DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żydowski miliarder (29 miliardów dolarów Pritzker Oligarch Clan) i Demokratyczna machina polityczna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Żydowski miliarder tranny wydający fortunę na popychanie ideologii trans na Amerykę (29 miliardów dolarów Pritzker Oligarch Clan)

„American Oligarchs” to cykliczna seria „National Justice” poświęcona baronom-bandytom z 21 wieku i ich wykorzystaniu władzy nad naszym krajem.

Celem jest podkreślenie amerykańskiego kryzysu demokracji przedstawicielskiej i korupcji narzuconej naszemu społeczeństwu przez kapitalistycznych bandytów i ich przedstawicieli. 

 


Wygląda na to, że któregoś dnia obudziliśmy się i odkryliśmy, że znikąd rozróżnienie między kobietami i mężczyznami stało się nielegalne. Wbrew intuicji, zdrowemu rozsądkowi i biologii trzeciej klasy, wiele liberalnych plutokracji, takich jak Kanada i Wielka Brytania, ustanowiło prawo do karmienia swoich poddanych doktryną transgenderstwa, co jest sprzeczne z ideą, że jest to indywidualny wybór, zawsze jest w połączeniu z mandatem, że zwykli obywatele uznają złudzenia bogatych narcyzów i zboczeńców.

W Stanach Zjednoczonych używanie niewłaściwego zaimka lub wyrażanie podejrzeń, że osoby transpłciowe są po prostu chore psychicznie, wiąże się z ogromnymi kosztami osobistymi. Takie wyrażenia mogą zostać umieszczone na liście przebojów Południowego Centrum Ubóstwa, pozbawione możliwości korzystania z mediów społecznościowych i usług bankowych, i otwierają się na nękanie i przemoc ze strony anarchistycznych i radykalnie liberalnych bojówek, dających szeroką swobodę działania policji.

Armia fałszywych naukowców, bezwstydnych naukowców, polityków i aktywistycznych frontów prawnych, uzbrojona w niezgłębione kwoty pieniędzy, z powodzeniem wykorzystuje każdą brudną sztuczkę do całkowitego obejścia i podniesienia demokracji legislacyjnej. Niedawna książka Christophera Caldwella „The Age of Entitlement” przedstawia, w jaki sposób elity były w stanie wykorzystać precedensy dotyczące praw obywatelskich – w których o prawie decydują sądy, a nie wybrani przedstawiciele i referendum – w celu radykalnej transformacji amerykańskiego społeczeństwa poprzez uchylenie amerykańskiej konstytucji i wola ludzi.

Prawa obywatelskie, które pierwotnie były promowane jako druga „rekonstrukcja”, która miałaby wpływ tylko na kwestie związane z Jimem Crowem na południu, stały się równoległą siłą władzy politycznej, w której prawa i reguły, które wpływają na całe społeczeństwo, nie są już powiązane opinia publiczna lub zgoda, ale zamiast tego decyduje je niewielka grupa bogatych Żydów i kapitalistów, czasami w tej samej rodzinie i odgrywających różne role na boisku, aby urzeczywistnić ich groteskową i opresyjną dystopię. 

Pritzkers i transgenderizm 

Rodzina Pritzkerów, spadkobierców hotelu Hyatt, wykorzystuje dziś swoją fortunę w wysokości 29 miliardów dolarów, aby spekulować na giełdzie, unikać podatków, kupować polityków i oszukiwać ludzi drapieżnymi programami bankowymi. 

Żydowski klan dokonał aktywizmu kapitalistycznego, w którym pieniądze wyciśnięte z ludzi klasy robotniczej wykorzystywane są na opłacenie domowych projektów antyspołecznej lewicy, które są centralnym elementem ich planu radykalnej przebudowy Ameryki. Hotele Hyatt były w przeszłości szczególnie atakowane ze względu na ich okropne warunki pracy, a także grabiły duże nielegalne zyski za pośrednictwem   Superior Bank , lichwej rakiety pożyczkowej typu subprime, która zerwała i zrujnowała życie wielu biednym ludziom. Tak obraźliwe przedsięwzięcie pożyczania pieniędzy zmusiło rząd do zmuszenia Pritzkerów do zapłaty 460 milionów dolarów ugody. W funkcjonalnym systemie poszliby do więzienia. 

Jeden członek, miliarderka Jennifer Pritzker, jest transpłciową kobietą i mężczyzną, która służyła w amerykańskim wojsku.

Według badań przeprowadzonych przez Jennifer Bilek, pieniądze „Jennifer” wraz z innymi postaciami, takimi jak kolega Żyd i transseksualna Martine Rothblatt, postawiły wiatr w żagle odgórnej rewolucji, nadając jej naukową i medyczną wiarygodność dzięki sile ich książeczki czekowe wraz z przeszkolonymi pracownikami, którzy pomogli zinstytucjonalizować je w świecie korporacyjnym. Pritzkers są mocno zainwestowani w świat farmaceutyków i nauki. 

Za pośrednictwem Fundacji Tawani Jennifer była w stanie skorumpować i wpłynąć na kierunki ACLU, różnych akademii wojskowych, instytucji medycznych (w tym dla dzieci) i uniwersytetów.

W ostatnich latach Jennifer przekazała miliony na departament ludzkiej seksualności Uniwersytetu Medycznego w Minnesocie , stworzyła „Pritzker School of Medicine” na Uniwersytecie w Chicago oraz krzesło „Transgender Studies” , wybrane przez Pritzkera na University of Victoria w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Inni członkowie rodziny Pritzker przekazali 25 milionów dolarów na Uniwersytet Kalifornijski w departamencie zdrowia dzieci w San Francisco, który pod patronatem dwóch Żydów opowiada się za wprowadzeniem w błąd zmieszanych lub chorych małych dzieci za nieodwracalne transseksualne operacje . 

Pieniądze te gwarantują, w najlepszym przypadku, weto do nauki, które kwestionuje zasadność transgenderizmu, ale często po prostu zachęca te uniwersytety do produkowania pseudo-nauki na jego korzyść. UMN ma całą klinikę zajmującą się propagowaniem szaleństwa transseksualnego i rozrywką, szczególnie dla dzieci. University of Chicago School of Medicine przekształciło się w laboratorium makabrycznych eksperymentów na ludziach, polegających   na „zmianie płci”, podobnie jak w domu horrorów z epoki Weimara Magnusa Hirschfelda.  

System prywatnych dotacji i uniwersytety nastawione na zysk zredukowały naukę w Stanach Zjednoczonych do młynów propagandowych poświęconych potwierdzaniu ideologicznej woli dawców takich jak Pritzkers, jak widać z niewytłumaczalnego wycofania się i przeprosin za badania, w których stwierdzono, że transgenderizm to nic więcej niż społecznie skonstruowana moda rozprzestrzeniająca się pod presją otoczenia. Brown pozwolił później na ponowne opublikowanie badania po rzadkiej, ale intensywnej analizie medialnej, ale ten przypadek był symbolem presji naukowców, którzy nigdy nie kwestionują dogmatów systemowych ustalonych z góry przez miliarderów.

Śmieszne „kontrowersje” dotyczące tego, czy wojsko powinno dopuszczać transpłciowych, jest kolejnym produktem pieniędzy Pritzkera. Trudno uwierzyć, że emerytowani i obecni wojskowi uważają, że ważne jest włączenie transseksualistów do sił zbrojnych, ale 10 milionów dolarów może spowodować, że wielu z tych karier „obudzi się”.

W 2013 roku Jennifer Pritzker przekazała 25 milionów dolarów prestiżowemu uniwersytetowi w Norwich i jego oddziałowi wojskowemu, któremu przypisuje się stworzenie systemu ROTC. Była to największa darowizna, jaką szkoła otrzymała w swojej 194-letniej historii. Kilka lat później podręcznik do regulaminu dla studentów Uniwersytetu Norwich zawiera cały rozdział poświęcony „przyjmowaniu” transpłciowych rekrutów ze specjalnymi wyjątkami, umieszczając homo w imperializmie globo-homo. 

Agenci przeszkoleni w działach szkolnych finansowanych przez Pritzker lub wybrani na stypendia Pritzker to Żydzi tacy jak akademik medycyny University of Chicago David T. Rubin, który był również doradcą eksperckim w CVS Caremark, który nabył firmę Target (słynącą z polityki transgenderowej łazienki), oraz Loren S. Schecter, wpływowy chirurg „potwierdzający płeć”. 

Powodem naszego dyskursu narodowego są szalone debaty na temat tego, czy kobiety powinny mieć swoje prywatne łazienki i szatnie w kraju, w którym występują prawdziwe problemy, ponieważ są to przejawy świadomości płynącej z worków pieniędzy należących do osób z zaburzeniami psychicznymi. 

Podczas gdy transpłciowość jest kojarzona z demokratami, Jennifer Pritzker jest dożywotnią dawczynią GOP, ale miliarder w zeszłym roku potępił „marginalizację” z powodu „retoryki” administracji Trumpa. W swoim artykule Pritzker żąda od GOP powrotu do skoncentrowania się na niskich podatkach dla miliarderów i odłożenia się do „ekspertów” w kwestiach takich jak transpłciowość – przypuszczalnie „eksperci” Jennifer osobiście finansują to, co myślą.

Demokratyczna machina polityczna 

Rodzina Pritzkerów jest ściśle zaangażowana w działalność demokratycznego establishmentu, szczególnie w ich rodzinnym mieście Chicago, gdzie cieszą się bliskimi związkami z izraelskim Rahmem Emanuelem i Barackiem Obamą. Członkowie rodziny przewodniczyli dużym kampaniom, pełniąc funkcję Sekretarza Handlu, uzyskali kontrolę nad systemem szkolnym w Chicago, reżyserowali igrzyska olimpijskie i wiele więcej. JB Pritzker jest obecnie gubernatorem stanu Illinois i przewodniczącym Illinois Holocaust Museum and Education Center. 

Ta rodzina była bardzo wpływowa w Waszyngtonie w latach Obamy, gdzie Pritzker, dzięki pakietom i darowiznom osobistym, był w stanie zebrać 800 milionów dolarów na kampanie i fundusze inauguracyjne Obamy.  

W latach Obamy trwało quid pro quo, a rola Pritzkera w doprowadzeniu go do wyboru została należycie odnotowana. Administracja Obamy była ważna w wykorzystywaniu władzy federalnej do narzucania transgenderyzmu w przestrzeni publicznej, z naciskami na integrację transseksualistów z wojskiem, tworzenie „neutralnych pod względem płci” łazienek w szkołach publicznych i obiektach oraz zwiększanie funduszy państwowych dla grup takich jak Tides Foundation, która w przekieruj fundusze na aktywistyczne grupy aktywistów. Bliski związek Penny Pritzker z Obamą spowodował, że rząd odwrócił wzrok, gdy ona i jej rodzina oszukali system podatkowy majątku , płacąc 9 milionów dolarów za swoje spadki, a nie 150 milionów dolarów, które powinni byli winien.    

Obama w 2013 r. Wyznaczył swojego opiekuna Penny Pritzker, który prowadził skrzydło finansowe kampanii w ’08 i przewodniczył kampanii w ’12, aby nadzorował swój Departament Handlu, co pozwoliło jej ustalić warunki i priorytety dotyczące nowych inicjatyw rządowych, takich jak NIMBL , a program przyznający granty na badania i rozwój na badania nad biofarmaceutykami.

Podobnie jak Jennifer, prywatna „filantropia” Penny ma obsesję na punkcie wpływania na to, czego uczy się dzieci, a także na system uniwersytecki. Jej Fundacja Rodzinna Pritzker Traubert wprowadziła   miliony do Harvard’s Medical School, która kupiła jej miejsce jako członek Harvard Corporation . Harvard jest znany z instytucjonalizacji ekstremalnej formy ideologii płci, w której zanurza przyszłe elity. 

Jeśli chodzi o brata Penny, miliardera i gubernatora JB Pritzkera, stan Illinois zmienił w wolny dla wszystkich, często ze skłonnością do tranny.

Podpisał nakazy wykonawcze i rachunki dotyczące imigracji, które zabraniają lokalnym organom ścigania współpracy z ICE w celu deportowania przestępczych cudzoziemców, dają szeroki zakres amnestii nielegalnej imigranckiej populacji Illinois oraz opracował specjalny program motywacyjny dla studentów nielegalnych i transpłciowych, aby otrzymywać dotacje publiczne od Program nagród pieniężnych. 

Gubernator Pritzker podpisał również zarządzenie wykonawcze, które daje uczniom transpłciowym i studentom „niebinarnym” specjalne przywileje w szkole, a także bezpłatny dostęp do arsenału prawników, który skutecznie kontroluje kierunek edukacji seksualnej i usuwa prawa do pierwszej poprawki innych uczniów.

Pritzkery to tylko jedna, stosunkowo niewielka gałąź dziedzicznej plutokracji Ameryki. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego kandydaci na prezydenta, tacy jak   Elizabeth Warren czy Great Wall Street Hope, Pete Buttigieg postawili absurdalność transgenderizmu na pierwszym planie w swoich kampaniach, to dlatego, że płacą im Pritzkers .    

Uniwersytety, środki masowego przekazu, wybory, organy ścigania, medycyna – wszystkie te ważne instytucje zostały zrujnowane przez żydowskie pieniądze banksterów od ludzi takich jak Pritzkers, którzy prawie całkowicie zastąpili etykę i zasłużyli sobie na zaspokojenie swoich fetyszy i chęć kontrolowania nas. 


 

Źródło: National Justice
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: