TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2542145 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Ukraińcy ze Szczecina wysyłają kolejną pomoc do sierot, rodzin żołnierzy ATO i osób niepełnosprawnych na Ukrainie”

Szczeciński Związek Ukraińców w Polsce i Parafia pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny UCGK w Szczecinie wysłały kolejną partię pomocy humanitarnej na Ukrainę – napisał na Facebook przewodniczący szczecińskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce Jan Syrnyk.

Ukraińcy ze Szczecina wysyłają kolejną pomoc do sierot, rodzin żołnierzy ATO i osób niepełnosprawnych na Ukrainie

„Raportuję. Szczeciński Związek Ukraińców w Polsce i Parafia pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny UCGK w Szczecinie dziękuje wszystkim za nieobojętność i pomoc dzieciom ”- napisał Jan Syrnyk.

Jak zauważono w poście Iryny Kaznaczej, udostępnionym przez Jana Syrnyka, wysłane paczki zostały już przekazane odbiorcom – sierotom, wielodzietnym rodzinom i rodzinom żołnierzy ATO, inwalidów itp.

„Dzięki projektowi RAZEM POMÓŻMY UKRAINIE, którego stałym koordynatorem jest Jan Syrnyk, człowiek o wielkim sercu i duszy, rodziny żołnierzy ATO, wielodzietne rodziny, sieroty, osoby niepełnosprawne ze wsi Subotow, Nowoselica, Melnyky, Połudiwka, Zamyatnitsa, Czmyriwka otrzymali nieocenioną i ogromną pomoc.

Przypomnijmy, na początku lutego pomoc humanitarna ze strony szczecińskich Ukraińców została wysłana do Kreminskiej Specjalnej Szkoły z internatem, Ługańskiego Okręgowego Domu Dziecka nr 2 w Sewerodoniecku i dorannych żołnierzy w szpitalu wojskowym.

Ukraińcy ze Szczecina nie pierwszy rok udzielają pomocy potrzebującym i żołnierzom na Ukrainie.

Akcja „RAZEM POMÓŻMY UKRAINIE” trwa już szósty rok – powiedział Jan Syrnyk, przewodniczący szczecińskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce „To akcja pomocy. Pomocy sierotom. Pomocy potrzebującym rodzinom. Pomocy rannym. Pomocy ofiarom rosyjskiego agresora i okupanta” – powiedział.

W ramach akcji Ukraińcy ze Szczecina pomagają także wolontariuszom, lekarzom wojskowym, potrzebującym rodzinom i nie tylko. W szczególności wysyłają żywność, ciepłą odzież, pomoc medyczną (leki, bandaże, apteczki, strzykawki, sprzęt i inne środki niezbędne do ratowania rannych w strefie działań wojennych) i inne.

zrodlo:ukrinform

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: