DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czym tak naprawde opryskują w całym Wuhan City…?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CHINY SPRYSKIWAJĄ CAŁE BLOKY MIASTA, ABY ZAWIERAĆ OUTBREAK
ZDJĘCIE JEST APOKALIPTYCZNE: PRACOWNICY ROLL MASZYNY GIANT W DÓŁ PUSTYCH ULIC, WYBIELAJĄCE OGROMNE ŚLIWKI DEZYNFEKCYJNEGO NATRYSKU.
BY VICTOR TANGERMANN

Chińska państwowa gazeta „People’s Daily” zamieściła film z pracy dezynfekującej w mieście Wuhan, epicentrum epidemii koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na całym świecie.

Klip jest apokaliptyczny: pracownicy toczą gigantyczne maszyny pustymi ulicami, wydmuchując ogromne smugi dezynfekującego sprayu. Linie ciężarówek poruszają się po dużych bulwarach, wypełniając powietrze złowieszczą białą mgłą.

Inne wideo autorstwa państwowej gazety Global Timess pokazuje podobną działalność, w tym zmodyfikowaną rikszę z zamontowanym na plecach działem dezynfekującym.

Nadal nie jest jasne, co dokładnie władze rozpylają w Wuhan. Raport Business Insider sugeruje, że materiał może być roztworem wybielająco-wodnym o niskim stężeniu.

Wiadomość pojawia się po tym, jak Chiny poddały kwarantannie kilka miast, które dotknęły około 50 milionów mieszkańców, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się śmiertelnego koronawirusa. Według prasy, co najmniej 910 osób zmarło z powodu wirusa, z ponad 40 000 potwierdzonych przypadków na całym świecie, zgodnie z pulpitem koronawirusowym Johna Hopkinsa.

Kampania sterylizacji w całym mieście ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa w powietrzu. Jednak niektórzy eksperci twierdzą, że wycieranie powierzchni w szpitalach i na rynkach jest bardziej opłacalnym podejściem, według Business Insider.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: