DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Liczba zgonów rośnie, gdy burza przesuwa się na wschód w całej Europie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BERLIN (AP) – Silna zimowa burza, która uderzyła w Europę huraganowymi wiatrami i ulewnymi deszczami, zabiła co najmniej pięć osób i spowodowała poważne zakłócenia podróży w poniedziałek.Dwie kobiety, matka i córka, również zmarły w Polsce po tym, jak burza oderwała dach budynku wypożyczalni sprzętu narciarskiego w górskim kurorcie Bukowina Tatrzańska, w pobliżu granicy ze Słowacją, i posłała go w stronę osób stojących w pobliżu nart windy, powiedziała policja. Dwie inne osoby zostały również ranne w tym incydencie.

W Szwecji jeden człowiek utonął za łodzią, a on i inna osoba żeglowali po wywróconym do góry jeziorem Fegen. Ofiara została wyrzucona na brzeg, a później zmarła. Według Aftonbladet codziennie tej drugiej osoby wciąż brakuje.

Dwóch mężczyzn, jeden na północy Słowenii, a drugi na południu Anglii, zmarło po tym, jak ich samochody zostały uderzone przez spadające drzewa.

Wielka Brytania, która w niedzielę dotknęła burza, oceniała zniszczenia i pracowała nad przywróceniem zasilania 20 000 domów. Jednak w niektórych częściach północnej Anglii i Szkocji wytchnienie ma być krótkie z prognozami zamieci i śniegu.

„Gdy Storm Ciara się usuwa, nie oznacza to, że wkraczamy w ciszę” – powiedział Alex Burkill, meteorolog z Met Office. „Pozostanie bardzo niepewny.”

W następstwie burzy wiele obszarów kraju zbierało się po miesiącu, a pół opadów deszczu spadło w zaledwie 24 godziny w niektórych miejscach, a rzeki pękły na brzegach. W całym kraju pozostało około 110 ostrzeżeń powodziowych. Rzeka Irwell pękła w północno-zachodniej Anglii, a mieszkańcy zostali ewakuowani.

W szkockim mieście Hawick, które graniczy z Anglią, pensjonat i bistro wpadły w niedzielę do rzeki Teviot. Nikt nie został ranny.

Brytyjskie sieci transportowe nadal były zakłócone lotami, promami i pociągami, z których wszystkie odwoływały się i były opóźnione. Niektóre promy przez kanał La Manche przepływały po zamknięciu w niedzielę. P&O Ferries powiedział w tweecie, że dalsze zakłócenia są możliwe w poniedziałek.

British Airways powiedział w oświadczeniu, że do poniedziałkowego harmonogramu będzie „niewielki efekt domina”.

„Nawiązujemy kontakt z osobami, których to dotyczy, i wprowadziliśmy dodatkowe zespoły klientów, aby pomóc im w zakresie różnych opcji, w tym pełnego zwrotu kosztów lub alternatywnego lotu od teraz do czwartku”, powiedział przewoźnik.

Burza przeszła teraz w dużej mierze przez Francję, choć meteorolodzy ostrzegali, że na śródziemnomorskiej wyspie Korsyka wiatr może ujrzeć wiatr o prędkości 200 km / h później w poniedziałek. Fale uderzyły w północne wybrzeże, a silny wiatr rzucił ciężarówkę na bok na autostradzie A2, która łączy Belgię z Francją. W poniedziałek rano do 130 000 domów było bez prądu, rozciągających się od Bretanii, w zachodniej Francji, przez Normandię i regiony północne.

W Niemczech firmy użyteczności publicznej również starały się przywrócić zasilanie około 50 000 domów w północnej Bawarii we wczesny poniedziałek.

Pociągi w największej gospodarce Europy również zostały poważnie zakłócone, przez co wielu dojeżdżających do pracy nie było w stanie dostać się do pracy. Deutsche Bahn powiedział w poniedziałek, że powoli wznawia dalekobieżne usługi kolejowe na północy kraju, ale ostrzegł podróżnych, aby oczekiwali dalszych zakłóceń. Linie lotnicze anulowały setki lotów z niemieckich lotnisk.

Burza, którą w Niemczech nazwano Sabine, doprowadziła również do zamknięcia szkół w kilku miastach i regionach, w tym w landzie Nadrenia Północna-Westfalia w Niemczech, gdzie kilka osób zostało rannych przez spadające gałęzie i przewracające się drzewa.

Meteorolodzy oczekują podmuchów do 140 kilometrów na godzinę (87 mph) w górzystych obszarach południowych Niemiec w późniejszy poniedziałek.

Około 96 000 gospodarstw domowych również nie miało prądu w Republice Czeskiej i odwołano co najmniej siedem lotów z międzynarodowego lotniska w Pradze, w tym loty do Zurychu, Monachium, Frankfurtu, Duesseldorfu, Londynu i Amsterdamu.

Airbus A320 obsługiwany przez Qatar Airways został przekierowany z Pragi do Wiednia po tym, jak piloci nie byli w stanie wylądować we wczesny poniedziałek. Dziesiątki tras pociągów zostały zablokowane z powodu drzew na torach, podczas gdy inne pociągi są opóźnione.

Jovana Gec w Belgradzie, Serbia, Jan M. Olsen w Kopenhadze, Dania, Vanessa Gera w Warszawie w Polsce i Karel Janicek w Pradze w Czechach przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: