DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Pentagon: 109 żołnierzy doznało obrażeń mózgu ….”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – liczba członków amerykańskiej służby zdrowia, u których zdiagnozowano urazowe uszkodzenie mózgu, wzrosła do ponad 100, powiedział Pentagon w poniedziałek, ponieważ więcej żołnierzy cierpi z powodu irańskiego ataku rakietowego na początku miesiąca w Iraku.

Spychacz usuwa gruz i gruz z bazy lotniczej Ain al-Asad w Anbar, Irak, poniedziałek, 10 stycznia 2020 r. Baza lotnicza Ain al-Asad została uderzona przez ostrzał irańskich rakiet w odwecie za uderzenie drona w USA, które zginęło na szczycie Irański dowódca, gen. Qassem Soleimani, którego zabójstwo wywołało obawy przed szerszą wojną na Bliskim Wschodzie. (AP Photo / Qassim Abdul-Zahra

Departament powiedział, że ostatnia liczba to 109 członków wojska, którzy byli leczeni z powodu łagodnego TBI, co oznacza

znaczny wzrost w porównaniu do 64 zgłoszonych nieco ponad tydzień temu.

Liczba obrażeń stale rośnie, odkąd Pentagon zaczął publikować dane na temat obrażeń około tydzień po ataku z 8 stycznia w bazie lotniczej al-Asad w Iraku. Przedstawiciele Pentagonu ostrzegają, że liczba będzie się zmieniać.

Departament powiedział, że 76 członków służby wróciło do służby, podczas gdy 26 jest w Niemczech lub Stanach Zjednoczonych na leczenie, a kolejnych siedmiu jest w drodze z Iraku do Niemiec w celu oceny i leczenia.

Sekretarz obrony Mark Esper powiedział dziennikarzom Pentagonu ponad tydzień temu, że departament bada sposoby zapobiegania urazom mózgu na polu bitwy oraz ulepszenia diagnozy i leczenia.

Generał armii Mark Milley, szef Połączonych Szefów Sztabu, powiedział, że w niektórych przypadkach możliwe jest, że objawy TBI po irańskim ataku rakietowym nie ujawnią się przez rok lub dwa. Powiedział, że armia jest na wczesnym etapie diagnozy i terapii żołnierzy.

W oświadczeniu z poniedziałku sekretarz prasowy Pentagonu, Alyssa Farah, przyznała pracownikom medycznym opiekę „, która umożliwiła prawie 70 procent zdiagnozowanych powrotu do pracy. Musimy nadal wspólnie zajmować się zdrowiem fizycznym i psychicznym. ”

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: