TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Najnowsze:”1 martwy, 4 rannych podczas strzelania poza klubem muzycznym w Berlinie”

BERLIN (AP) – jedna osoba zginęła, a 4 inne zostały ranne podczas strzelania pod koniec piątku przed miejscem wydarzenia w Berlinie, niemieckie władze poinformowały w sobotę.

PropellerAds

Rzeczniczka berlińskich prokuratorów powiedziała, że jedna lub więcej osób otworzyło ogień przed Tempodromem, znajdującym się w pobliżu Placu Poczdamskiego w centrum miasta, przed ucieczką z miejsca zdarzenia.

42-letni mężczyzna został zabity, powiedziała rzeczniczka Mona Lorenz dla The Associated Press. Cztery inne zostały ranne, niektóre poważnie. Lorenz nie mógł potwierdzić, czy obrażenia powstały w wyniku ostrzału.

Lorenz powiedział, że śledczy nie mają jeszcze żadnych wskazówek na temat motywacji strzelania, ale nie wydaje się, aby było to związane z terroryzmem.

Do incydentu doszło na placu przed Tempodromem, gdy w środku odbyła się turecka noc komediowa.

Berlin ma jedną z najwyższych liczby zabójstw na osobę wśród stolic europejskich.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: