DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Azjaci znacznie bardziej podatni na koronawirus niż inne rasy, bardziej podatni na śmierć, podobnie jak SARS – RAPORT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jeśli to prawda, radykalnie zmniejsza to prawdopodobieństwo globalnej pandemii.

W związku z rosnącą troską o rosnącego Coronavirusa publikujemy ponownie ten artykuł, który opublikowaliśmy 7 dni temu, zaczerpnięty z doskonałej witryny antydemigracyjnej Vdare.com , która, jeśli jest prawdziwa, jest niezwykle ważna dla zrozumienia potencjalnego globalnego rozwoju Coronavirusa. Niestety Vdare nie ma sekcji komentarzy, więc trudno jest oszacować, ile zaangażowania zyskał ten artykuł.

Śledzimy osoby, które uważamy za najmądrzejszych analityków koronawirusa, takie jak Chris Martenson z Peak Prosperity , i nie widzieliśmy, aby ktokolwiek zajmował się tym problemem, co najmniej dziwnym, biorąc pod uwagę konsekwencje. Nie możemy potwierdzić prawdziwości nauki, ale zakładamy, że ktoś taki jak Martenson mógłby to rozwiązać. Jeśli ktoś jest z nim związany, prosimy o zwrócenie na to uwagi. To jest bardzo ważne. Z biegiem dni wydaje się, że teza tego artykułu została udowodniona – Chińczycy ulegają jej w setkach tysięcy, ale prawie nie ma białych ofiar, a tych niewielu zdaje się bardzo chorować.

Martenson publikuje codzienne filmy z aktualizacją Coronavirus na swoim kanale YouTube , zaczynając 3 tygodnie temu, które gromadzą miliony wyświetleń, co świadczy o jakości jego analizy. Od początku mówił, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jest to znacznie poważniejsze niż SARS lub cokolwiek innego, co widzieliśmy, i że analiza głównego nurtu dramatycznie nie docenia tego ryzyka. Jest dobrym człowiekiem do naśladowania, aby zrozumieć, co się dzieje.

Oto jeden z jego najnowszych filmów poniżej, aby dać wyobrażenie o jego podejściu:

Oto artykuł z zeszłego tygodnia od Lance’a Weltona Vdare’a.


W chwili pisania tego tekstu 170 osób zmarło z powodu  koronera wirusa Wuhan  [ Coronavirus Live Updates: Death Toll Rises, as Foreigners Evacuated , New York Times,  30 stycznia 2020]], choć liczba ta prawdopodobnie wzrośnie do tego czasu artykuł został opublikowany. Wszystkie te zgony miały miejsce w Chinach. Choroba rozprzestrzeniła się na co najmniej 16 innych krajów, w tym  Kanadę ,  USA , Francję, Niemcy, Finlandię, Australię, Indie, Sri Lankę, Zjednoczone Emiraty Arabskie i szereg krajów Azji Wschodniej [ To właśnie tam przypadki koronawirusa Wuhan mają potwierdzono na całym świecie ,  Eric Cheung,  CNN,  30 stycznia, 2020].

Main Stream Media w krajach zachodnich  podsyca panikę,  publikując wiadomości o rozprzestrzenianiu się potencjalnie apokaliptycznej nowej plagi [ Corbreak Virus Outbreak ,  Matthew Weaver i in.,  The Guardian,  30 stycznia 2020 r.]. Ale to, czego nikt nie zgłasza otwarcie: rasa ofiar. Wydaje się, że są to wszyscy Azjaci – a konkretnie  żółta rasa  wcześniej znana ( dokładnie,  ale teraz  niepoprawnie politycznie ) jako „ orientalna ”.

Tak więc dwa przypadki koronawirusa zostały właśnie potwierdzone w Wielkiej Brytanii [ Coronavirus: pacjent w Wielkiej Brytanii jest studentem University of York , BBC, com, 1 lutego 2020 r.], Ale jeśli przeczytasz ten artykuł, oba okażą się „obywatelami chińskimi”. Podobnie Niedawny nagłówek  The Helsinki Times  czytać „ Pierwszy przypadek wirusa Wuhan Corona potwierdzone w Finlandii , ”  [29 stycznia 2020]. Ale okazuje się, że jest to chiński turysta w Laponii, a nie Fin.

W rzeczywistości, o ile mogę stwierdzić,  wszystkie  potwierdzone przypadki dotyczyły Chińczyków. Według radia Sri Lanki sprawa na Sri Lance była „chińskim turystą” [ Sri Lanka zawiesza wizę po przyjeździe dla chińskich podróżników po potwierdzonym przypadku wirusa Corona , News On Air,  28 stycznia 2020 r.]. Tak są przypadki we Francji i jeden w Zjednoczonych Emiratach Arabskich [ koronawirusa rozprzestrzenia się jak pięć osób we Francji są już potwierdzone mieć chorobę i chiński podróżnik z Wuhan jest kwarantannie w Finlandii ,  przez Sama Blanchard,  poczta Online,  29 stycznia, 2020]. 

Jeśli prawdą jest, że tylko Azjaci Wschodni giną, a nawet łapią Koronę, byłoby to zgodne z ustalonymi różnicami rasowymi w podatności na takie wirusy. Zostało to zbadane w fascynującym badaniu, przeprowadzonym przez grupę chińskich naukowców pod kierownictwem CL Chena z Soochow University, zatytułowaną:  Różnice etniczne w podatności na grypę A (H1N1)  [ African Journal of Biotechnology,  2009].

Autorzy zaczynają od zauważenia, że ​​z  perspektywy ewolucyjnej  istnieje każdy powód, aby oczekiwać różnic etnicznych lub rasowych w podatności na różne patogeny. Rasy – lub, jak je nazywają, „grupy etniczne” – to populacje lęgowe, odległe od siebie, zwykle ze względu na położenie geograficzne, które są zatem  klastrami genetycznymi  dostosowanymi do różnych ekologii. Ponieważ były one narażone na różne patogeny w prehistorii, bardzo prawdopodobne są różnice rasowe pod względem podatności na patogeny i tego, jak dobrze układ odpornościowy może z nimi walczyć.

Wiele chorób zakaźnych przeskoczyło  barierę gatunkową ze zwierząt na ludzi z  powodu naszego bliskiego kontaktu ze zwierzętami podczas prowadzenia rolnictwa. Z tego powodu grupy, które nigdy nie wprowadziły innowacji do rolnictwa, lub które wprowadziły je tylko w ograniczonej formie lub stosunkowo niedawno podjęły je, mogą zostać  zdziesiątkowane  przez wirusy grypopodobne.

W związku z tym autorzy zauważają, że hiszpańska pandemia grypy z 1918 r. Była od 3 do 70 razy bardziej zabójcza dla „ tubylców ” w Kanadzie i USA, a także dla reniferów wypasających   lud Saamów w Szwecji i Norwegii, niż dla reszty z nich populacje krajów. Jest tak, ponieważ większość  białych  i  czarnych  ludzi wywodzi się od tych, którzy od dawna praktykują rolnictwo. Autorzy dodają, że  pandemia świńskiej grypy  w  2009 r.  Była pięć razy bardziej śmiertelna dla Maorysów niż innych Nowozelandczyków.   

Wirus koronowy jest ściśle związany z SARS (zespół ostrej niewydolności oddechowej) [ Coronavirus vs. SARS: Eksperci ds. Zdrowia na temat kluczowych różnic między dwoma ogniskami ,  według Sama Mereditha,  CNBC,  28 stycznia 2020 r.], Z których wystąpił  poważny ognisko w 2003 r. , która rozpoczęła się również w Chinach w 2002 r.

Według  Wikipedii  (która przypuszczalnie jest politycznie neutralna w stosunku do takich liczb) w sumie w 7 krajach zmarło 774 osoby. Stanowiło to prawie 10% tych, którzy go złapali. Potencjalnie zgodnie z ustaleniami chińskich naukowców wskaźnik umieralności na SARS w Europie był prawie zerowy. Niewielka liczba osób go złapała, a tylko jedna z nich zmarła we Francji (tam było, nietypowo wysoka, 7 przypadków).

Natomiast w Hongkongu śmiertelność z SARS wyniosła 17%. Na Tajwanie było to 10%. W Kanadzie było to 17%, ale wydaje się dość oczywiste, że wszyscy oni byli „ chińskimi Kanadyjczykami ”, co przy tak  dużej liczbie Chińczyków w Kanadzie  i udokumentowanych próbach „pomocy” im (konkretnie) w walce z wirusem [patrz  Poza SARS: rola organizacji społeczeństwa etnicznego w zdrowiu publicznym – doświadczenie z Toronto,  autor: W. Dong,  Promotion and Education,  2008].

W Singapurze 13% osób, które złapały SARS, zmarło na 238 przypadków. Inne kraje miały bardzo niewielką liczbę przypadków lub, podobnie jak w przypadku Wietnamu, ich dostęp do opieki medycznej byłby nieoptymalny, co utrudnia dokonywanie porównań.

Ale w zasadzie można powiedzieć, że SARS była chorobą wschodnioazjatycką, którą, podobnie jak koronę, można przypisać nietoperzom. SARS nie  wpłynął poważnie  na resztę świata, mimo że ludzie zdecydowanie go złapali. Nieproporcjonalnie  zabił wschodnich Azjatów.  Zobacz  SARS: The Immigration Dimension II ,  autor:  Walter Pringle , VDARE.com, 24 kwietnia 2003 r.

Efekt ten był tak wyraźny, że Wkipedia  donosi : „Wielu Chińczyków wierzyło, że wirus SARS może być bronią biologiczną produkowaną przez Stany Zjednoczone, które postrzegają Chiny jako potencjalne zagrożenie”. Jak na ironię strona finansowa ZeroHedge została właśnie zbanowana przez Twitter  raportowania spekulacji  , że wirus Corona został opracowany podczas chińskiego badania nad bioweapons-zakazu że ZeroHedge atrybutów w  poście zjadliwej  do osławionego pragnienie amerykańskich kapitalistów uspokoić Chin).

Różnica między tymi dwoma szczepami: według ekspertów wirus Corona nie jest tak zabójczy jak SARS. Śmiertelność wydaje się wynosić około 2%. Zabiera głównie ludzi z poważnymi wcześniej istniejącymi schorzeniami [ Coronavirus vs. SARS: Eksperci ds. Zdrowia na temat kluczowych różnic między dwoma ogniskami ,  autor: Sam Meredith,  CNBC,  28 stycznia 2020 r.].

Więc jeśli chciałbym kusić los, napisałbym:

Wirus Corona jest wirusem, na który, z jakiegokolwiek powodu, Azjaci Wschodni są podatni, ale inne rasy nie są, tak jak SARS. Żaden z naszych ludzi nie ulegnie temu warunkowi. Ciągłe osłabianie MSM jest tylko sposobem na doprowadzenie ludzi do paniki, ponieważ ludzie są bardziej podatni na indoktrynację, kiedy wpadają w panikę.

Nie zgłaszając rasy tych, którzy zachorowali na tę chorobę w Europie, wywołuje niepotrzebną panikę wśród Europejczyków… dzięki czemu można łatwiej wpuścić ją w przesłanie niż „różnice rasowe nie istnieją, ponieważ rasa jest konstrukcją społeczną. ”

Ale istnieją różnice rasowe. Rasa jest biologiczną rzeczywistością. I tego rodzaju wirusy pomagają to udowodnić.  


Źródło: VDARE.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: