DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA desperacko chcą powstrzymać Huawei

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zdjęcie: IC

Departament Sprawiedliwości USA złożył nowe zarzuty przeciwko chińskiemu gigantowi technologicznemu Huawei w czwartek. Tym razem choreograficznym oskarżeniem jest „spisek oszukańczy i spisek mający na celu kradzież tajemnic handlowych”, „wykorzystywanie oszustw i podstępów w celu sprzeniewierzenia wyrafinowanej technologii amerykańskiej” oraz naruszanie „Ustawy o wpływowych i skorumpowanych organizacjach Racketeer”. Oskarżenia „ujawniają także działalność Huawei w Korei Północnej i pomoc rządowi Iranu w prowadzeniu krajowej inwigilacji”.

Wall Street Journal skomentował, że „kolejny front w bitwie administracji Trumpa przeciwko chińskiej firmie telekomunikacyjnej” został otwarty. Oczywiste jest, że amerykańskie oskarżenie powstało z powodów politycznych, a nie z organów ścigania. 

Naprawdę nie jest chwalebne, że najpotężniejszy kraj świata nadużywa władzy państwowej w „walce” z prywatnym chińskim przedsiębiorstwem. Nic dziwnego, że USA wciąż nie przedstawiły żadnych dowodów na poparcie swoich zarzutów. Huawei odpowiedział w piątek, nazywając ruch USA „zarówno bezpodstawnym, jak i niesprawiedliwym”.

Nieco dziwnie, również w czwartek, amerykański Departament Handlu ponownie przedłużył tymczasową licencję generalną, umożliwiając amerykańskim firmom prowadzenie interesów z Huawei. To czwarte rozszerzenie działu. Pokazuje, że Waszyngton zdecydował się załamać firmę, ale wiele małych amerykańskich firm telekomunikacyjnych nie przetrwa bez Huawei. W rezultacie Departament Sprawiedliwości podniósł patyk, podczas gdy Departament Handlu wyjął marchewkę. 

Nowy zarzut przeciwko Huawei oznacza, że ​​amerykańskie środki mające na celu stłumienie Huawei całkowicie zawiodły. Gdyby poprzednie środki zadziałały, USA nie musiałyby znaleźć wymówek, aby wnieść nowe zarzuty przeciwko Huawei. Huawei przetrwał kompleksowe tłumienie w USA na całym świecie. Konkurencyjność Huawei 5G nie została osłabiona, a jego rynek się nie zmniejszył. Czy to nie porażka USA?

Amerykańska opłata tym razem nie będzie działać. Pozew Departamentu Sprawiedliwości musi najpierw zostać rozstrzygnięty przez sąd. Nawet jeśli USA manipulują prawem i zdecydują, że Departament Sprawiedliwości wygra, jak USA mogą je egzekwować? Teraz, gdy Huawei ma już niewiele gałęzi przemysłu w USA, czy orzeczenie USA może wykraczać poza ten kraj?

USA wiedzą również, że nie może zawierać samego Huawei. Rzeczywistość wielokrotnie udowodniła, że ​​Huawei może przetrwać nawet bez USA. W ciągu ostatnich kilku lat Waszyngton zastraszał inne kraje, próbując zmusić je do odrzucenia Huawei. Ale bez względu na to, jak bardzo USA się starają, po prostu nie mogą wyciągnąć linii frontu przeciw Huawei.

W tym numerze postawa amerykańskich sojuszników wiele mówi. Po tym, jak Wielka Brytania i Niemcy Francja we czwartek powiedziała, że ​​nie ulegnie amerykańskiej presji, aby wykluczyć Huawei z dostarczania sprzętu dla jego sieci 5G. Wszyscy wiedzą, że amerykańskie oskarżenia przeciwko Huawei są nieuzasadnione, a amerykańskie tłumienie Huawei nie jest złośliwe. Ale jeśli inne kraje wprowadzą zakaz Huawei, zagrozi to ich własnym interesom. Czy USA zrekompensują swoje straty? Absolutnie nie.

Ataki USA na Huawei są skazane na niepowodzenie. Takie nagie, nieetyczne i nieuzasadnione zastraszanie ekonomiczne, jeśli zostanie wykorzystane, spowoduje cofnięcie ludzkiej cywilizacji do tyłu.

https://www.globaltimes.cn

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: