DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Marcin Gustaw Osadowski Redaktor Stacji NPTV, oraz materiały archiwalne ogólnodostępne w sieci – FOTO, TEKST, VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

comment_iXgqg0FR7sF1PNTVFxE4a0vnJ1tLUMEL

Polityka

25 cytatów z Janusza Korwin-Mikkego, które wstrząsnęły światem…

Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy w końcu się doigrał. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego zapowiedział już karę dla polskiego europosła za obraźliwe wypowiedzi. A my przypominamy inne wypowiedzi JKM, które wstrząsnęły światem.

Ostatnia o „czarnuchach”

„Cztery miliony ludzi straciły pracę. To były cztery miliony czarnuchów. A teraz mamy 20 milionów bezrobotnych Europejczyków, którzy są czarnuchami Europy. Tak, 20 milionów młodych ludzi jest traktowanych jak czarnuchy.”

O rolnikach

„Blokady? Jakie blokady? Za mojej władzy żadna nie utrzymałaby się dłużej jak 5 minut. Blokadę bym rozwalił, chłopom poobijał mordy, a ciągniki spalił!”

O Annie Grodzkiej, posłance Twojego Ruchu

„Gdyby p. Krzysztof Grodzki zmienił był płeć po cichu (jak to był zrobił – w Bangkoku) i nikomu nic nie mówiąc startował do Sejmu i został wybrany – nie byłoby problemu. Problem nie w tym, że ją zmienił – tylko w tym, że Grodzkie o tym rozgłośnie informowało i weszło do Sejmu jako dziwadło. Nie dlatego, że zna się na polityce – lecz dlatego, że jest dziwadłem. (…) W każdym razie: na pewno są ludzie, którzy zwymiotowaliby, gdyby dotknęło ich Grodzkie.”

O Polakach

„Lud jest głupi jak but z lewej stopy. Większość ludzi podwyżkę podatków przełknie. Jak im w telewizji wytłumaczą, że powstaną nowe drogi, szpitale, to ludzie to zrozumieją. Przeciętny widz telewizji jest zupełnie odmóżdżony, w ogóle nie myśli”.

„Obecnie hodujemy hordy tchórzy i donosicieli! Skurwione społeczeństwo skurwieli!”.

O kobietach

„Kobiety nie mogą być inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”.

O kobietach i gwałcie

„Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”.

„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.

O Hitlerze

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

O niepełnosprawnych

„Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa.”

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych – a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów – i inwalidów, niestety”.

O biciu dzieci

„Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”.

O konflikcie na Ukrainie

„Putin? A co on zrobił? Pan Putin obalił legalne władze Ukrainy? To pan Putin wprowadził bojówkarzy na Majdan? To pan Putin kazał strzelać do ludzi? (…) Krym jest autonomiczną republiką, jej władze poprosiły go o pomoc. (…) Parlament republiki Krymu jednomyślnie poprosił Rosję o opiekę. Natomiast przypominam, że legalnym prezydentem Ukrainy jest pan Wiktor Janukowycz. Nikt go nie zdjął z urzędu.

„ To byli wyszkoleni terroryści, nawet wiem dokładnie, kto z Polski ich szkolił”.

Umowy śmieciowe

„Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych. Zapewniających gwarantowane wyżywienie, gwarantowane godziny pracy”.

Dopytywany przez zszokowaną prowadzącą, kto miał zagwarantowane wyżywienie, odparł jednoznacznie: „Więźniowie w obozie! Codziennie trzy razy im wydawano wyżywienie! Mieli stałe godziny pracy i pewność zatrudnienia”.

O Kwaśniewskim, Kaczyńskim i Tusku

„Dla mnie nie ma różnicy, czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku – wszystko to dla mnie czerwone świnie. Oni różnią się metodami, cel pozostaje ten sam”.

O pedofilii

„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.

„Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodparnia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.”

O edukacji seksualnej w szkołach

„Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.

O homoseksualizmie

„Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, często dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości”.

O Parlamencie Europejskim

„Sprzedamy go i zrobimy tam burdel. Budynek Komisji Europejskiej świetnie się do tego nadaje”.

Super Express

Janusz Korwin Mikke rzuca zaklęcia XD

Pilne! Taśmy Konfederacji (całość originał)

Screenshot_1

5 najgłupszych wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego

Cytaty:

Kobieta jest taka jak jej mąż:

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2007/08/23/nie-ma-sensu-pisac-o-karze-smierci/

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne:

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2009/08/19/oszukiwanie-naiwnych-kobiet-i-wnioski/

Lekka Pedo:

https://korwin-mikke.pl/artykuly/pedofil/291/

Moja córka + zwierzęta potrafią uprawiać sex:

Janusz Korwin-Mikke – 3 kwadranse NPTV.pl Marcin Osadowski 17.8.2014

Kuba Wątły, Marcin Osadowski, Czemu czcimy tylko porażki i… Superstacja Bez ograniczeń 2014r

(Wykop.pl )Janusz Korwin Zjedz Mielone (wersja 29 min)

Screenshot_6

Screenshot_7

Screenshot_8

Janusz Korwin-Mikke, Michał Marusik, konferencja prasowa. Afera węglowa, rozłam w KNP. 16.1.2015

Janusz Korwin-Mikke, Michał Marusik, Mieczysław Grzegorz Burchert. Konferencja prasowa Nowej Prawicy. Afera węglowa, rozłam w KNP. 16.1.2015. Michał Marusik o dramacie górnictwa. Poważny problem społeczny ludzi, którzy nie mają innego źródła utrzymania. Janusz Korwin-Mikke uważa że kłopoty górnictwa mają swoje wtórne źródło w przepisach unijnych i walce z globalnym ociepleniem. Wystąpienie Janusza Korwin-Mikke ocenione jako haniebne przez przew. Schultz’a, który to wysyłał JKM’a również do psychiatry. MEP Korwin-Mikke żąda przeprosin i satysfakcji – nie spoliczkuje towarzysza Martina Schultza bo nie chce sobie brudzić rąk. Dołącza się do tego żądania całe KNP i pozostali europosłowie. MEP KNP podkreśla również że na węglu w tej chwili robi się ogromne przekręty a nasz (KNP) przedstawiciel w sejmie – Przemysław Wipler również był atakowany w Sejmie jakoby podawał nieprawdziwe informacje o sytuacji kopalni polskich. KNP podkreśla, że konieczne jest przywrócenie zdrowej gospodarki opartej na prywatnej własności. Janusz Korwin-Mikke i Michał Marusik poruszyli również tematykę tworzenia nowej partii wokół JKM jak i stosunków między sobą. Przyszłość w świetle nowych wydarzeń. Korwin-Mikke powiedział również, że chce by Polska miała prezydenta, którego inne państwa by się bały. Marcin Gustaw Osadowski – NPTV.pl Materiał można dowolnie używać także we fragmentach z wyłączeniem negatywnej manipulacji w każdych mediach z podaniem informacji o źródle: NPTV.pl.

https://www.youtube.com/NPTVpl

Janusz Korwin-Mikke w audycji Bez Pudru Elizy Michalik w Radio Dla Ciebie 14.09.2013

KOD DOSTĘPU – Korwin-Mikke wyzwolą nas Arabowie

27.7.2014 3 kwadranse z Janusz Korwin-Mikke, prowadzi Marcin Osadowski

Screenshot_10

Korwin- Mikke: Chętnie rozmawiałem z oficerami SB

Janusz Korwin- Mikke niedawno przyznał się do podpisania lojalki. Dzisiaj mówi, że nie żałuje swojej decyzji „Czy jest coś czego musi się Pan dzisiaj obawiać”- zapytał w internetowej telewizji Nowej Prawicy Janusza Korwin- Mikkego . Marcina Osadowski.To pytanie ciśnie się na usta jego wielu sympatykom, po tym jak lider KNP przyznał się do podpisania „lojalki”. Zapewne gdyby Korwin- Mikke nie lekceważył tego tematu i nie błaznował w charakterystyczny dla siebie sposób, to sprawa po jakimś czasie by ucichła. Korwin jednak nie potrafił jej zamknąć i dorzucił swoje trzy grosze. Lider Kongresu Nowej Prawicy przyjął dobrze znaną dla polityków taktykę nie przyznawania się do błędu i bronienia przegranej sprawy za wszelką cenę. Powiedział, że „lojalkę” podpisał z własnej woli, przez nikogo nieprzymuszany i uznał to za słuszny krok: „”A dlaczego miałem jej nie podpisać?”- nieoczekiwanie zapytał, po czym dodał: „”Ja podpisuje każde prawdziwe twierdzenie; jeżeli przyjdzie do mnie Kim Ir Sen lub Adolf Hitler każe podpisać, że mam dwie nogi, to ja mu to podpiszę”. Stanowisko Korwina zaskoczyło prowadzącego rozmowę, Marcina Osadowskiego: „Czy naprawdę aż tak trywializuje Pan podpisanie tej lojalki?”- zapytał Korwina. W odpowiedzi usłyszał, że młodzi ludzie są podatni na tzw. „pisowskie ukąszenie”, które polega na niezrozumieniu PRL-owskich realiów i niesprawiedliwemu oskarżania ludzi o współpracę z SB. Na tym jednak Korwin swoich pokrętnych tłumaczeń nie skończył; następnie wyjawił, że chętnie chodził rozmawiać z oficerami bezpieki: „Jak byłem internowany to panował taki etos, że jak bezpieka wzywała na przesłuchanie, to się nie idzie. A ja szedłem z nimi rozmawiać! Przy okazji czegoś ciekawego się dowiedziałem. Przekonywałem ich do tego, że socjalizm musi upaść. Bardzo miło mi się z nimi rozmawiało”. Po powyższych tłumaczeniach lidera „jedynej, prawdziwej prawicy” nasuwa się pytanie czy wstydliwy epizod Korwina z PRL, ogranicza się wyłącznie do podpisania lojalki i jaki ma wpływ na jego polityczną działalność we współczesności. Poniżej pozwalam sobie zamieścić jego kilka kontrowersyjnych wypowiedzi: O konflikcie rosyjsko- gruzińskim z 2008 roku: „Ale ciekawe, że nawet „The NY Times” napisał uczciwie, że napadli Gruzini (bo tego nie da się ukryć) – oraz, co jeszcze ciekawsze, że wprawdzie w Tbilisi Gruzini pałają do Rosjan nienawiścią – ale w Kartlii i okolicach wojska rosyjskie traktowane są bardzo życzliwie – bo położyły kres grabieżom zarówno Gruzinów, jak i rozbestwionych Osetyńców!(…)Przez prawie tydzień reżymowa prasa znęcała się nad Rosją. Lewica bowiem Rosji tradycyjnie nienawidzi – a rzekoma „Prawica”, czyli pp.Kaczyńscy i Wspólnicy, to… piłsudczycy, zatem też nastawieni anty-rosyjsko. Kłamali więc ile wlezie. (A ja spokojnie podkreślałem, że to wszystko kłamstwa – ale nawet na tym blogu solidnie mi się od niektórych PT Komentatorów obrywało). Jak nie kłamali – to chociaż przemilczeli. Kto z Państwa wie – na przykład – że po ataku gruzińskim Moskwa zażądała zwołania Rady Bezpieczeństwa ONZ i przyjęcia rezolucji nakazującej Gruzinom wycofanie wojsk?”. O Józefie Piłsudskim: „Piłsudski miał miliony zwolenników, po jego śmierci milion ludzi płakało. Ale trzeba przypomnieć, że po śmierci Stalina płakało znacznie więcej ludzi. Natomiast nie wiem czy wiece państwo, że były msze dziękczynne po śmierci Piłsudskiego. Nawiasem mówiąc to okropna rzecz dla katolika, że życzy się śmierci człowiekowi schorowanemu, który już nie pełnił żadnych funkcji de facto i to pokazuje nienawiść jaka panowała do Piłsudskiego(…)Piłsudski zaprowadził cenzurę, w zasadzie nie Piłsudski ale jego ludzie, która tępiła wszelkie niekorzystne wzmianki o Piłsudskim i dlatego nie wiemy do jakiej ruiny doprowadził wojsko. Piłsudski mianując wiernych sobie ludzi, biernych miernych, ale wiernych, konnice forował bo to taka wspaniała formacja, też nie wiem czy na polecenie Niemców czy z własnej inicjatywy. Tego się zapewne nie dowiemy. Natomiast doprowadził wojsko do ruiny i kraj” O Powstaniu Styczniowym: „Korzystając z przychylnego nastawienia JCM Aleksandra II (skasował On stan wojenny w Kongresówce, ogłosił amnestię, uwłaszczył chłopów – w Rosji, zniósł pańszczyznę – no, i mianował właśnie Wielopolskiego…) zaczął odwojowywać kolejne instytucje polskie. Był w tym diablo skuteczny, więc czarnosecińcy, przerażeni liberalizmem Cesarza, zaczęli planować sprowokowanie powstania, by te reformy zlikwidować. Plan się udał. Agenci rosyjscy podburzyli młodzież, że grozi jej branka do wojska na 25 lat. Tymczasem Car planował akurat skrócenie służby do 6 lat, w czym powstanie, oczywiście, przeszkodziło; sprawa się o kilka lat odwlekła. Podobnie jak z powstaniem „warszawskim”, gdzie Moskwa wzywała do powstania – a głupi Polacy posłuchali(…)Terror powstańców był skierowany nie tylko przeciwko Rosjanom: przede wszystkim przeciwko Polakom, którzy jakoś nie chcieli słuchać tzw. „Rządu Narodowego”. Kto jednak mówił o tym głośno mógł spodziewać się wizyty „sztyletników Traugutta”, który był po prostu zbrodniarzem wojennym, terrorystą na pewno.” O Powstaniu Warszawskim: „Przywódcy, którzy zdecydowali o wybuchu powstania – dwóch było najprawdopodobniej sowieckimi agentami – powinni trafić pod sąd wojenny. Tylko PRL-owcy tego zrobić nie mogli – a uczciwi Polacy nie chcieli tego robić – bo jakże popierać komunistów? Jest oczywiste, że komuniści potępiali to powstanie nie dlatego, że było głupotą – lecz dlatego, że było skierowane przeciwko nim; więc jak stawać z nimi w jednym szeregu.W normalnym kraju pod sądem stanęli dowócy którzy poprowadzili do szarży Lekką Brygadę… Przywódcom powstania się upiekło.Ale żeby ich jeszcze gloryfikować???!!?” O działaniach PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej: „Ten balon kłamstwa smoleńskiego można tylko przekłuwać szpilką satyry. W poważne dyskusje z szaleńcami wdawać się, jak już zapowiedziałem, nie będę. Czasem tylko zastanawiam się, czy sowieckiepsychuszkinie były dobrym wynalazkiem(…)Dotkniętym ciężką mutacją „wirusa smoleńskiego” mogę życzyć wyłącznie szybkiego powrotu do zdrowia. Rozumiem, że do bredzących w malignie żadne racjonalne argumenty nie trafiają – więc spokojnie poczekam.”

Program z Januszem Korwin- Mikkem Niedziela 27 Stycznia 2013 nptv

Materiał ze strony poniżej

https://naszeblogi.pl/36085-korwin-mikke-chetnie-rozmawialem-z-oficerami-sb
Screenshot_2

Screenshot_3

Screenshot_4

Screenshot_5

Screenshot_8

Za: Facebook

Wszystkie publikowane tu materiały są ogólnodostępne na Wykop.pl, Facebook , You Tube, nieufaj.pl, inne..

Pokopałam na wykopie i innych stronach tu wymienionych i wykopałam !

Panie Marcinie Gustawie Osadowski pański udział w działalności redakcyjnej jest – powalający !!!

Pozdrawiam – autor Gabriela Nowak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Marcin Gustaw Osadowski Redaktor Stacji NPTV, oraz materiały archiwalne ogólnodostępne w sieci – FOTO, TEKST, VIDEO !

  1. Osędowski … to WYCHOWANEK lumpa , NIEROBA i socjalisty KORWINA-MIKE … cóż możemy się spodziewać po tej kanalii …. wyglądającej jak PROSIAK ??… i tym PROSIAKIEM jest i tą KANALIĄ jest w 100 %

  2. …. o ! …. tu jeszcze PROSIACZEK ma papiaki z przodu …. antypatyczny TYP …. niemiluch … razi w każdym calu …. nie polecam jego kanału …. typowa gra … kto nie z Mieciem …. tego zmieciem .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: