DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Afera znanego biznesmena Znigniewa S. Aresztowano jego żonę i syna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Żona wraz z synem Zbigniewa S. zostali aresztowani w związku z rodzinnym praniem brudnych pieniędzy na szkodę Fundacji im. Zbigniewa S.

Iwona i Przemysław S. mieli sobie uczynić z tego procederu stałe źródło dochodów” – informuje prokurator.

Z ustaleń śledczych wynika, że pieniądze wpłacane od darczyńców były wysyłane na  na konto spółki Iwony S. żony Zbigniewa.

Biznesmen miał dostęp do konta żony.

Pieniądze trafiły również na konto syna Przemysława S. Rodzina uczyniła sobie z tego źródło dochodu.

Dla osób poszkodowanych, na które zbierał Zbigniew S. trafiały znikome pieniądze.

warszawawpigulce.pl

Żona i syn Zbigniewa S. zatrzymani pod zarzutem prania brudnych pieniędzy

Iwona S. i Przemysław S., żona i syn właściciela Fundacji im. Zbigniewa S., zostali zatrzymani w związku ze śledztwem w sprawie przywłaszczenia prawie miliona złotych na szkodę fundacji – poinformowała Prokuratura Regionalna w Lublinie. Usłyszeli zarzuty prania brudnych pieniędzy.

Zbigniew S. zatrzymany. „Groził ministrowi i jego rodzinie”

Jak wyjaśnia rzecznik prokuratury prok. Piotr Marko, kobieta i mężczyzna „wspólnie i w porozumieniu ze Zbigniewem S. uczynili z tego procederu stałe źródło dochodów”.

Chodzi o fundację S., poprzez którą zbierano pieniądze deklarując chęć pomocy potrzebującym, którzy znajdowali się w dramatycznych sytuacjach życiowych.

„W odpowiedzi na apele Zbigniewa S. wielu darczyńców przekazywało pieniądze na konto fundacji stworzonej przez Zbigniewa S. w przekonaniu, że środki te zostaną wykorzystane zgodnie z zapowiedziami podejrzanego. W rzeczywistości do potrzebujących trafiała tylko znikoma część zebranych kwot” – wyjaśnia prokurator.

Według ustaleń śledczych, kwoty przekazywane przez darczyńców na rzecz fundacji przelewano na konto spółki Iwony S., do którego miał dostęp jej mąż Zbigniew S. „Stamtąd transferował pieniądze na bankowe rachunki kontrolowanych przez siebie podmiotów gospodarczych, a także na prywatne konto syna, Przemysława S.” – podał prokurator.

Jak ustalono w śledztwie, bezrobotna Iwona S., z zawodu kaletnik, która w przeszłości nigdy na stałe nie pracowała, jest właścicielką dwóch samochodów osobowych, w tym mercedesa o wartości prawie 100 tysięcy złotych, a także nieruchomości o wartości blisko ćwierć miliona złotych.

Przemysław S., także bezrobotny, z zawodu technik pojazdów mechanicznych, jest właścicielem auta marki BMW.

„Mienie Iwony S. zostało objęte postanowieniami o zabezpieczeniu majątkowym – na poczet grzywny i przepadku korzyści uzyskanych z przestępstwa. Prokuratura ustala jednocześnie okoliczności, w jakich Zbigniew S. i Iwona S. wyzbyli się nieruchomości o wartości około 3 mln zł, których jeszcze w ostatnim okresie byli właścicielami” – wyjaśnił prokurator.

Żonie i synowi S. grozi 15 lat więzienia.

Zbigniew S. jest znany organom ścigania od ponad 20 lat. Przeciwko niemu toczyły się postępowania dotyczące m.in. przestępstw gospodarczych, fałszowania dokumentów, oszustwa, składania fałszywych zeznań i znieważania (w tym prezydenta RP). Orzekające w sprawach Zbigniewa S. sądy skazały go na kary w sumie kilkuletniego pozbawienia wolności.

TVPinfo
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Afera znanego biznesmena Znigniewa S. Aresztowano jego żonę i syna

  1. Pierdolenie o ”SZOPENIE” … aby wedle ARTYKUŁÓW wszystko się zgadzało …. I BYŁA MOWA O GRUPIE ”ZORGANIZOWANEJ” … należało do Pana ”wielonoga” dołączyć jeszcze 2 OSOBY …. wtedy ARTYKUŁ 258 § 1. zostaje ładnie wyczerpany … a co z tego paszkwila wyniknie … zobaczymy ? …….. Moje zdanie … mogą Panu wielonodze naskoczyć na zwis męski …. ich działanie jest tylko upierdliwe … jak złocisty szanker na PUPIE … znając wielonoga poradzi sobie , lecz po co mu to … swoją energię mógłby spożytkować w słusznej sprawie …. a tak będzie musiał stawić czoła SZERYFOWI ”0”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: