DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Centralny rządowy urzędnik skarcił urzędników Wuhan za niechlujstwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Przedstawiciele rządów centralnych wezwali osoby z Wuhan, epicentrum wybuchu nowatorskiego wybuchu zapalenia płuc koronawirusa (NCP), na rozmowy po ostatnim incydencie, w którym miejscowi urzędnicy nie wywiązali się ze swoich obowiązków podczas przenoszenia partii pacjentów z koronawirusem do wyznaczonego szpitala, odzwierciedlając determinacja rządu centralnego, aby pociągnąć wszystkich urzędników do odpowiedzialności za niedociągnięcia i niewłaściwe postępowanie podczas epidemii. 

„Wszyscy pacjenci przyjmowani do szpitali są kluczem do zapobiegania i kontrolowania wybuchu NCP. Musimy robić dobre rzeczy dobrze. Jak możemy zamienić dobre rzeczy na złe? Dlaczego członkowie partii i urzędnicy odpowiedzialni za przeniesienie tych krytycznie chorych pacjentów nie podążać za samochodem? Wuhan jest teraz w czasie wojny [przeciwko wybuchowi NCP]. Ci ludzie zachowywali się bardzo źle ”, powiedział Gao Yu, zastępca sekretarza generalnego Rady Stanu i dyrektor biura nadzoru Generalnego Urzędu Rady Stanu, na spotkaniu.  

Gao zwrócił uwagę na powagę sytuacji, zgodnie z raportem agencji prasowej Xinhua we wtorek. 

Stojąc naprzeciwko biurka Gao, Yu Song, szef dzielnicy Wuchang w Wuhan, robił notatki podczas słuchania, a jego twarz zrobiła się czerwona.

Jest to pilne spotkanie zwołane przez centralną grupę rządową, aby poprowadzić prace nad kontrolą epidemii w prowincji Hubei, aby rozwiązać kluczowe problemy ujawnione w Wuhan, epicentrum wybuchu NCP.

 

W niedzielę Wuhan zaczął zabierać do szpitala wszystkich krytycznie chorych pacjentów, którzy zapadli na KPK. Jednak gdy reporterzy poszli jedną drogą transferu, która zabrała pacjentów do szpitala Wuhan Tongji w niedzielę wieczorem, cały proces był pełen problemów.

Z powodu opóźnionej pracy, nieuporządkowanych kontaktów i organizacji rządu dystryktu Wuchang warunki autobusów transferowych były złe i nie było pracującego personelu ze społeczności prowadzącej samochód. Doprowadziło to do tego, że krytycznie chorzy pacjenci długo czekali i byli emocjonalni.

Reporterzy Global Times w Wuhan oznaczyli tagiem jedną operację transferu w dzielnicy Wuchang w okolicach niedzieli o północy. I zobaczyli, że autobus przeznaczony do operacji transferu był publicznym autobusem miejskim, który był obciążony ponad 30 starszymi pacjentami, którzy byli poważnie chorzy. 

Liczba pacjentów przewyższyła liczbę miejsc, a niektórzy stali tak wyczerpani, że usiedli na przejściu. 

Pomiędzy kierowcą autobusu a pacjentami nie było środków kwarantanny, a sam kierowca autobusu nie był w standardowym stroju ochronnym wymaganym do kontaktu z krytycznie chorymi pacjentami. 

Podróż do oddziału szpitala Tongji w Wuhan trwała około trzech godzin, kiedy nawet kierowca autobusu doznał kilku załamań emocjonalnych, zwłaszcza gdy zgubił się i nie otrzymał wskazówek od odpowiedzialnych urzędników.

Niezadowolony kierowca autobusu wypadł z pojazdu i poskarżył się pracującemu personelowi, mówiąc, że nie pojawili się pracownicy komitetu społecznego, aby koordynować całość lub uspokoić pacjentów w autobusie około 23.15.

Skarżył się także Global Times, że wysłano go tam na misję od samego rana, a także pod koniec chorował po opuszczeniu obiadu i własnych problemach z ciśnieniem krwi.

Nawet po przyjeździe niektórzy starsi pacjenci wysiedli z pojazdu i upadli na plac przed szpitalem. Inni pacjenci płakali, a niektórzy nie mogli się ruszyć. Żaden pracownik komitetu społecznego lub szpitala nie pomógłby poradzić sobie z sytuacją ani uspokoić pacjentów.

 Wielu z nich spędzało jeszcze więcej czasu chodząc tam i z powrotem w szpitalu, aby poradzić sobie z procedurami przyjmowania, a niektórzy popadli w desperację, ponieważ ani przewodnicy pracowników szpitala, ani urzędnicy odpowiedzialni za operację transferu nie byli w stanie pomóc, reporterzy Global Times było powiedziane.

„W odniesieniu do tego incydentu centralna grupa doradcza uważa, że ​​rząd dystryktu i komitet sąsiedzki powinny przeprosić pacjentów po kolei i pociągnąć odpowiedzialnych do odpowiedzialności w ścisłej zgodności z dyscypliną partyjną i dyscypliną rządową. Ponadto, jako szef dystrykt, jako dowódca dystryktu, powinieneś być odpowiedzialny za tę sprawę i napisać list z głęboką refleksją do przełożonego ”, powiedział Gao w raporcie Xinhua. 

„Bardzo mi przykro, że dowiedziałem się o incydencie wieczorem w niedzielę” – powiedział Yu.

Grupa doradcza rządu centralnego rozmawiała następnie z zastępcą burmistrza Wuhan Chenem Xiexinem i szefem okręgu Hongshan Linem Wenshu. 

„Co do tego, co wydarzyło się w niedzielę wieczorem, rząd Wuhan powinien wymagać od dzielnicy Wuchang poważnego sprostowania. Całe miasto powinno wyciągnąć wnioski z tej kwestii i głęboko się zastanowić” – powiedział urzędnik z grupy doradczej, prosząc urzędników Wuhan o poważne ukaranie powiązanego personelu i traktuj każdy problem, który publiczność rzetelnie zgłosiła.

„Jesteśmy odpowiedzialni za ten problem, natychmiast wdrożymy wymagania grupy dochodzeniowej i aktywnie zajmiemy się następstwami” – powiedział Chen.

Global Times nauczył się, że szef dzielnicy Wuchang powinien dokonać formalnej i poważnej refleksji przed komitetem partii miejskiej w Wuhan i zapobiec powtórzeniu się takich incydentów.

Ci ciężko chorzy starsi pacjenci nigdy nie powinni być przewożeni autobusem publicznym, a karetki powinny być rozmieszczone w celu przeniesienia każdej osoby w tym przypadku, a urzędnicy muszą ściśle śledzić takie transfery osobiście, zażądał Gao, zgodnie z Xinhua. 

„Wśród wszystkich tych wskazówek, które otrzymaliśmy, było ponad 200 wskazówek na temat dzielnicy Hongshan; czy przejrzałeś wszystkie szczegóły swojej pracy, czy po prostu nie zrobiłeś wystarczająco dużo?” urzędnik z grupy doradczej zapytał Lin. 

„Pokonaliśmy wiele trudności, wykonaliśmy dużo pracy. Ale są pewne zaniedbane rzeczy, które naprawimy odpowiednio po powrocie”, powiedziała Lin. 

Według Xinhua rozmowy trwały ponad godzinę. 

W poniedziałek dwóch najwyższych urzędników prowincjonalnej komisji zdrowia w Hubei, Zhang Jin, szef partii i Liu Yingzi, dyrektor komisji, zostali usunięci ze stanowiska, podała we wtorek Chińska Telewizja Centralna. 

Wang Hesheng, weteran ds. Zdrowia, którego ostatni post był w Narodowej Komisji Zdrowia, jest teraz przydzielony do objęcia dwóch stanowisk. Wang jest również jednym z członków centralnej grupy rządowej wyznaczonej do przejęcia kontroli nad epidemią w mieście. 

https://www.globaltimes.cn

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: