DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecka telewizja ujawnia kłamstwa w sprawie Juliana Assange’a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Duża niemiecka sieć telewizyjna przeprowadziła wywiad ze sprawozdawcą ONZ na temat tortur, który ujawnia wynalazek szwedzkiej sprawy „gwałtu” przeciwko Julianowi Assange.

T Ruth przełamane dla tych mylić o tym, jak wydawca znalazł się w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Londynie z jednokierunkowej biletu ekstradycji do sądu w USA i resztę życia za kratkami.

Jeden z głównych niemieckich kanałów telewizyjnych (ZDF) prowadził w środę wieczorem dwa odcinki o największej oglądalności, ujawniając władzom Szwecji, że „wymyśliły” historię o gwałcie Juliana Assange’a.

Do ostatniej nocy większość Niemców, a także inni konsumenci „głównych mediów” w Europie, nie mieli pojęcia o oszustwie, które uwikłało Assange’a w pajęczynę niemal na pewno zaprojektowaną przez USA i utkaną przez wspólników w wasalach takich jak Szwecja, Wielka Brytania i ostatecznie Ekwador.

ZDF przebiło tę sieć, przeprowadzając wywiad ze sprawozdawcą ONZ ds. Tortur Nilsa Melzera. Jeden segment ZDF „Heute Sendung”   (w języku niemieckim) szczególnie mówi od 13:00 do 15:30.  Drugi  jest ZDF „Heute Journal” (minuta 25:49 do 30:19).

Oba programy ZDF pokazują, jak przesłuchuje Melzera, z minimalną przerwą lub komentarzem, pozwalając, by jego odkrycia mówiły same o tym, w jaki sposób „wymyślono” zarzuty przeciwko Assange’owi i zmanipulowano go, aby go uwięzić.

Szczególnie scurrilous zarzut, który doprowadził wielu, w tym początkowo Melzera, do uwierzenia, że ​​Assange był gwałcicielem – wypróbowaną i przetestowaną techniką potajemnego wymazu – był szczególnie skuteczny. Szwedzi nigdy oficjalnie nie oskarżyli go o gwałt – ani o żadne przestępstwo. ZDF pokazało niektóre z odkrytych przez Melzer dokumentów, które pokazują, że zarzuty seksualne były równie „wymyślone”, jak dowody BMR przed atakiem na Irak.

Melzer wcześniej przyznał, że był tak wprowadzany w błąd przez portrety Assange’a, że ​​początkowo niechętnie badał sprawę Assange’a. Oto, co napisał Melzer w zeszłym roku w artykule z okazji Międzynarodowego Dnia Wsparcia Ofiar Tortur, 26 czerwca.

Żadne główne media nie wydrukowałyby go ani nie opublikowały. Medium.com  opublikowało go  pod tytułem „Demasking the Torture of Julian Assange”.

Fragmenty:

„Ale z pewnością błagałem: Assange musi być samolubnym narcyzem, jeżdżącym na deskorolce przez ambasadę Ekwadoru i rozsmarowującym odchody na ścianach? Cóż, słyszałem tylko od pracowników Ambasady, że nieuniknione niedogodności związane z jego zakwaterowaniem w ich biurach zostały rozwiązane z wzajemnym szacunkiem i wzajemnym uznaniem.

Zmieniło się to dopiero po wyborze prezydenta Moreno, kiedy nagle zostali pouczeni, aby znaleźć rozmazy przeciwko Assange, a kiedy tego nie zrobili, zostali wkrótce zastąpieni. Prezydent wziął nawet na siebie, by pobłogosławić świat swoimi plotkami i osobiście pozbawić Assange’a jego azylu i obywatelstwa bez jakiegokolwiek procesu prawnego.

W końcu dotarło do mnie, że zostałem zaślepiony propagandą i że Assange był systematycznie oczerniany, aby odwrócić uwagę od przestępstw, które ujawnił. ”  (Podkreślenie dodane).

Melzer zakończył operację tym ponurym ostrzeżeniem:

„… Nie chodzi tylko o ochronę Assange, ale o zapobieganie precedensowi, który przypieczętuje los zachodniej demokracji. Choć raz mówienie prawdy stało się przestępstwem, podczas gdy potężni cieszą się bezkarnością, będzie za późno, aby skorygować kurs. Poddamy nasz głos cenzurze, a nasz los niepohamowanej tyranii. ”  (Podkreślenie dodane).

Niestrudzone wysiłki Melzera, by ujawnić, przez co przeszedł Assange, w tym „tortury psychiczne”, odniosły niewielki  sukces  w dniach, zanim niemiecki ZDF wyemitował swoje historie. W linkowanym artykule znajduje się zdecydowanie najlepszy  wywiad  Melzer na Assange.

Sprzeciw wobec ekstradycji Assange do USA staje się coraz bardziej powszechny. Kolejna słoma w sprzyjającym Assangerze wietrze nadeszła w zeszłym tygodniu, kiedy Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE)  wezwało  do natychmiastowego uwolnienia Assange’a, kończąc lata milczenia przez takie instytucje europejskie.

Pozostaje jednak trudna walka, aby skłonić Brytyjczyków do cofnięcia się o 800 lat do odwagi szlachty, która wydarła Magna Carta królowi Janowi.

Ray McGovern współpracuje z Tell the Word, organem wydawniczym ekumenicznego Kościoła Zbawiciela w śródmieściu Waszyngtonu. 

Jest współtwórcą Veteran Intelligence Professionals for Sanity (VIPS).

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: