DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Szef białoruskiego MSZ o tym, dlaczego Ameryka nie będzie miała wpływu na Mińsk”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie można powiedzieć, że  podlega wpływom amerykańskim – mówi w rozmowie z rosyjską gazetą Izwiestia szef białoruskiego resortu dyplomacji Władimir .

Szef białoruskiego  weźmie udział w konferencji bezpieczeństwa w , gdzie spodziewany jest także  Rosji .

Jak powiedział Makiej, nie można wciągnąć Mińska w niczyją strefę wpływów, ponieważ Białoruś była i jest w Europie, gdzie „są duzi sąsiedzi i są mniejsi sąsiedzi”. Minister zauważył również, że jego kraj zamierza wzmocnić relacje ze wszystkimi ważnymi partnerami handlowymi i gospodarczymi.

Zapytany przez Izwiestię, czy zbliżenie z Waszyngtonem byłoby budowane na ograniczeniu stosunków z Rosją, Makiej odpowiedział: „Białoruś nigdy nie przyjaźniła się i nie zaprzyjaźni się z kimś kosztem kogoś, ze szkodą dla kogoś lub przeciwko komuś”.

„Chcemy normalnych, dobrych relacji ze wszystkimi naszymi partnerami”, powiedział, zauważając, że obiektywnie rzecz biorąc, zawsze bliżej będzie Białorusi do sąsiadów.

zrodlo:kresy24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: