DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Rakiety uderzają w pobliżu ambasady USA w Bagdadzie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAGHDAD (AP) – Przynajmniej cztery rakiety uderzyły w pobliżu rozległej ambasady USA w Bagdadzie i bazy irackiej przyjmującej żołnierzy amerykańskich w Zielonej Strefie wczesną niedzielę, ale nie spowodowały strat i jedynie niewielkie szkody, podali przedstawiciele USA i Iraku.

Atak nastąpił tuż przed 3:30 czasu lokalnego, jak mówi płk Myles B. Caggins III, rzecznik amerykańskiej operacji wojskowej w Iraku. Powiedział tylko, że rakiety uderzyły w bazę, w której znajdują się siły USA i inne siły koalicyjne.

Jednak trzech irackich urzędników bezpieczeństwa powiedziało, że dwie rakiety spadły na teren ambasady USA, a kolejny uderzył w pobliżu bazy koalicyjnej. Urzędnicy iraccy przemawiali pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni do rozmawiania z mediami.

Atak był ostatnim z ostatniej serii uderzeń rakiet i moździerzy w irackie bazy, w których przebywają wojska amerykańskie. W czwartek pocisk moździerzowy eksplodował w bazie wojskowej Iraku K1 w prowincji Kirkuk w północnym Iraku. Irakijscy przedstawiciele bezpieczeństwa poinformowali, że nie zgłoszono żadnych ofiar.

Irański atak rakietowy na bazę lotniczą Ain al-Asad w Iraku 8 stycznia rani kilkudziesięciu członków amerykańskiej służby. To w odwecie za uderzenie drona w USA w Bagdadzie zginęło 3 stycznia najpotężniejszy generał Iranu, Qassem Soleimani.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Bagdadzie była także punktem zapalnym wśród szerszych napięć między USA i Iranem w regionie, które miały miejsce w Iraku w ostatnich tygodniach. 31 grudnia iraccy zwolennicy wspieranej przez Iran milicji szturmowali teren ambasady, niszcząc główne drzwi i podpalając recepcję.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: