DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Putin Grovels w Izraelu o „Zagładzie”, która nigdy się nie wydarzyła wobec ludobójstwa Rosjan

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6

Prezydent Rosji osiąga szczyt absurdu. Dlaczego on to zrobił? Z łatwością mógł znaleźć pretekst do pozostania w domu. Germanofil i były oficer wywiadu wysokiego szczebla, jest mało prawdopodobne, aby nie znał prawdy.

Pomimo eleganckiej fasady nie jest przyjacielem Izraela. Całkowicie zniszczył ich plany zniszczenia Syrii i jest sojusznikiem wojskowym, który zapewnia ochronę powietrzną śmiertelnemu wrogowi Izraela, Iranowi.

W ciągu kilku godzin po tym, jak prezydent Putin wydał żałosną wotum nieufności dla „nazistowskich Niemiec” i podeptał oficjalny krąg holokaustu, wiadomości zostały usunięte. Na naszą korzyść odkryliśmy jego wypowiedzi, podróżując do izraelskich mediów.

Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał Holokaust „jednym z najstraszniejszych rozdziałów historii ludzkości i pamiętając, że to nasza wspólna odpowiedzialność za przeszłość i przyszłość. Zbrodnie popełnione przez nazistów, ich umyślne, planowane i ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej, to jedna z najciemniejszych i najbardziej wstydliwych stron współczesnej historii świata ”.

Jest to dość bogate, pochodzące od największego na świecie negatora bolszewickiego holokaustu, który okazał się odpowiedzialny za do 70 milionów męczenników chrześcijan.

Komentarze rosyjskiego prezydenta były niewątpliwie triumfem Światowego Forum Holokaustu odbywającego się w izraelskiej okupowanej Palestynie. Najwyraźniej w interesie holokaustu leżało nagłówek komentarzy rosyjskiego przywódcy, więc dlaczego został nagle usunięty?

Nigdy w historii nie istniał taki podział oddzielający oficjalną linię rządową od przekonań ich narodów. Poza nielicznymi wyjątkami medialnym opowieściom o holokauście towarzyszyły setki komentarzy czytelników wyrażających sceptycyzm wobec holokaustu i kpiących z jego lobbystów.

Na przykład wyobraź sobie dworzanina cesarza, którzy starają się przekląć, aby przekonać ludzi, że ich cesarz ma na sobie najlepsze szaty, gdy oczywiste jest, że monarcha jest nagi.

Czytelnicy mediów wygrał spór. Jasne, oświadczenie rosyjskiego prezydenta było ważne. Nie było to jednak tak ważne, jak konieczność usunięcia dowodów, że 95% czytelników mediów nie wierzy w oficjalne sfałszowanie rzekomego holokaustu.

Spin musiał zostać usunięty, aby uratować rumieńce lobby holokaustu. W przeciwnym razie media mogą pójść za przykładem żydowskiej poczty Daily Mail: „ Nie akceptujemy już komentarzy do tej historii ”.

To, co teraz widzimy, to zabezpieczanie zakładów. Pragmatyczny polityk wie, że jeśli nie oddadzą hołdu tak zwanemu holokaustowi, Żydzi użyją kontrolowanych mediów, aby upewnić się, że zostanie politycznie zdetronizowany w ciągu około tygodnia takiego „oburzenia”.

Moje przewidywanie jest takie, że równowaga między władzą ludową a władzą Izraela zmienia drogę przeciwników Izraela. Jak każdy streetwalker, przetrwanie polityka zależy od jego aprobaty ze strony izraelskich alfonsów.

Wiarygodność oficjalnej narracji o holokauście upadła, a rewizjoniści wygrali. Światowe Forum Holokaustu  jest ostatnim desperackim odrzuceniem kości holokaustu przez zależnych od odszkodowania Żydów wspieranych przez polityków Shabbos Goja.

CYTAT TYGODNIA:  Profesjonalny polityk to zawodowo nieuczciwy człowiek. Aby zbliżyć się do wysokiego urzędu, musi dojść do tak wielu kompromisów i poddać się tak wielu upokorzeniom, że staje się nie do odróżnienia od ulicznego spacerowicza. ~ Amerykański eseista HL Mencken


Źródło: The Ethnic European

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: