DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Co najmniej 16 ofiar w Zatoce Bengalskiej…”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DHAKA, Bangladesz (AP) – Przepełniona łódź przewożąca około 125 uchodźców Rohingya z obozów w Bangladeszu zatonęła we wtorek w Zatoce Bengalskiej, pozostawiając co najmniej 16 osób martwych, poinformowali we wtorek urzędnicy Bangladeszu.

Straż przybrzeżna, nurkowie marynarki wojennej i inni ratownicy odzyskali ciała 14 kobiet, jednego dziecka i mężczyzny po tym, jak drewniana łódź wywróciła się na wyspę Świętego Marcina, powiedział w wywiadzie dla The Associated Press najwyższy urzędnik na wyspie.

Noor Ahmed powiedział AP przez telefon ze sceny, że przeżyło około 62 uchodźców na łodzi. Powiedział, że byli zachęcani przez handlarzy, aby wsiadali na łódź z różnych punktów, gdy płynęła do Malezji.

Iqbal Hossain, dodatkowy komisarz policji w Bazar Coxa, powiedział przez telefon, że przeludnienie łodzi spowodowało wywrócenie się statku i że mógł on również przewozić dodatkowy ładunek.

Hossain powiedział, że ciała zostały wysłane na pobliską wyspę Shah Porir, a akcja ratunkowa trwała. Ale nie podał dokładnej liczby osób, które jeszcze zaginęły.

Handlarze zwykle przyciągają uchodźców, obiecując lepsze życie za granicą. Wiele przeszłych prób nielegalnego podróżowania łodzią zostało udaremnionych przez straż przybrzeżną.

Ponad 700 000 muzułmanów Rohingya uciekło do Bangladeszu z sąsiedniej Birmy, aby uciec przed surową represją ze strony wojska Birmy od sierpnia 2017 roku. Prawie wszystkim odmawia się obywatelstwa od 1982 r., Co skutecznie czyni je bezpaństwowcami.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: