DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przedstawiciel Fatah w Polsce: Holokaust nie był jedynym okrucieństwem popełnionym podczas II wojny światowej..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Przedstawiciel Fatah w Polsce: Holokaust nie był jedynym okrucieństwem popełnionym podczas II wojny światowej; Izrael napełnia liczbę ofiar Holokaustu, aby usprawiedliwić swoje zbrodnie

Przed 75 XX rocznicy wyzwolenia Auschwitz, oznaczonej na 27 stycznia 2020, dr Khalil Nazzal, sekretarz oddziału Fatah w Polsce, opublikował artykuł na ten temat w Autonomii Palestyńskiej (PA) na dobę Al-Hayat Al- Jadida. W artykule potwierdził straszliwe cierpienie Żydów podczas II wojny światowej, ale zauważył, że ofiarami nazistów byli nie tylko Żydzi, ale także obywatele wszystkich krajów europejskich, i że podczas tej wojny popełniono także inne przestępstwa, takie jak zrzucenie bomb nuklearnych na Japonię, zniszczenie Warszawy w 1944 r. i gwałt na niemieckich kobietach przez żołnierzy armii zbliżających się do Berlina. 

Dodał, że „państwo okupacyjne” (Izrael) bezprawnie przywłaszczyło sobie cierpienie i wykorzystuje je jako pretekst do popełnienia zbrodni przeciwko narodowi palestyńskiemu, podczas gdy Zachód milczy z powodu winy z powodu Holokaustu.

Stwierdzając, że „opinie różnią się co do liczby żydowskich ofiar” Holokaustu, doradził tym, którzy kwestionują sześciomilionową liczbę, aby zrobili to ostrożnie, opierając swoje twierdzenia na „obiektywnych badaniach”, i dodał, że syjonistyczna istota zawyża liczbę ofiary w celu szantażowania świata i zmuszenia go do zaakceptowania jego polityki. Skarżył się również, że Palestyńczycy, którzy nie byli zaangażowani w II wojnę światową, płacą cenę za zbrodnie Europy przeciwko Żydom.

Screenshot_3
Dr Khalil Nazzal

(Źródło: Fatehorg.ps, 13 listopada 2017 r.)

Poniżej przetłumaczono fragmenty artykułu Khalila Nazzala: [1]

„75 tysZbliża się rocznica wyzwolenia obozu dla więźniów Auschwitz, który został założony przez hitlerowskich okupantów Polski podczas II wojny światowej. Obóz został wyzwolony 27 stycznia 1945 r. Przez wojska radzieckie, które ścigały armie Hitlera, wycofując się w kierunku nieuniknionego losu. Świat był przerażony skalą zbrodni popełnionych w tym wielkim więzieniu, w którym przebywała ogromna liczba ofiar z kilku krajów europejskich, które były pod okupacją nazistowską, w większości Żydów różnych narodowości. Było to częścią systematycznej nazistowskiej polityki, która miała na celu całkowite wyeliminowanie Żydów przy użyciu wielu niecnych środków, w tym użycia trującego gazu jako skutecznego środka masowego mordu. Nie ma

„Ofiarami tych zbrodni byli przede wszystkim Żydzi, ale byli też inni ofiary, ponieważ zrzucenie bomby atomowej na Japonię było [także] przestępstwem; zniszczeniem Warszawy i zabójstwem setek tysięcy jej mieszkańców podczas „Powstanie Warszawskie” z 1944 r. było przestępstwem, a gwałt tysięcy niemieckich kobiet przez żołnierzy armii zbliżających się do Berlina był przestępstwem. Sprzeciwiamy się wszystkim tym zbrodniom i przeciwstawiamy się prześladowaniu Żydów tylko dlatego, że są Żydami. sprzeciwić się temu] przede wszystkim dlatego, że są to zbrodnie przeciwko ludzkości. Nie możemy sobie wyobrazić ucisku, prześladowania lub zabijania niewinnych ludzi z powodu ich religii, narodowości lub koloru skóry, ponieważ ludzie rodzą się wolni i nie wolno naruszać ich prawa do życie lub traktować ich bez szacunku, pod jakimkolwiek pretekstem.

„Opinie różnią się co do liczby żydowskich ofiar, które zginęły w wyniku zbrodni nazistowskich podczas II wojny światowej. Niektórzy historycy twierdzą, że liczba ta osiągnęła sześć milionów, podczas gdy inni zmniejszają tę liczbę do setek tysięcy. Niezależnie od tego jesteśmy przekonani, że niesprawiedliwa utrata [nawet] jednego życia jest równoznaczna z utratą całego świata, a spieranie się o liczbę ofiar nie jest ani rozsądne, ani moralne.

„[Ale] tutaj chcielibyśmy podkreślić następujące kwestie:

„A. Syjonistyczny stan okupacji i osiedli nie jest [uprawnionym] spadkobiercą bólu i cierpienia Żydów, ponieważ jest to państwo oparte na rasistowskiej ideologii, która nie szanuje życia ludzkiego i dokonuje rasistowskiej dyskryminacji wobec naszego narodu palestyńskiego ponieważ są Palestyńczykami. To właśnie ta ideologia doprowadziła do wielkiej palestyńskiej Nakby, zbrodni, której reperkusje dotykają nasz lud do dziś. Dlatego też ta ideologia, która doprowadziła do Nakby, jest porównywalna z ideologią, która doprowadziła do Holokaustu , ponieważ kaci wszystkich czasów i epok są podobni, a ból ofiar jest również podobny, czy to w Auschwitz, czy w Deir Yassin.

widzimy, jak pojawiają się jeden po drugim, jak [posłuszne] dzieci w wieku szkolnym, kiedy rząd osadników [syjonistycznych] wzywa ich do wzięcia udziału w obchodach rocznicy zbrodni II wojny światowej, które miały miejsce 80 lat temu. [Ci liderzy] nie zadają sobie trudu, by spojrzeć na rasistowski płot separacyjny i zauważyć ofiary własnej zbrodni, która trwa od czasu, gdy zasadzili [syjonistyczny] byt w Palestynie, który specjalizuje się w zabijaniu, terroryzmie, dyskryminacji rasowej i czystce etnicznej na co dzień.

armia i osadnicy działają przeciwko nim. Dzisiaj [prawdziwymi] „antysemitami” i nieludzkimi [przestępcami] są ci, którzy popierają politykę państwa okupacyjnego i bronią jego zbrodni.

„D. Nikt nie może [proponować] mniejszej liczby ofiar [Holokaustu] bez polegania na badaniach, których jedynym celem jest odkrywanie prawdy. W tym miejscu należy zauważyć, że ktokolwiek angażuje się w hobby zmniejszania liczby [ofiar Holokaustu], popada w syjonistyczna pułapka, wierząc, że „niewielka” liczba ofiar podważa izraelską propagandę, która wzmaga [tę liczbę], aby szantażować świat i zmusić go do zaakceptowania rasistowskiej polityki państwa okupacyjnego i osadnictwa. [Ale] to inflacja nie usprawiedliwia zbrodni okupacyjnych, ani nie umniejsza brzydoty zbrodni popełnionej na Żydach Europy!

„E. Nasz naród nie był stronnikiem II wojny światowej, więc dlaczego miałby ponosić konsekwencje zbrodni popełnionych przez Europę przeciwko jej [własnym] obywatelom różnych religii i grup etnicznych, zwłaszcza Żydom? Wszyscy wiedzą, że podczas tej wojny , Palestyna była pod okupacją brytyjską, która [później] działała na rzecz ustanowienia państwa dla Żydów na świecie kosztem naszego ludu i nad ruinami naszej ojczyzny. W tym czasie wysiłki naszych obywateli koncentrowały się na uzasadnionym sprzeciwie wobec syjonistyczne przedsięwzięcie i ograniczaliśmy się do historycznej Palestyny ​​i nigdy nie straciliśmy ludzkości i współczucia dla uciśnionych, gdziekolwiek się znajdują.

„Żydzi mają pełne prawo do odcięcia się od bólu, jaki nazistowskie zbrodnie pozostawiły w ich pamięci. Jako ofiary syjonistycznego rasizmu odczuwamy niezasłużoną sympatię dla bólu Żydów i innych ofiar, [ale] sprzeciwiamy się użyciu tego bólu utrwalającego historyczną niesprawiedliwość wobec naszego ludu. Wspieramy ofiary, ale stan okupacji i osiedli jest przestępczym [bytem], który zatruwa nasze życie i zanieczyszcza pamięć ofiar Auschwitz wstydem, rasizmem, uciskiem i zabijanie niewinnych Palestyńczyków, którzy są prawowitymi właścicielami Palestyny ​​”.

[1] Al-Hayat Al-Jadida(PA), 25 stycznia 2020 r memri.org/reports

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: