DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Singapur -pokaz lotniczy otwiera się pomimo wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SINGAPUR (AP) – pokaz lotniczy w Singapurze rozpoczął się we wtorek zwykłym cięciem wstęgi i pokazami umiejętności lotniczych, ale także mniej typowymi ostrzeżeniami dla przedstawicieli przemysłu i wojska, którzy starają się unikać uścisków dłoni i innych bliskich kontaktów, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa, który zachorował na dziesiątki tysiące ludzi.

Niektórzy posłuchali rady, decydując się na uderzenie łokciami lub ukłon zamiast chwytania rąk. Ale ludzki nawyk jest tym, czym jest, wciąż było wiele uścisków dłoni, chwytania łokciami i innych radosnych podań, gdy serial rozpoczął się od ryczących przelotów myśliwców i akrobatyki śmigłowca.

Dziesiątki wystawców i większość chińskich uczestników odwołano z powodu ograniczeń w podróży i obaw związanych z nowym koronawirusem, który zachorował dziesiątki osób w tym mieście-państwie Azji Południowo-Wschodniej.

Ale władze powiedziały, że program, który odbywa się raz na dwa lata, powinien trwać nawet po spotkaniu biznesowym w hotelu miejskim w zeszłym miesiącu doprowadziło do rozprzestrzeniania się wirusa w kilku krajach. Urzędnicy nalegali na spokój, jednocześnie rozmieszczając policję wokół miejsc kwarantanny, aby zapewnić, że pacjenci lub podejrzani o obecność wirusa nie będą go dalej dzielić.

Podczas oficjalnego otwarcia wydarzenia wicepremier Heng Swee Keat wezwał uczestników biorących udział w pokazie, aby zrezygnowali z uścisków dłoni i innych kontaktów, wykorzystując inne pozdrowienia, takie jak tradycyjne chińskie ściskanie własnych dłoni, kłanianie się lub po prostu machanie.

Heng potwierdził cios w branży lotniczej od momentu wybuchu, który spowodował odwołanie dziesiątek tysięcy lotów, głównie do Chin i wewnątrz Chin, ale także wpłynął na podróże regionalne. Pokaz lotniczy zmniejszył się o połowę liczby osób, które mogą wziąć udział, gdy zostanie otwarty dla publiczności w późniejszym tygodniu.

„W zależności od zmian sytuacji w najbliższych dniach, można wprowadzić dodatkowe środki”, powiedział Heng. „Twoje dobre samopoczucie ma ogromne znaczenie”.

Heng powiedział, że ponad 930 firm zdecydowało się wziąć udział w programie, „sugerując, że Singapore Airshow jest nadal uważana za jedną z wiodących światowych wystaw lotniczych i obronnych”.

Podczas gdy niektórzy najwięksi producenci samolotów, silników, komponentów i oprogramowania postanowili wziąć udział w tym wydarzeniu, oczekuje się, że weźmie w nim udział około 40 000 gości biznesowych.

Obecnie obowiązują najlepsze mosiądzy wojskowe, podkreślając konkurencyjny rynek sprzętu lotniczego i kosmicznego związanego z obronnością w czasie, gdy USA uruchamiają własne siły kosmiczne.

Pokaz lotniczy w Singapurze jest co roku jednym z kilkudziesięciu na całym świecie. Jest to jednak najważniejsza atrakcja dla branży na ważnym rynku i kluczowa okazja do marketingu i zawierania transakcji dla amerykańskich kontrahentów z branży obronnej.

USA jest największym uczestnikiem programu, R. Clarke Cooper, asystent sekretarza stanu w Biurze Spraw Polityczno-Wojskowych, powiedział podczas telekonferencji z dziennikarzami.

Jednak chęć sprzedaży jest łagodzona przez obawy dotyczące ryzyka kradzieży amerykańskiej technologii wojskowej i ryzyka, że ​​partnerzy mogą zostać wciągnięci w układy z innymi rządami, w których mogą zagrozić własnej sile.

„Nie chcemy, aby partner postawił się w sytuacji, w której wprowadzenie, powiedzmy, znaczących chińskich lub rosyjskich platform lub systemów zagroziłoby ich kredytowi, finansom, a nawet zagrożeniu ich własnej technologii – nie tylko nasza, ale ich własna technologia i własne zdolności wojskowe – powiedział Cooper.

Zgodnie z prognozą rynku światowego Airbusa podróż powietrzna w regionie Azji i Pacyfiku, zakotwiczona przez 1,4 miliarda mieszkańców Chin, rośnie szybciej niż średnia światowa, wynosząca 5,4% rocznie.

To dodatkowo podsyca długą intensywną konkurencję między liderami rynku, takimi jak Airbus i Boeing, ale także w regionie, ponieważ Chiny i Japonia pracują nad rozwojem własnego rodzimego przemysłu lotniczego.

Większość chińskich uczestników wycofała się z wystawy z powodu ograniczeń w podróżowaniu: Singapur zakazuje wjazdu wszystkim obcokrajowcom, którzy odwiedzili Chiny kontynentalne w ciągu ostatnich 14 dni i wymaga od lokalnych mieszkańców powracających z Chin poddania się kwarantannie.

Wystąpi zespół akrobacyjny Sił Powietrznych Chińskiej Ludowej Armii Wyzwolenia Ba Yi, podobnie jak F-35B Joint Strike Force z US Marine Corps i F-22 Raptor z Pacific Air Forces.

To było po pokazie lotniczym Singapuru we wtorek myśliwca F-15SG i śmigłowców AH-64D.

70 wystawców, którzy odwołali plany uczestnictwa, większość po tym, jak Singapur podniósł w ubiegłym tygodniu alarm zdrowotny z żółtego na pomarańczowy, to między innymi Lockheed Martin i Raytheon Co., Bombadier, De Haviland, Gulfstream i Honeywell Aerospace.

Mitsubishi Aircraft Corp. popisał się swoim regionalnym samolotem Spacejet, który, jak ma nadzieję, uzyska certyfikat w 2021 r. Japoński producent samolotów mocno konkuruje z chińskimi rywalami, którzy musieli trzymać się z dala od pokazu w Singapurze.

Pierwsza dostawa Mitsubishi będzie w Japonii, ale początkowo skupi się na rynku amerykańskim, który stanowi 40% globalnego regionalnego rynku odrzutowców. Jeff Dronen, dyrektor ds. Komunikacji strategicznej firmy, choć firma chce w końcu wprowadzić swoje dżety na rynek, nie spieszy się,

„Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo lotnicze” – powiedział. „Chodzi również o budowanie przemysłu w Japonii”.

Powiedział, że podobnie jak wielu na wystawie, która podróżowała z innych krajów azjatyckich dotkniętych epidemią wirusa, nie widział większego ryzyka związanego z udziałem, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę potwierdzonych przypadków koronawirusa w Japonii.

Rząd ma prawie 900 osób poddanych kwarantannie lub izolacji, rząd powiedział w poniedziałek. Ostatnie dwa przypadki to 37-letni mężczyzna, który doręczał dokumenty kwarantanny dwóm zarażonym osobom, oraz 2-letnia dziewczynka ewakuowana z Wuhan, miasta, w którym po raz pierwszy zgłoszono wirusa. Ministerstwo Zdrowia podało, że z 45 osób, które zostały zainfekowane wirusem, siedem całkowicie wyzdrowiało.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: