DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

JASNE DOWODY Nie jest to broń biologiczna. Więc o co chodzi z ACE2 i nCoV-2019 (COVID-2019)? – VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ŻYCIE W KRAJU OBIEKTU PRZEDMIOTOWEGO, jako prawdziwie niezależny naukowiec, widzę strumienie informacji z szerokiej i różnorodnej liczby źródeł. Jest to również przytulne miejsce, w którym strzały uprzedzeń z „obu stron” każdej kwestii są rzucane z niezwykłą łatwością – i bez uwzględnienia odpowiedzialności za nieuzasadnione próby zniesławienia.

Oczywiście niektórzy powiedzieliby, że sam siebie „zniesławiłem”, przyznając, że szczepionki mogą zaszkodzić, a szczepionki mogą zabijać – tak jakby to (a) nie było prawdą i (b) rzeczywistością, która jest tak tabu, że każdy, kto odważy się oddychać słowo to jest uczciwą grą dla najmniejszego wyrażania nienawiści (na przykład wzywania imienia) i jawnych oskarżeń o oszustwo.

Menadżerowie galerii orzechów, którzy niewiele robią, aby faktycznie pozytywnie wpłynąć na zmianę, cieszą się z szansy zastraszenia kogoś, najwyraźniej, z dobrodziejstw społeczeństwa. „Uderz ich mocniej!” „Dobra robota!” Tyle, że wszystko, co publikuję, jest poparte eksperymentem, jeśli nie to, badaniami obserwacyjnymi, jeśli nie to, statystykami podsumowującymi, jeśli nie to, wstępnymi obserwacjami prowadzącymi do Nauki. Ich zwyczaj podążania za obiektywnymi naukowcami jest po prostu irytacją.

COVID-2019?

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zmieniła nazwę wirusa na SARS-CoV-2, a choroba wywołuje COVID-2019. Klasyfikacja wirusów powinna idealnie odzwierciedlać ich powiązania filogenetyczne, a zwłaszcza odziedziczoną zdolność genetyczną do patogeniczności [dzięki czytelnikowi aktualizacji nazwy]. Wymagałoby to jednak dogłębnego zrozumienia ewolucyjnej historii elementów funkcjonalnych przyczyniających się do zjadliwości i przenoszenia wirusów – czymś, co jest zbyt odległe, aby zrozumieć urzędników zdrowia publicznego i lekarzy medycyny ogólnej.

Przez ostatni tydzień analizowałem wzory motywów w B-CoV, w wyniku czego rozstrzygnąłem problem, że pShuttle-SN prawdopodobnie nie był zaangażowany w pochodzenie COVID-19, a ponadto że żaden rekombinowany koronawirus B, dla którego mamy dane, prawdopodobnie nie zostanie ostatecznie uznany za przodka COVID-19 (w przeglądzie), nadszedł czas, aby przyjrzeć się kolejnemu twierdzeniu o szaleńczym wirusie: ACE2.

ACE2

W artykule „Nowatorski koronawirus 2019 (2019-nCoV) wykorzystuje receptor koronawirusa SARS ACE2 i proteazę komórkową TMPRSS2 do wejścia do komórek docelowych” , opublikowany na stronie bioRxiv, zbadał wejście komórek SARS 2 (nowa nazwa 2019-nCoV) przy użyciu wytworzone pseudowirusy (wykorzystujące technologię rekombinacji), które wyrażają białko szczytowe SARS 2, które jest wykorzystywane przez SARS 2 do uzyskania dostępu do komórek. Pseudowirusy wytworzono przy użyciu cząstek wirusa pęcherzykowego zapalenia jamy ustnej (VSV). Autorzy badania ocenili zdolność tych pseudowirusów do wchodzenia w różne ludzkie i zwierzęce linie komórkowe w różnych warunkach eksperymentalnych.

Ich eksperymenty i analizy wykazały, że białko Spike SARS 2 wiąże się z enzymem konwertującym angiotensynę 2 (ACE2) i wykorzystuje proteazę komórkową zwaną TMPRSS2 do aktywacji lub „pierwotnej” fuzji wirusowej i wejścia do komórek.

Oznacza to, że TMPRSS2 może być potencjalnie użytecznym celem terapeutycznym do leczenia i zapobiegania wnikaniu SARS 2 do komórek. Jednym z takich kandydatów jest mesylan kamostatu, znany inhibitor TMPRSS2. Mesylan Camostatu został zatwierdzony do użytku przez ludzi w Japonii.

Autorzy zauważyli również, że surowica od rekonwalescencji pacjenta z SARS-CoV neutralizowała wejście do komórek za pośrednictwem białka S. Oznacza to, że osoby, które przeżyły infekcję, mogą być przydatnym źródłem środków biologicznych, aby pomóc innym zarażonym przetrwać lub uniknąć krytycznej choroby. Wskaźnik krytycznej choroby COVID-19 w Chinach jest oszałamiający.

Należy zauważyć, że białko Spike SARS 2 wykorzystuje inny komórkowy receptor wejściowy niż MERS-CoV, który wykorzystuje ludzki DPP4. Ponadto koronawirus sezonowy wykorzystuje 229E (ludzki APN), a inne koronawirusy, w tym SARS i HCoV-NL63, wykorzystują ACE2 do wchodzenia do komórek. Odkrycie, że COVID-2 ma szczególnie silną zdolność wiązania z ACE2, jest zgodne albo z niedawną adaptacją do życia u ludzi, albo do starszej adaptacji na wolności u ssaka, który ma struktury ACE2 przypominające ludzi.

ACE2 ma inne role w ciele ma dobrze; dane dotyczące ekspresji genów mówią nam, że odgrywa on rolę w regulacji czynności układu sercowo-naczyniowego i nerek, a także płodności (Refseq).

CZY COVID-2019 ZAPROJEKTOWANY JEST DO KONKRETNEGO WEJŚCIA PRZEZ ACE-2 DO AZJATKÓW „DOCELOWYCH”?

Oczywiście są ważne stanowiska, które ludzie mogą zajmować w obszarze intryg międzynarodowych. Jeśli chodzi o pogłoski o broni biologicznej, kraje zachodnie, takie jak USA i Kanada, propagują pomysł, że COVID-19 może być bronią biologiczną, która uciekła. W Chinach skrajnie prawicowe grupy reklamują, że wirus został stworzony przez USA i jest atakiem na lud Han.

Polimorfizmy z pewnością istnieją w locus ACE, a wcześniejsze badania wykazały różnice między Azjatami, rasy białej i ludźmi pochodzenia afrykańskiego w odniesieniu do częstotliwości dwóch alleli – alleli D i I. Allele łączą się w pary, tworząc genotypy (jeden od mamy, jeden od taty), a metaanaliza wykazała, że ​​genotypy II, ID i DD znaleziono przy 22,5% II, 47% ID i 30,5% DD. ( Nawiasem mówiąc , oto przydatny kalkulator Hardy-Weinberga do testowania równowagi HW, aby sprawdzić, czy jest coś niezwykłego w tym rozkładzie, co mogłoby prowadzić do hipotezy o ciągłej selekcji. Dla tych, którzy lubią robić takie rzeczy).

Konkretna częstotliwość występowania alleli D w grupach etnicznych wynosiła 39,1% u Azjatów, 56,2% u osób rasy białej i 60,3% osób pochodzenia afrykańskiego. (Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, odpowiednia częstotliwość allelu I) wynosiłaby 100% -D dla każdej grupy etnicznej).

Ten rozkład genotypu i alleli genu ACE byłby STRASZNYM celem broni biologicznej, która rzekomo atakuje Azjatów z oczywistych powodów: ostatecznie trafiłaby do ogromnej części reszty świata i populacji „domowej”, którakolwiek ze stron celowała w ludzi na podstawie ich genotypu ACE.

Tak więc, nie zawracając sobie głowy protekcjonizmem dla tych, którzy myśleli, że ACE jest tak odmienna u Azjatów, że broń biologiczna została opracowana i została niedawno opracowana, z radością stwierdzam, że prawdopodobieństwo tego z czysto strategicznego punktu widzenia jest zerowe. (Uwaga: ACE to inny gen niż ACE2, patrz artykuł na ten temat tutaj).

Ponieważ rekombinacja w przyrodzie nie jest prawdopodobnym wyjaśnieniem ogromnej zachorowalności i śmiertelności COVID-19 z SARS 2, a technologia rekombinacji nie została użyta do stworzenia tego, i nie jest to broń amerykańska, która uderzyła wstecz, ani chińska broń biologiczna, która uderzyła, wciąż musimy się zastanawiać: dlaczego śmiertelność i krytyczna choroba wywołana przez COVID-2019 w dzielnicy Wuhan są tak wysokie w porównaniu z dotychczas obserwowanymi w innych częściach świata?

Inną możliwością jest wysoka ekspozycja w otoczeniu na koronawirusy nietoperzy. Jednak mieszkańcy regionu od tysięcy lat jedzą dziko żyjące zwierzęta. Ponieważ Chiny mają tak wyjątkową historię pisaną sięgającą głęboko w przeszłość, ludzkości należałoby przestudiować starożytne zwoje z Chin w poszukiwaniu dowodów plag związanych z jedzeniem nietoperzy, łuskowców i innych zwierząt, które, jak wiemy, mogą przenosić koronawirusy. Podobnie jest z tym, że koronawirusy B infekują ludzi przez dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy tysiącleci.

Czym się różni w 2019 roku? 1 grudnia weszło w życie nowe krajowe prawo dotyczące szczepionek. „Chiny mają wdrożyć państwowy program szczepień, a mieszkańcy zamieszkujący terytorium Chin są prawnie zobowiązani do szczepienia szczepionkami z programu szczepień, które rząd zapewnia bezpłatnie. Samorządy lokalne, rodzice lub inni opiekunowie dzieci muszą zapewnić, aby dzieci zostały zaszczepione szczepionkami objętymi programem szczepień (art. 6). ”

Pierwszy zgłoszony przypadek COVID19?

1 grudnia 2019 r.

W moim pierwszym artykule na temat pochodzenia wirusa wspomniałem, że jednym ze sposobów zarażenia setkami tysięcy osób chorych na koronawirusa jest uwrażliwienie populacji szczepionką zawierającą białko kolca. Dlaczego? Ponieważ wcześniejsze badania na zwierzętach wykazały wysoką śmiertelność po ponownej prowokacji u szczepionych zwierząt. Zobacz badania poniżej.

Bibliografia

Staessen, J., Ginocchio, G., Wang, JG, Saavedra, AP, Soubrier, F., Vlietinck, R. & Fagard, R. (1997). Zmienność genetyczna w układzie renina-angiotensyna: rozpowszechnienie alleli i genotypów . Journal of Cardiovascular Risk 4, 401–422.

Te i in., 2012. Immunizacja szczepionkami koronawirusowymi SARS prowadzi do immunopatologii płucnej po prowokacji wirusem SARS. PLoS One 7 (4)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22536382

Tseng i in., 2012. Szczepionka przeciwko koronawirusowi z podwójną inaktywacją, ciężką ostrą niewydolnością oddechową, zapewnia niekompletną ochronę u myszy i indukuje zwiększoną eozynofilową prozapalną odpowiedź płucną na wyzwanie

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3209347/

Yasui i wsp., Wcześniejsza immunizacja białkiem nukleokapsydowym związanym z ostrym ostrym zespołem oddechowym (SARS) korononawirusem (SARS-CoV) powoduje ciężkie zapalenie płuc u myszy zakażonych SARS-CoV. J Immunol. 181: 6337-48 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18941225 https://www.jimmunol.org/content/181/9/6337.long

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: