DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Jacobs zamyka Tydzień Mody ekscytującą taneczną ekstrawagancją”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

NEW YORK (AP) – Jakoś robi to prawie za każdym razem, a we wtorek projektant Marc Jacobs zrobił to jeszcze raz: poprawił swoją grę, gdy doszło do zamknięcia New York Fashion Week z szarpnięciem kreatywnej energii, wizji i rozmachu .

Tym razem wizja Jacobsa obejmowała nie tylko modelki (prawie 90 z nich) w pomysłowych, pomysłowych ubraniach, ale także ponad 50 tancerzy, których choreografowała doświadczona współczesna tancerka Karole Armitage.

Tancerze i modelki wiją się, maszerują, a nawet biegają po ogromnej, nagiej drewnianej podłodze Zbrojowni Park Avenue, a publiczność próbuje po prostu dowiedzieć się, gdzie szukać, nic więc dziwnego, że wielu nie zauważyło krzywej niespodzianki, którą rzucił Jacobs: kamea wygląd wybiegu przez gwiazdę muzyki pop Miley Cyrus, dumnie ubrany w czarny stanik i spodnie oraz czarne rękawiczki do łokci, noszący płaszcz z nadrukiem zebry.

Jacobs, który zawsze dostaje ostatni przedział czasowy Fashion Week, nazwał ten program „Chaos and Form”.

W drukowanym oświadczeniu przekazanym gościom napisał, że zainspirował go „zanikający obraz znikającego Nowego Jorku, który panuje – teraz obcy i egzotyczny w swoim wymarciu, na zawsze mityczny i szykowny z jego pięknem, obietnicą, blaskiem i piasek.”

Powiedział, że chce kontrastować ze swoim ostatnim koncertem, zamieszaniem kolorów i fantazyjnych projektów, które zakończyły się wirowaniem i tańczeniem ze sceny do „Dream a Little Dream” śpiewanego przez Mamę Cass. „Jako odejście od ekstrawagancji z zeszłego sezonu … ta kolekcja podkreśla powściągliwość, jakość tkanin, wykonanie i proporcje, ceniąc prostotę i ponadczasowość”, napisał.

Goście weszli do ciemnej i przepastnej zbrojowni, by znaleźć krzesła ustawione wokół małych okrągłych stołów, jak w nocnym klubie.

Program rozpoczął się pojedynczym światłem punktowym na gołej podłodze. Potem pojawił się choreograf Armitage, 65, dyrektor artystyczny nowojorskiej Armitage GONE! Taniec zwany „punkową baletnicą”, ubrany tylko w czarne stroje taneczne. Wkrótce scedowała scenę na falangę modelek, pierwsza grupa ubrała się od stóp do głów w jednym kolorze: jasnożółtym, jasnoróżowym, jasnobrązowym lub białym. Maszerowali celowo przez scenę. Nagle pojawiła się grupa tancerzy, niektórzy ubrani tylko w bieliznę, z długimi rękawiczkami lub obcasami.

Gdy modelki maszerowały tam iz powrotem, publiczność tańczyła i falowała; czułem się jak chaotyczna scena miejska. Stopniowo ubrania stały się bardziej ozdobne. Model Gigi Hadid pojawił się w białym skórzanym garniturze, białych skarpetkach i czarnych szpilkach z czerwoną czapką. Karlie Kloss, supermodelka i sędzia „Project Runway”, miała na sobie długą, elegancką białą spódnicę i biały top z długimi rękawami.

Jedna modelka nosiła na głowie coś, co wyglądało jak plątanina czerwonych wstążek. Były cekinowe sukienki cekinowe w stylu lat 60. i podobny do Jackie Kennedy, w długiej czarnej cekinowej sukience z peleryną i białymi rękawiczkami do łokci. Były dwie uderzające sukienki – jedna czerwona, jedna biała – które wydawały się być zrobione tylko ze zszytych jedwabnych róż.

Pod koniec przedstawienia tancerze masowo ruszyli w stronę publiczności, obracając się i obracając między stołami. Tymczasem modele zebrały się w szeregu na całej scenie. Nagle pojawił się za nimi Jacobs, przeciskając się przez dwa modele, by wstać i spojrzeć na publiczność.

A potem nie tańczył ani nie wirował. Po prostu tupnął prawą stopą i światła zgasły.

Najpopularniejsze w AP News
ZDJĘCIA AP: Spojrzenie na New York Fashion Week na ulicy
Samba staje się globalna, ponieważ zagraniczni tancerze przynoszą Rio Carnival do domu
Zatrzaskiwanie na miejscu: układanki mają gorliwą obserwację
autor: Taboola

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: