DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Tego partia Zandberga się nie spodziewała. Sąd nakazał Razem przeproszenie polskiej firmy, za nawoływanie do bojkotu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Skrajna lewica z Razem musi przepraszać za ataki na polskiego przedsiębiorcę

Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła
Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła „Cisowiankę”. Foto: PAP

Tego partia Zandberga się nie spodziewała. Sąd nakazał Razem przeproszenie polskiej firmy, za nawoływanie do bojkotu.

Ten wyrok Adrian Zandberg i jego towarzysze zapamiętają na długo. Po trzech latach sąd podjął decyzję w sprawie akcji Razem wymierzonej w Cisowiankę.

Chodzi o wydarzenia z 2017 roku. Wówczas to partia zaatakowała polską firmę, bo wiceprezes Paweł Witaszek prywatnie wspierał finansowo ruch antyaborcyjny.

Jako, że ochrona życia jest lewakom nie w smak, Razem zaczęło nawoływać w mediach społecznościowych, by nie kupować marki Cisowianka.

Oficjalnie formacja Zandberga argumentowała to tym, jakoby Nałęczów Zdrój (producent wody Cisowianka) naruszała prawa kobiet. Bezpodstawne i absurdalne zarzuty spotkały się z odpowiedzią w postaci procesu.

A ten właśnie miał swój finał. Sąd uznał, że partia naruszyła dobra osobiste – renomę i prawo do klienteli – firmy.

– Partia Razem wyraża ubolewanie, że nie dochowała należytej staranności i nie podjęła próby ustalenia, czy Nałęczów Zdrój sp. z o. o. podejmowała jakiekolwiek działania kierując się względami ideologicznymi i tym samym czy istniała podstawa do bojkotu jej produktów – czytamy w przeprosinach na stronie partii Zandberga.

Źródło: Press

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: