NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Najnowsze:”Chiny widzą duży spadek liczby nowych przypadków wirusów… Francja zgłasza śmierć!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – Chiny zgłosiły 143 przypadki śmierci wirusów i spadek liczby nowych przypadków w sobotę, podczas gdy rząd ogłosił nowe środki przeciw chorobie, gdy firmy ponownie się otwierają po szeroko zakrojonych kontrolach, które spowolniły znaczną część gospodarki.Również w sobotę Francja zgłosiła pierwszą śmierć w Europie z powodu nowego wirusa, chińskiego turysty z prowincji Hubei, gdzie choroba pojawiła się w grudniu. Tymczasem Stany Zjednoczone przygotowywały się do odlotu do domu pasażerowie amerykańscy poddani kwarantannie na pokładzie statku wycieczkowego w Japonii.

Chiny zgłosiły 2641 nowych przypadków w ciągu 24 godzin do północy w piątek, podnosząc ogólną liczbę krajów do 66 492. Liczba ofiar śmiertelnych w Chinach wzrosła do 1523.

Liczba nowych przypadków spadła z 5090 w poprzednim 24-godzinnym okresie po tym, jak władze zmieniły podstawy liczenia pacjentów.

Liczba nowych przypadków ulegała wahaniom, co podsyca optymizm, że choroba może być pod kontrolą, a ostrzeżenia takie są przedwczesne.

Rząd zawiesił większość dostępu do Wuhan, miasta będącego w centrum wybuchu epidemii, 23 stycznia. Ograniczenia rozszerzyły się na miasta o łącznej liczbie 60 milionów ludzi w ramach jak najszerszych środków przeciwdziałających chorobom. Restauracje, sklepy i inne firmy w całym kraju otrzymały polecenie zamknięcia.

Święto Nowego Roku Księżycowego zostało przedłużone, aby utrzymać fabryki i biura zamknięte, ale urzędnikom nakazano ożywić działalność gospodarczą w miarę narastania strat gospodarczych.

Władze ogłosiły środki mające na celu ograniczenie nowych infekcji, gdy miliony pracowników tłoczą się w samolotach, pociągach i autobusach, aby powrócić do gęsto zaludnionych miast.

Zgodnie z nowymi środkami ludzie powracający do Pekinu będą musieli izolować się w domu przez 14 dni, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym w piątek. Powiedział, że osoby, które nie zastosują się do tego, poniosą konsekwencje prawne, ale nie podały żadnych szczegółów.

Urzędnik zdrowia zaapelował do podróżnych o sprawdzenie się i zgłoszenie innych, którzy mają objawy.

„Przed powrotem do szkoły lub pracy pociągiem, drogą lub samolotem najpierw oceń swój stan zdrowia. Masz przeziębienie lub gorączkę? powiedział podczas konferencji prasowej, że Qinghua z Chińskich Centrów Kontroli Chorób.

COVID-19, choroba wynikająca z nowej formy koronawirusa, rozprzestrzeniła się na ponad dwa tuziny krajów.

80-letni chiński turysta, który zmarł we Francji, został hospitalizowany 25 stycznia z powodu infekcji płuc, według minister zdrowia Agnes Buzyn. Jego córka też zachorowała, ale władze twierdzą, że oczekuje się powrotu do zdrowia.

W piątek Egipt zgłosił pierwszą infekcję na kontynencie afrykańskim.

W Japonii ambasada USA zapowiedziała, że poleci do domu Amerykanów na pokładzie statku wycieczkowego Diamond Princess w Jokohamie, niedaleko Tokio. Powiedział, że przejdą do kwarantanny w Stanach Zjednoczonych.

Ci, którzy wracają do USA, polecą do bazy sił powietrznych Travis w Kalifornii, a niektórzy polecą do bazy sił powietrznych Lackland w Teksasie, oświadczyło oświadczenie ambasady. Powiedział, że nikt z objawami nie zostanie wpuszczony na pokład.

Do tej pory 285 osób ze statku miało pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Japońskie Ministerstwo Zdrowia zezwoliło na opuszczenie w piątek 11 pasażerów. Powiedział, że pasażerowie w wieku powyżej 80 lat, osoby z chorobami podstawowymi oraz osoby, które przebywały w kabinach bez okien podczas 14-dniowej kwarantanny, mogą przenieść się do obiektu na lądzie.

W czwartek liczba nowych przypadków zgłoszonych przez władze w Hubei wzrosła do 15 152.

Obejmowało to 13.332, u których zdiagnozowano analizy lekarzy i obrazowanie płuc zamiast poprzedniego standardu badań laboratoryjnych. Władze ds. Zdrowia poinformowały, że nowa metoda ułatwi wcześniejsze leczenie.

Krajowa Komisja Zdrowia ogłosiła, że w siłowniach i innych budynkach publicznych otwarto jeszcze dziewięć tymczasowych szpitali z 6960 łóżkami w Hubei. Stwierdzono, że leczyli 5606 pacjentów z łagodnymi objawami.

Rządząca Partia Komunistyczna próbuje przywrócić zaufanie publiczne po tym, jak przywódcy skarg w Wuhan ukryli informacje o chorobie. Partia spotkała się z podobną krytyką po wybuchu ostrego zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS) w latach 2002–2003.

Partia powinna „wzmocnić obszary słabości i zamknąć luki” po tym, jak epidemia ujawniła „niedociągnięcia i braki”, powiedział prezydent Xi Jinping na spotkaniu liderów partii w piątek, jak podają media państwowe.

Przedłużające się zamykanie fabryk i firm zapobiegło powodziom podróży po świątecznym święcie Nowego Roku Księżycowego, który jest zwykle najbardziej pracowitym sezonem w chińskim przemyśle, jak podali na konferencji prasowej.

Według wiceministra transportu, Liu Xiaominga, całkowita liczba codziennych podróżnych spadła o 80% w porównaniu z ubiegłym rokiem.

„Uważamy, że w przypadku podróży powrotnych nie będzie szczytowego przepływu pasażerów”, powiedział Liu.

Straty biznesowe są tak poważne, że prognozy obniżyły swoje perspektywy wzrostu gospodarczego w Chinach.

Zdaniem Liang Tao, wiceprzewodniczącego China Banking and Insurance Regulatory Commission, państwowy sektor bankowy udzielił kredytów o wartości ponad 537 miliardów juanów (77 miliardów dolarów) w branżach takich jak handel detaliczny, gastronomia i turystyka.

Również w ten weekend zespół ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia miał rozpocząć misję w Chinach.

Urzędnik WHO, przemawiając na konferencji w Monachium, bronił chińskiej reakcji na wybuch.

„Część retoryki nie była dla mnie pomocna, wcale nie była pomocna. Chiny mają silny system zdrowia publicznego i zdrowia ”- powiedział dr Michael Ryan, szef WHO ds. Nagłych wypadków. „Myślę, że my, globalna społeczność, musimy zmienić naszą narrację, jeśli chcemy z powodzeniem współpracować z Chinami i innymi krajami w celu powstrzymania tej choroby”.

W Indonezji po dwutygodniowej kwarantannie na odległej wyspie Natuna zwolniono 285 mężczyzn, kobiet i dzieci, którzy latali do domu z Wuhan. W grupie było 47 członków załogi lotniczej.

Współtworzyli je pisarze Niniek Karmini w Dżakarcie w Indonezji, Geir Moulson w Berlinie, Mari Yamaguchi w Tokio i Elaine Ganley w Paryżu.

zrodlo:apnews

CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: