DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Drugi przypadek nowego koronawirusa potwierdzony wśród chińskich ewakuowanych’

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAN DIEGO (AP) – Drugi przypadek nowatorskiego koronawirusa został potwierdzony w Stanach Zjednoczonych wśród ewakuowanych z Chin, amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ogłosiło w środę.

CDC powiedział, że osoba ta była na pokładzie samolotu z miasta Wuhan, który przybył na stację lotniczą piechoty morskiej Miramar w południowej Kalifornii.

Pacjent był w izolacji w szpitalu w San Diego, potwierdził UC San Diego Health.

W odosobnieniu jest także kobieta, która została przez pomyłkę zwolniona z powodu nieprawidłowo oznaczonej próbki, która nie została przetestowana na obecność koronawirusa. W poniedziałek wróciła do szpitala po pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa.

Oczekiwano, że całkowicie wyzdrowieje.

Obaj pacjenci „przybyli na różne płaszczyzny i zostali zakwaterowani w oddzielnych obiektach; nie ma między nimi żadnych powiązań epidemiologicznych ”, powiedział CDC.

Trzecia osoba, której wyniki badań są w toku, również jest hospitalizowana w izolacji.

„Chcemy uspokoić naszych pacjentów, ich bliskich i całą społeczność, że nie ma ryzyka narażenia w żadnym szpitalu lub klinice UC San Diego Health” – oświadczył system opieki zdrowotnej.

Setki osób, w tym pracownicy Departamentu Stanu USA i ich rodziny, przybyły do ​​baz wojskowych w Kalifornii, Teksasie i Nebrasce na pokładzie lotów czarterowych z Wuhan, miasta 11 milionów, które jest epicentrum wirusa. Jedyne potwierdzone przypadki ewakuacji miały miejsce w Miramar, gdzie około 200 osób jest poddawanych kwarantannie, dopóki wszystkie nie zostaną usunięte.

Nowy koronawirus zabił ponad 1000 osób za granicą, ale tylko 14 przypadków zostało potwierdzonych w Stanach Zjednoczonych.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: