DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”2 pacjentów w Rosji z COVID-19 całkowicie wyzdrowiało”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOSKWA (AP) – w zeszłym miesiącu dwóch Chińczyków hospitalizowanych z powodu COVID-19 w Rosji w pełni wyzdrowiało z choroby i zostało zwolnionych ze szpitali w tym tygodniu.

Turysta z Chin hospitalizowany w regionie Zabaykalye we wschodniej Syberii został zwolniony w środę po serii testów, które wykazały, że nie był już zarażony. Jest „całkowicie zdrowy i nie stanowi zagrożenia dla ludzi wokół niego”, powiedzieli lokalni urzędnicy ds. Zdrowia.

We wtorek szpital w regionie Tiumeń na zachodniej Syberii zwolnił studentkę, u której również zdiagnozowano COVID-19. Obaj pacjenci, jak twierdzili urzędnicy, cierpieli na łagodną postać choroby.

Rosja zgłosiła dwa potwierdzone przypadki 31 stycznia. Od początku wybuchu koronawirusa rząd kraju wstrzymał większość ruchu lotniczego do Chin. Wszystkie pociągi łączące Rosję z Chinami i Koreą Północną zostały zawieszone, a rosyjska granica lądowa z Chinami i Mongolią jest zamknięta.

Moskwa tymczasowo zaprzestała wydawania wiz pracowniczych obywatelom Chin, a chińskich studentów, którzy wyjechali na wakacje księżycowego Nowego Roku, proszono o nie kontynuowanie studiów na rosyjskich uniwersytetach do 1 marca.

Premier Michaił Miszustin powiedział w zeszłym tygodniu, że Rosja może zacząć deportować obcokrajowców zarażonych wirusem.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: