DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pompeo – podły co do ​​ataku na Chiny w walce z wirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo. Zdjęcie: IC

Ponieważ Chiny nie szczędzą wysiłków w walce z nowatorskim wybuchem zapalenia płuc przez koronawirusa, sekretarz stanu USA Mike Pompeo nie zrezygnuje z rozmazywania i atakowania Chin. Jest to paskudniejsze niż obrażanie obrażeń i odzwierciedla antychińską paranoję Pompeo.

Na spotkaniu National Governors Association w Waszyngtonie w sobotę ostrzegł gubernatorów stanów i terytoriów USA, aby „postępowali ostrożnie” podczas prowadzenia interesów z Chinami, mówiąc, że Chiny wykorzystują otwartość Stanów Zjednoczonych, aby „uzyskać przewagę nad nami w federalnym poziom, poziom stanu i poziom lokalny. ”

Krótko podsumowując jego przemówienie, byłoby to: Chiny są złe! Wy (gubernatorzy stanów i terytoriów USA) musicie uważać!

Wystąpienie Pompeo pokazało jego upartą pozycję wobec Chin. Niezależnie od tego, czy jest to punkt widzenia, czy treść przemówienia, przekazał go wiele razy przy różnych okazjach. Ale jak nigdy dotąd przemówienie to zostało przekazane gubernatorom stanu. W ten sposób Pompeo miał bardziej złośliwy zamiar. 

Niektórzy analitycy uważają, że mowa ta może służyć jako polityczna mobilizacja Pompeo w celu nakłonienia gubernatorów stanu do pilnowania Chin. Strategiczna konkurencja między Chinami i USA zaczęła rozprzestrzeniać się na poziom lokalny.

Jak wszyscy wiemy, USA są systemem federalnym, a każdy stan ma znaczną autonomię. Różne stany mają odmienne poglądy na Chiny, które mogą różnić się również postawą rządu federalnego. Niektóre państwa utrzymały bliskie więzi i przyjazną współpracę z Chinami i nie widzą polityki Chin w rządzie federalnym, na którą duży wpływ wywarli ekstremalni i konserwatywni politycy, tacy jak Pompeo. 

Oczywiście Pompeo jest z tego powodu niezadowolony. Skorzystał z okazji, by znaleźć winę gubernatorom stanu, którzy zachowują pozytywne nastawienie do Chin, i lobbował wszystkich gubernatorów, by poparli jego chińską politykę. Jest to destrukcyjnie wprowadzające w błąd.

Pompeo wciąż widzi rzeczy przez obiektyw dyrektora CIA i źle interpretuje i oczernia Chiny. Jest przyzwyczajony do kłamstwa, oszukiwania i kradzieży. Więc myśli, że wszyscy są tacy jak on. W swojej retoryce wyobrażał sobie czysto kulturalną organizację Chin jako coś w rodzaju oddziału CIA i opisywał chińskich studentów i uczonych jako agentów wywiadu. Jego umysł jest pełen paskudnych planów politycznych.

Nikt z podstawową racjonalnością nie kupi bezpodstawnego oszczerstwa Pompeo przeciwko Chinom. Pompeo dołożył wszelkich starań, aby oskarżyć Chiny i wbić klin między Chiny a świat, ale jego wysiłki przyniosły niewielki skutek. Nawet sojusznicy z USA ledwo odzwierciedlają jego poglądy, ponieważ mają własną ocenę sytuacji.

W USA sprawy mogą być skomplikowane. McCarthyism odradza się. To, że Pompeo często podkreśla bezpieczeństwo narodowe USA, do pewnego stopnia wywoła chłodny efekt i utrudni stosunki chińsko-amerykańskie.

Ale nie trzeba przeceniać niszczycielskiej energii Pompeo. Zdrowy rozwój stosunków chińsko-amerykańskich i współpracy dwustronnej – zamiast konfrontacji – leży w podstawowym interesie obu krajów. Bez względu na to, jak szalenie Pompeo działa przeciwko Chinom, fakt ten pozostaje niezmieniony. Po stronie Pompeo występuje tylko ograniczona liczba obywateli USA.

Nie możemy kontrolować ust Pompeo. Jest prawie pewne, że nadal będzie przeprowadzał ataki na Chiny. To, co Chiny mogą zrobić, to iść naprzód, dopóki nie wyjdzie poza zasięg ognia Pompeo.

https://www.globaltimes.cn

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: