydenckich w 2020 roku Pete Buttigieg współpracuje z lobby Izraela w Stanach Zjednoczonych, mówi politolog.

Znalezione obrazy dla zapytania: Pete Buttigieg  zdjecia

Mark Dankof wypowiedział się w wywiadzie dla Press TV w sobotę, zapytany o Philipa Giraldiego, byłego amerykańskiego specjalistę ds. Walki z terroryzmem i oficera wywiadu wojskowego CIA, który powiedział, że Izrael od dawna ingeruje w amerykańską politykę i wybory, ale urzędnicy USA wolą milczeć i oskarżać Rosję.

Giraldi wypowiedział się w artykule zatytułowanym Czy Pete Buttigieg the Israel Lobby Choice ?, w którym zbadał rzekomo cyberwojną wojnę, która uderzyła w Iową i opóźnił wyniki głosowania głównego klubu w stanie Środkowo-Zachodni.

Wyniki opublikowano prawie 21 godzin po oddaniu głosu przez Iowansa, a urzędnicy obwiniają niekonsekwencje związane z nową aplikacją mobilną służącą do liczenia głosów.

Israel meddling in US elections, not Russians: Philip Giraldi

Izrael wtrąca się w wybory w USA, a nie Rosjanie: Philip Giraldi
Były oficer CIA Philip Giraldi twierdzi, że Izrael od dawna ingeruje w wybory w USA, ale amerykańscy urzędnicy wolą milczeć i oskarżać Rosję.
Buttigieg objął przewodnictwo wśród innych rywalizujących tam kandydatów i został oficjalnie nagrodzony największą liczbą delegatów po ukończeniu w ubiegłym tygodniu recanvass 55 obwodów, posiadając 0,1% przewagi nad senatorem Vermont Bernie Sanders w ekwiwalencie delegatów stanowych.

„To bardzo oczywiste, że dotychczasowa historia wyborów w 2020 r. Nie jest zwykłą ingerencją Izraela w wybory amerykańskie… ale 2020 r. Polega na tym, by Izrael wzniósł to na nowy poziom pod względem tego, co wydarzyło się w klubach w Iowa” – powiedział Dankof.

„To bardzo oczywiste, że Pete Buttigieg, demokratyczny kandydat z South Bend, Indiana, współpracuje z lobby Izraela” – dodał.

„Ostatecznie jest kwintesencją kandydata w lobby syjonistycznym” – dodał Dankof, nazywając Buttigieg „międzynarodowym korporacyjnym rzecznikiem kapitalistycznym”, który „reprezentuje kulturowy marksizm, który jest bardzo drogi elementom pro-syjonistycznym w Stanach Zjednoczonych”.

zrodlo:presstv

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: