TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

„Trump wciąż ma nadzieję na pakt o broni nuklearnej USA-Rosja-Chiny”

WASHINGTON (AP) – Biały Dom nie podjął decyzji, czy przedłużyć jedyny traktat, który ogranicza amerykańskie i rosyjskie siły nuklearne, ponieważ urzędnicy administracji chcą więcej czasu, aby nakłonić Chiny do zawarcia trójstronnego paktu kontroli zbrojeń.

PropellerAds

Chiny, które w następnej dekadzie będą co najmniej podwoić wielkość zapasów nuklearnych, nie wyraziły publicznie zainteresowania takimi rozmowami. Wyższy urzędnik administracji, który w piątek poinformował dziennikarzy w Białym Domu, powiedział, że ciągłe milczenie Pekinu rodzi jedynie pytania o jego zamiary i zmusi Amerykę do wzmocnienia odstraszania i gotowości wojskowej.

Urzędnik administracji, który przemawiał tylko pod warunkiem zachowania anonimowości zgodnie z podstawowymi zasadami Białego Domu, powiedział, że USA i Rosja popierają pomysł zaangażowania Chin w uniknięcie kosztownego wyścigu zbrojeń nuklearnych. Sojusznicy amerykańscy obawiają się jednak również, że administracja Trumpa nie skorzysta z oferty Moskwy na przedłużenie traktatu Nowy START na okres do pięciu lat. Traktat regulujący liczbę amerykańskiej i rosyjskiej strategicznej broni nuklearnej wygasa w lutym 2021 r.

„Jak dotąd – i nie jest to zaskakujące – Chińczycy nie są zainteresowani kontrolą zbrojeń”, powiedział doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Robert O’Brien na początku tego tygodnia podczas Rady Atlantyckiej. „Mają pieniądze i bardzo szybko idą naprzód na każdym typie zaawansowanej platformy i systemu uzbrojenia znanym człowiekowi, niezależnie od tego, czy chodzi o kosmiczne, cybernetyczne, różnego rodzaju systemy kinetyczne”.

„Myślę, że mamy nadzieję, że jeśli będziemy mogli iść naprzód z Rosjanami … że będzie presja na Chińczyków, lub będzie chęć ze strony Chin, aby … nie ponieść kosztów wyścigu zbrojeń . ”

Nie jest jasne, ile czasu administracja Trumpa jest gotowa czekać, aż Chińczycy rozpoczną dyskusję na temat kontroli zbrojeń. W związku z zbliżającą się datą wygaśnięcia traktatu USA mogą zgodzić się na przedłużenie Nowego START, aby zapewnić więcej czasu na doprowadzenie Chin do zawarcia trójstronnej umowy.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: