DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Japonia ma 44 kolejne przypadki COVID-19 na statku poddanym kwarantannie””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

TOKIO (AP) – japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało w czwartek 44 więcej osób na statku wycieczkowym poddanym kwarantannie w pobliżu Tokio przetestowało pozytywnie na wirusa wywołującego nową chorobę znaną jako COVID-19.

Na statku, który wciąż przewozi ponad 3500 pasażerów i członków załogi, 218 osób zostało zainfekowanych wirusem spośród 713 testowanych osób od czasu powrotu statku do portu w Jokohamie 3 lutego.

W sumie w Japonii 247 potwierdzono przypadki nowej choroby, która najwidoczniej rozpoczęła się w Wuhan, mieście w środkowych Chinach, w grudniu.

Minister zdrowia Katsunobu Kato powiedział dziennikarzom, że pięciu pacjentów wysłanych wcześniej do szpitali ma poważne objawy, stosuje sztuczne respiratory lub intensywną opiekę.

Kato powiedział także, że rząd postanowił zezwolić pasażerom w wieku powyżej 80 lat na opuszczenie statku, jeśli zechcą to po sprawdzeniu, czy nie ma wirusa. Powiedział, że trwają testy około 200 kwalifikujących się pasażerów, a priorytetem będą osoby z przewlekłymi problemami zdrowotnymi lub w kabinach bez szyb operacyjnych.

Kato powiedział, że środkiem jest zmniejszenie ryzyka dla zdrowia pasażerów utkniętych w pokojach w trudnych warunkach. Zwolnieni zostaną poproszeni o pozostanie w wyznaczonym miejscu do końca okresu kwarantanny.

„Dokładamy wszelkich starań, aby zdrowie członków załogi i pasażerów pozostających na statku”, powiedział Kato podczas konferencji prasowej.

zrodlo”apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: