DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Dlaczego Huawei konfiguruje stacje bazowe 5G w całym Wuhan???Czy aby pomóc w walce z koronawirusem?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

HUAWEI POMAGA WALKI Z CORONAVIRUSEM, USTAWIAJĄC STACJE BAZOWE 5G
PIERRE
gizchina.com

Dzisiaj Huawei ogłosił wsparcie dla Hubei Mobile i Hubei Unicom w celu uruchomienia stacji bazowych 5G w szpitalu górskim Wuhan Vulcan. Jak zapewne już słyszeliście, górski szpital Wuhan Vulcan to budynek, który Chiny starają się zbudować tak szybko, jak to możliwe, aby walczyć z epidemią Coronavirus. Budynek jest zgodny z modelem pekińskiego szpitala Xiaotangshan; szpital w stolicy Chin wybudowany w zaledwie 7 dni.

HUAWEI POMAGA WALCE Z CORONAVIRUSEM WSPARCIE IT, BUDUJĄC SIEĆ 5G O WYSOKIEJ PRĘDKOŚCI
Koronawirus Huawei

 

Przedstawiciele Huawei z regionu Hubei pilnie powołali zespół ds. Ochrony przed epidemią Coronavirus 23 lutego; zapewniając siłę roboczą około 150 osób. Od otrzymania powiadomienia z Centrum Zapobiegania i Kontroli Epidemicznej Wuhan City po uruchomienie stacji bazowych 5G, cała budowa od planowania sieci, badań, projektowania i budowy po układanie włókien, stacje bazowe i uruchomienie została zakończona w zaledwie 3 dni.

Huawei Coronavirus

Obecnie trzej główni operatorzy w Hubei założyli i otworzyli sieć 5G w pobliżu szpitala. 5G pomoże szpitalowi Vulcan Mountain Hospital uzyskać ultraszybką łączność sieciową. Zapewnienie szybkiego dostępu do danych, gromadzenia danych, zdalnych konsultacji, zdalnego monitorowania i innych usług.

Koronawirus Huawei

Huawei Coronavirus

Oprócz pełnego wsparcia budowy sieci 5G operatora, Huawei powołał także specjalny zespół ochrony. Obejmuje to badania, rozwój i bezpośrednie dostawy w celu zapewnienia normalnego działania systemu wideokonferencji Komisji Zdrowia i Medycyny Hubei. System ten jest ważną platformą konsultacyjną dla Komisji Zdrowia Hubei, Narodowej Komisji Zdrowia i komisji zdrowia innych prowincji.

Huawei nie jest pierwszą chińską firmą technologiczną, która pomaga walczyć z koronawirusem. Wczoraj widzieliśmy, że Lenovo robi coś podobnego, wysyłając całą pomoc techniczną potrzebną w regionie.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: