DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rzecznik ISIS odrzuca deklaracje Trumpa o unicestwieniu ISIS, wypowiada wojnę Izraelowi..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Rzecznik ISIS odrzuca deklaracje Trumpa o unicestwieniu ISIS, wypowiada wojnę Izraelowi: „Och, wszędzie żołnierze kalifatu … Idź po izraelskie osady i targowiska; Zamień ich w krainy do testowania broni … Zaatakuj ich i zabij ich

Poniższy raport jest teraz bezpłatną ofertą od MEMRI’s Jihad and Terrorism Threat Monitor (JTTM). 

27 stycznia 2020 r. Państwo Islamskie (ISIS) wydało nową przemowę audio, której rzecznikiem jest Abu Hamzah Al-Qurashi, wyprodukowaną przez ramię medialne Al-Furqana i rozpowszechnianą w mediach społecznościowych, w tym Telegram i Hoop. [1]W 37-minutowym przemówieniu Al-Qurashi przekazuje wyzywające przesłanie: ISIS nie tylko przeżywa, pomimo deklaracji kolejnych prezydentów USA, że zostało zakończone, ale także rozszerza swoją wojnę przeciwko wrogom i że wojna obejmuje teraz cały glob. W przemówieniu godne uwagi było wypowiedzenie przez Al-Qurashiego wojny z Izraelem, wzywające do rozszerzenia ISIS na Synaju i Syrii, aby zaatakować go, i wzywające muzułmanów do udaremnienia amerykańskiego planu pokojowego zwanego „Porozumieniem stulecia”. Wzywając bojowników ISIS do nasilenia ataków, wezwał muzułmanów na całym świecie do „emigracji” i dołączenia do najbliższego oddziału ISIS.

Oto główne punkty przemówienia:

„Niewierni chcą zgasić światło Allaha poprzez ciągłe kampanie wojskowe i medialne”

Abu Hamzah zaczął: „Niewierni chcą zgasić światło Allaha poprzez ich ciągłą kampanię wojskową i medialną przeciwko monoteistom, totalną wojnę na wszystkich frontach. W tym celu zmobilizowali swoje kanały medialne i turbany zła, uczonych tyranów i orędowników zdeprawowania, aby rzucić najbardziej nikczemne winy i oskarżenia przeciwko państwu islamskiemu, zniekształcają jego prawdziwą naturę i wyznanie wiary oraz dżihad w obronie religii i społeczności …

„Mówimy Ameryce i jej arabskim i nie-arabskim sługom: Próbowaliście walczyć z Państwem Islamskim, odkąd było ono ograniczone do Iraku … wielokrotnie deklarowaliście, że go ukończyliście i za każdym razem jestcie zaskoczeni, po wszystkich twoich deklaracjach, kontynuacji jego działalności i atakach żołnierzy … ”

Nowy przywódca ISIS „Abu Ibrahim Al-Hashemi Al-Qurashi … podjął się siebie i mudżahedinów… aby toczyć wojnę przeciwko Żydom i odzyskać to, co ukradli muzułmanom”

Następnie przejrzał historię ISIS i jej poprzedników, od Abu Mus’ab Al-Zarqawi do ustanowienia Państwa Islamskiego w Iraku pod przewodnictwem Abu Omara Al-Baghdadiego, a także jego ekspansji do Syrii i podbojów w Iraku pod rządami Al-Baghdadi, deklaracja kalifatu i globalna ekspansja „Państwa Islamskiego”. W swojej recenzji wielokrotnie podkreślał oddanie Baytowi Al-Maqdisowi w Jerozolimie jako symbolowi Palestyny ​​w całości. Następnie zadeklarował:

„Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy etap w naszej wojnie przeciwko tobie. Oczy żołnierzy kalifatu wszędzie wciąż są zwrócone w stronę Bayta Al-Maqdisa. W nadchodzących dniach, za zgodą Allaha, będą wydarzenia, które spowodują, że zapomnijcie o okropnościach, które widzieliście w czasach poprzednich przywódców, Abu Mus’ab Al-Zarqawi, Abu Omar Al-Baghdadi i Abu Bakr Al-Baghdadi. Nasz dżihad będzie trwał za zgodą Allaha. Szanowny, bohaterski szejku, przybył dowódca wiernych i kalif muzułmanów, Abu Ibrahim Al-Hashemi Al-Qurashi, modlimy się do Allaha, aby was dręczył, zemścił się na was i surowo ukarał.

„On [Abu Ibrahim] wziął na siebie i na mudżahedinów w pozostałych prowincjach [ISIS] oraz na muzułmanów we wszystkich krajach, nowy etap, który ma toczyć wojnę przeciwko Żydom i odzyskać to, co ukradli muzułmanie – które zostaną zwrócone tylko przez książkę, która prowadzi [Koran] i zwycięski miecz – oraz podbój Bayta Al-Maqdisa i przekazanie sztandaru Mahometowi Abdallahowi, Mahdi, za zgodą Allaha ”.

„Och, żołnierze kalifatu wszędzie… idźcie na izraelskie osady i targowiska; zamieńcie ich w ziemie, aby przetestować waszą broń … atakujcie ich i rzeź”

Wzywając ISIS na Synaju i w Syrii do ataku na izraelskie wioski z całą dostępną bronią, powiedział: „Och, żołnierze kalifatu wszędzie, szczególnie w ukochanym Synaju i błogosławionej Syrii, idźcie do izraelskich osad i targowisk. ziemie do testowania broni i rakiet chemicznych oraz innych rodzajów [broni] Do muzułmanów w Palestynie i we wszystkich krajach: bądź przodownikiem w wojnie przeciwko Żydom oraz w pokrzyżowaniu ich planów i ich „układu stulecia”. Nie zwracajcie uwagi na Hamas apostazji i współpracy i na ich podobieństwo, frakcje wstydu, psy Iranu i jego bazy, głupi sługi. Oni produkują tylko slogany i potępienia, na bagnach apostazji i zepsucia, i składają kondolencje dowódcy Zoroastrianów [Irańczyków], którzy dręczyli sunnitów,

„Wzywamy was do przyłączenia się do żołnierzy kalifatu, którzy usiłują usunąć granice i stojące między nimi przeszkody oraz walczyć z Żydami, którzy są zdeterminowani, za zgodą Allaha, obalić armie i obalić trony, utworzony przez krzyżowców, aby chronić Izraelitów i zachęcać ich braci do atakowania Żydów i zabijania ich w Palestynie i poza Palestyną oraz zabijania ich, gdziekolwiek mogą ich znaleźć … ”

„Och, Tyranci z Ameryki i czciciele krzyża… Czy nie wstydzisz się ogłaszać przez ostatnie 15 lat, że skończyłeś” ISIS?

 Zwracając się do rządów USA i ich sojuszników, Al-Qurashi odrzucił ich deklaracje, że pokonali ISIS: „Och, tyrani z Ameryki i czciciele Krzyża: Szukaj czegoś innego, z czego mogliby się radować, oprócz twoich roszczeń o wykorzenienie islamu Stan: Mówimy, że pies Rumu (Bizancjum, chrześcijański Zachód), Trump: Dwa psy, które rządziły Ameryką przed tobą, Bush i Obama, również twierdzili i deklarowali, że wielokrotnie wykończyli Państwo Islamskie. Czy nie wstydzisz się ogłaszać przez ostatnie 15 lat, że wykończyłeś monoteistów? Twoja wojna była kiedyś ograniczona do Iraku; teraz, z łaską Allaha, rozprzestrzeniła się na cały świat, do Iraku, Syrii, Jemenu i Synaju , do Libii i Somalii, Afganistanu, Pakistanu i Indii, na Kaukaz, do Afryki Zachodniej i Środkowej,do Tunezji i Algierii … ”

„Jeśli uwzględnisz w swoich obliczeniach, że udało ci się wygrać bitwę i że mudżahedini się z niej wycofali, wiedz, że cała sprawa jest w rękach Allaha … Allah jedynie testuje swoich czcicieli, aby odróżnić tych, którzy są szczerzy w ich dżihadzie od nieszczerych …

„Och, głupcze z Rumu, och, który pokazałeś swojego psa w mediach i uhonorowałeś go, powstrzymując się od wspomnienia o twoich żołnierzach i ich udziale [w operacji zabicia Abu Bakr Al-Baghdadi] … zgiń w swojej furii! Twój marzenia i nadzieje na ukończenie ISIS to tylko złudzenie … ”

Zwracając się dalej do bojowników ISIS, Al-Qurashi pochwalił ich za przysięgę wierności nowemu przywódcy organizacji: „Och, lwy kalifatu i nosiciele sztandaru wszędzie, gratulujemy ci przysięgi na wierność dowódcy wiernych i kalifa muzułmanów, wojowników dżihadu, szejka Abu Ibrahima Al-Hashemi Al-Qurashi, niech Allah go ochroni. ”

Zwrócił także uwagę na gratulacje mediom i działaczom ISIS za przysięganie wierności nowemu przywódcy i ciągłe wysiłki w obliczu kampanii przeciwko ISIS prowadzonej przez media i uczonych muzułmańskich.

Bojownicy ISIS muszą „podwoić aktywność i zwiększyć liczbę uderzeń … Przekształć radość niewiernych w pogrzeby i czekać na nie wszędzie”

Gratulując bojownikom ISIS za ich ataki, aby pomścić śmierć przywódcy ISIS Abu Bakra Al-Baghdadi, wezwał ich do podwojenia wysiłków i ataków na wrogów ISIS: „Rozkazujemy ci podwoić aktywność i zwiększyć liczbę uderzeń. Zapisz cele , opracowuj plany i pułapkuj drogi, kładź IED, rozkładaj snajperów i zabijaj tłumikami. Zamień radość niewiernych w pogrzeby i czekaj na nich wszędzie … ”Zachęcał bojowników ISIS do pozostania niezachwianym w czasy, które tak bardzo dla nich próbują, szczególnie te z Afganistanu.

Wojna ISIS przeciwko Iranowi się nie skończyła

W przypadku „Rafidite” Iranu, a przez to rządu irackiego, Al-Qurashi zapewnił, że wojna ISIS przeciwko nim nie została zakończona, pomimo twierdzenia ich rządów o pokonaniu ISIS w Iraku. Konflikt w Iraku, powiedział, po prostu wkroczył w nowy etap, a „armata i samoloty” Iraku nie przyniosłyby rezultatu w walce z ISIS. Ostrzegł: „Dotknij swoich szyi i załóż swoje osłony, zanim pójdziesz spać”. Wzywa ich, aby nie byli zbyt pewni siebie, mówiąc, że USA, z pomocą których walczyły bojówki irackie, zaczęły „atakować cię i eliminować zepsutych dowódców” – nawiązanie do celowego zabicia dowódcy IRGC Qods Force Qassem Soleimani i Iracki zastępca dowódcy PMU Abu Mahdi Al-Muhandis.

Wyśmiewając reakcję Iranu na strajk USA, w którym zginęli dwaj, Al-Qurashi stwierdził: „Twoja reakcja była niczym innym, jak rozbiciem szyby amerykańskiej ambasady krzyżowców w Bagdadzie, na wzór twoich nieszczęsnych niewolników, ruchu odstępczego Hamasu i, jak Hizb Al-Lat [pejoratywne określenie Hezbollahu] z Żydami – puste wypowiedzi i przemówienia. ” Wyśmiewając groźbę rządu irackiego, że zmusi wojska amerykańskie do opuszczenia kraju, przekraczając jego możliwości, zapytał: „Czy taki nędzny, nieszczęśliwy niewolnik jak ty wypędzi swojego mistrza krzyżowców?” Zapewnił, że tymi, którzy naprawdę potrafią wypędzić USA z Iraku, są bojownicy ISIS, ponieważ, jak powiedział, zmusili USA do wycofania się z Iraku około dziesięć lat temu i „stworzyli armię [amerykańską] – przez Allaha”.

Syryjskie siły demokratyczne są skazane na zagładę

Zwracając się do „mężczyzn ateistycznych Kurdów, amerykańskich psów myśliwskich i niewolników”, stwierdził, że ich sukces przeciwko ISIS był spowodowany jedynie wsparciem udzielonym przez naloty koalicji kierowanej przez USA. Syryjskie Siły Demokratyczne, powiedział, będą skazane na zagładę po zbliżającym się wycofaniu USA z Syrii, a jego próby pogodzenia się z reżimem Assada i uzyskania pomocy rosyjskich sojuszników nie uchroniłyby go przed zemstą ISIS. Ostrzegł, że lokalne plemiona w Syrii, które współpracowały z wrogami ISIS, przekazując informacje o jego agentach, prędzej czy później staną w obliczu zemsty ISIS, jeśli się nie nawrócą, dodając: „Otrzymujemy listy waszych imion od dobrych ludzi w twoich obszarach ”. ISIS, obiecał, zaakceptowałby pokutę tych, którzy przestają współpracować z wrogami, ale ci, którzy „pokutują”, a później są „apostatowani”, będą uprawnionym celem odwetu. Al-Qurashi zapewnił również więźniów ISIS, że ISIS ich nie zapomniał i że organizacja zrobi wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać ich zwolnienie. Namawiał ich, by nie poddawali się i zaakceptowali ich los, dopóki to się nie stanie.

Muzułmanie na całym świecie muszą wyemigrować do najbliższej prowincji ISIS i dołączyć do obozu szkoleniowego

Wreszcie, zwracając się do muzułmanów na całym świecie, Al-Qurashi wezwał ich do emigracji do najbliższej prowincji ISIS, a tam dołączy do jednego z obozów szkoleniowych wojskowych ISIS.

Podsumowując, zachęcił bojowników ISIS, aby nie polegali na własnej sile i zdolnościach, i przypomniał im, że bez względu na to, jak wielkie będą ich wysiłki, sukces i zwycięstwo, przyjdzie tylko z pomocą Allaha. Ostrzegł ich również przed zaangażowaniem się w walkę i podział wewnętrzny.

memri.org/reports

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: