DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Amerykanie w Japonii wymieniają jedną kwarantannę na drugą”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TOKIO (AP) – Amerykanie Cheryl i Paul Molesky wymieniają jedną kwarantannę koronawirusową na drugą.

Para z Syracuse w stanie Nowy Jork skraca 14-dniową kwarantannę na statku wycieczkowym Diamond Princess w porcie w Jokohamie, niedaleko Tokio, aby zostać odwiezionym do Stanów Zjednoczonych. Ale będą musieli spędzić kolejny dwutygodniowy okres kwarantanny w amerykańskim obiekcie wojskowym, aby upewnić się, że nie mają nowego wirusa, który rozprzestrzenia się w Azji.

Na statku jest około 380 Amerykanów. Japońskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że około 300 z nich przygotowuje się w niedzielę wieczorem do wyjazdu autobusami, aby zabrać ich na lotnisko Haneda w Tokio. Departament Stanu USA zorganizował loty czarterowe, aby latać Amerykanami z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Kanada, Hongkong i Włochy poinformowały, że planują podobne loty pasażerów.

Ambasada USA w Tokio powiedziała, że Waszyngton ewakuował Amerykanów, ponieważ pasażerowie i członkowie załogi na pokładzie Diamentowej Księżniczki byli narażeni na wysokie ryzyko wirusa.

Amerykanie zostaną przewiezieni do bazy sił powietrznych Travis w Kalifornii, a niektórzy będą kontynuowani do bazy sił powietrznych Lackland w Teksasie. Po przybyciu do USA wszyscy pasażerowie będą musieli przejść kolejne 14 dni kwarantanny – co oznacza, że będą podlegać kwarantannie przez prawie cztery tygodnie.

„Cieszymy się, że wracamy do domu”, powiedziała Cheryl Molesky dla NHK TV w Japonii. „To trochę rozczarowujące, że będziemy musieli ponownie przejść kwarantannę i prawdopodobnie nie będziemy tak komfortowi jak Diamentowa Księżniczka”.

„Największym wyzwaniem była niepewność” – dodała.

Molesky powiedział również, że niepokoi ją rosnąca liczba pacjentów na statku.

„To trochę przerażające z powodu wzrostu liczby osób zabranych ze statku z powodu (wirusa), więc myślę, że nadszedł czas, aby odejść. Myślę, że nadszedł czas, aby zmniejszyć nasze straty i wystartować – powiedziała.

W niedzielę Japonia ogłosiła kolejne 70 zakażeń Diamentowej Księżniczki, podnosząc całkowitą liczbę przypadków na statku do 355. Ogólnie Japonia odnotowała 413 potwierdzonych przypadków wirusa, w tym jedną śmierć.

Zapytana, co myślą o dodatkowej 14-dniowej kwarantannie w Stanach Zjednoczonych, Cheryl Molesky westchnęła, a jej mąż powiedział: „Jeśli będziemy musieli przez to przejść, przejdziemy przez to”.

Niektórzy amerykańscy pasażerowie na pokładzie oświadczyli, że z powodu dodatkowej kwarantanny stracą szansę na lot do USA. Martwiły się również długie podróże z innymi pasażerami, którzy mogą zostać zarażeni lub w okresie inkubacji.

Jeden z Amerykanów, Matthew Smith, powiedział w niedzielę na Twitterze, że widział pasażera bez maski na twarzy rozmawiającego w bliskiej odległości z innym pasażerem. Powiedział, że on i jego żona uciekli. „Jeśli na pokładzie występują wtórne infekcje, właśnie dlatego. … I chciałeś, żebym wsiadł z nią do autobusu? powiedział.

Powiedział, że amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia, którzy odwiedzili ich pokój, najwyraźniej byli zaskoczeni, że para zdecydowała się zostać. Życzyli tej parze szczęścia, a Smith powiedział im: „Dzięki, ale nic nam nie jest”.

___

Emily Wang z Tokio, reporterka prasowa w Tokio, przyczyniła się do powstania tego raportu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: