DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Ukraińcy ze Szczecina wysyłają kolejną pomoc do sierot, rodzin żołnierzy ATO i osób niepełnosprawnych na Ukrainie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Szczeciński Związek Ukraińców w Polsce i Parafia pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny UCGK w Szczecinie wysłały kolejną partię pomocy humanitarnej na Ukrainę – napisał na Facebook przewodniczący szczecińskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce Jan Syrnyk.

Ukraińcy ze Szczecina wysyłają kolejną pomoc do sierot, rodzin żołnierzy ATO i osób niepełnosprawnych na Ukrainie

„Raportuję. Szczeciński Związek Ukraińców w Polsce i Parafia pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny UCGK w Szczecinie dziękuje wszystkim za nieobojętność i pomoc dzieciom ”- napisał Jan Syrnyk.

Jak zauważono w poście Iryny Kaznaczej, udostępnionym przez Jana Syrnyka, wysłane paczki zostały już przekazane odbiorcom – sierotom, wielodzietnym rodzinom i rodzinom żołnierzy ATO, inwalidów itp.

„Dzięki projektowi RAZEM POMÓŻMY UKRAINIE, którego stałym koordynatorem jest Jan Syrnyk, człowiek o wielkim sercu i duszy, rodziny żołnierzy ATO, wielodzietne rodziny, sieroty, osoby niepełnosprawne ze wsi Subotow, Nowoselica, Melnyky, Połudiwka, Zamyatnitsa, Czmyriwka otrzymali nieocenioną i ogromną pomoc.

Przypomnijmy, na początku lutego pomoc humanitarna ze strony szczecińskich Ukraińców została wysłana do Kreminskiej Specjalnej Szkoły z internatem, Ługańskiego Okręgowego Domu Dziecka nr 2 w Sewerodoniecku i dorannych żołnierzy w szpitalu wojskowym.

Ukraińcy ze Szczecina nie pierwszy rok udzielają pomocy potrzebującym i żołnierzom na Ukrainie.

Akcja „RAZEM POMÓŻMY UKRAINIE” trwa już szósty rok – powiedział Jan Syrnyk, przewodniczący szczecińskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce „To akcja pomocy. Pomocy sierotom. Pomocy potrzebującym rodzinom. Pomocy rannym. Pomocy ofiarom rosyjskiego agresora i okupanta” – powiedział.

W ramach akcji Ukraińcy ze Szczecina pomagają także wolontariuszom, lekarzom wojskowym, potrzebującym rodzinom i nie tylko. W szczególności wysyłają żywność, ciepłą odzież, pomoc medyczną (leki, bandaże, apteczki, strzykawki, sprzęt i inne środki niezbędne do ratowania rannych w strefie działań wojennych) i inne.

zrodlo:ukrinform

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: