DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UŚPIONE CHOROBY SZTURMUJĄ LUDZKOŚĆ -SYFILIS , TRYPEL, KIŁA – GIGANTYCZNY WZROST ZACHOROWAŃ – RAPORT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W ostatnim czasie nastąpił dramatyczny wzrost liczby zakażeń kiłą i rzeżączką – wynika z raportu „The State of the Nation„. Potwierdza on, że liczba zdiagnozowanych przypadków jest obecnie najwyższa od czasu II wojny światowej.

Tylko w Wielkiej Brytanii w 2018 roku zdiagnozowano 500 tysięcy infekcji chorobami, które przenoszone są drogą płciową – wynika z raportu „The State of the Nation”. Obecnie to najwyższy odsetek od czasu II wojny światowej. Na czele rankingu chorób wenerycznych znajdują się kiła (syfilis) i rzeżączka.

Jak wynika z raportu, w ciągu ostatnich dziesięciu lat nastąpił 249-procentowy wzrost zakażeń rzeżączką i 165-procentowy wzrost zakażeń kiłą. Jeszcze bardziej niepokojące dane podaje Public Health England, który informuje o 269-procentowym wzroście zakażeń rzeżączką i 349-procentowy wzrost zakażeń kiłą.

Największą grupę ryzyka stanowią homoseksualni i biseksualni mężczyźni, którzy stanowią aż 75 procent zarażonych kiłą. Najwięcej zarażonych jest wśród młodych osób oraz wśród ludzi pochodzenia karaibskiego i afrykańskiego. Naukowcy wskazują, że przyczyną są między innymi uprawianie seksu pod wpływem środków odurzających oraz niestosowanie środków antykoncepcyjnych.

PAP/WP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: