TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Tego partia Zandberga się nie spodziewała. Sąd nakazał Razem przeproszenie polskiej firmy, za nawoływanie do bojkotu.

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Skrajna lewica z Razem musi przepraszać za ataki na polskiego przedsiębiorcę

PropellerAds

Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła
Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła „Cisowiankę”. Foto: PAP

Tego partia Zandberga się nie spodziewała. Sąd nakazał Razem przeproszenie polskiej firmy, za nawoływanie do bojkotu.

Ten wyrok Adrian Zandberg i jego towarzysze zapamiętają na długo. Po trzech latach sąd podjął decyzję w sprawie akcji Razem wymierzonej w Cisowiankę.

Chodzi o wydarzenia z 2017 roku. Wówczas to partia zaatakowała polską firmę, bo wiceprezes Paweł Witaszek prywatnie wspierał finansowo ruch antyaborcyjny.

Jako, że ochrona życia jest lewakom nie w smak, Razem zaczęło nawoływać w mediach społecznościowych, by nie kupować marki Cisowianka.

Oficjalnie formacja Zandberga argumentowała to tym, jakoby Nałęczów Zdrój (producent wody Cisowianka) naruszała prawa kobiet. Bezpodstawne i absurdalne zarzuty spotkały się z odpowiedzią w postaci procesu.

A ten właśnie miał swój finał. Sąd uznał, że partia naruszyła dobra osobiste – renomę i prawo do klienteli – firmy.

– Partia Razem wyraża ubolewanie, że nie dochowała należytej staranności i nie podjęła próby ustalenia, czy Nałęczów Zdrój sp. z o. o. podejmowała jakiekolwiek działania kierując się względami ideologicznymi i tym samym czy istniała podstawa do bojkotu jej produktów – czytamy w przeprosinach na stronie partii Zandberga.

Źródło: Press

n.czas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: