DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja rozpoczyna bezpłatne i proste wizy elektroniczne w 53 krajach, ale nie w USA ani w Wielkiej Brytanii, z powodu ich złych, męczących wojną elit

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kraje członkowskie UE są dozwolone, ale mogą zostać wyrzucone za złe zachowanie. Kanada jest w domu dla psów wraz z US, UK. Obecnie brak informacji na temat Izraela.

Turyści na całym świecie często powołują się na trudności w uzyskaniu wizy jako barierę przed wizytą w Rosji. Michaił Japaridze / TASS

Obywatele 53 krajów będą mogli ubiegać się o bezpłatne i uproszczone wizy elektroniczne, aby odwiedzić Rosję od przyszłego roku, powiedział wysoki urzędnik w wywiadzie  opublikowanym w  czwartek.

16-dniowe wizy elektroniczne wejdą w życie 1 stycznia 2021 r. Dla obywateli Unii Europejskiej i różnych krajów Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

Wiceminister spraw zagranicznych Jewgienij Iwanow powiedział dziennikarzom „Kommersant”, że amerykańscy, brytyjscy i kanadyjscy posiadacze paszportów nie kwalifikują się jeszcze do otrzymania rosyjskich bezpłatnych wiz elektronicznych z powodu tarcia geopolitycznego. Wskazał na przypadki rosyjskich dyplomatów oczekujących do dwóch lat na wizy do USA jako szczególny zarzut.

„Decyzja o umieszczeniu określonego kraju na liście została podjęta z uwzględnieniem wielu czynników, w tym polityki wizowej wobec obywateli rosyjskich” – powiedział Iwanow.

„Na tym etapie nie należy spodziewać się żadnych korekt listy” – dodał.

Rosja może kiedyś dodać Wielką Brytanię, USA i Kanadę do listy krajów, których obywatele kwalifikują się do otrzymania darmowej wizy elektronicznej „jeśli dialog wizowy z tymi państwami się unormuje”.

Prezydent Władimir Putin  obiecał  oferować wizy elektroniczne obcokrajowcom od 2021 r., Ponieważ stara się zebrać 15,5 mld USD rocznych dochodów z turystyki do 2024 r. Turyści na całym świecie często  wymieniają  trudności z uzyskaniem wizy jako przeszkodą w odwiedzeniu Rosji.

Potencjalni turyści są kierowani do ubiegania się o wizy elektroniczne na stronie rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych nie później niż cztery dni przed ich przybyciem. Wnioskodawcy nie będą obciążani opłatą konsularną.

Oferta będzie dostępna dla obywateli m.in. z Chin, Indii, Indonezji, Japonii, Meksyku i Singapuru. 

Od 2017 r. Posiadacze paszportów z 18 krajów mogli uzyskać bezpłatne wizy jednorazowe w celu odwiedzenia rosyjskiego dystryktu federalnego Dalekiego Wschodu. W 2019 r. Oferta e-wiz została rozszerzona o podróżnych odwiedzających Sankt Petersburg i rosyjską zachodnią eksklawę Kaliningradu.


Źródło: The Moscow Times

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: