DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OBEJRZYJ: Ameryka jest oligarchią próbującą cię pieprzyć! – Szef sztabu Colin Powell, szef Nails It (płk Wilkerson) – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_5

„Nie mów mi o Moskwie i Putinie. Jesteśmy dziś klanem oligarchii na świecie. Jesteśmy uosobieniem tego, o czym rozmawiali Platon i Arystoteles, kiedy mówili: och, pozwólmy bogatym ludziom rządzić wszystkim.

Robią że w tym kraju, czy to Sheldon Adelson finansuje osiedla na Zachodnim Brzegu, Paul Singer robi to samo, czy George Soros udając, że jest filantropem …

Nie mów mi o Chinach i przedsiębiorstwach państwowych. Jesteśmy państwem należącym do tych oligarchów i zabijamy samych siebie. ”

Świetne krótkie przemówienie działacza antywojennego i gawędziarza płk. Larry’ego Wilkersona ( Wikipedia ). Wygłosił te uwagi podczas ceremonii wręczenia nagród dla heroicznego informatora CIA, Jeffreya Sterlinga, o którego doświadczeniu Kafkaesque można przeczytać w tym znakomitym artykule na temat Wiadomości konsorcjum autorstwa Raya McGovern’a.

Wilkerson miał swój sander, ponieważ po niedawnym uczestnictwie w antywojennym spotkaniu na temat Iranu odwiedziło go 2 agentów FBI, zadających pytania dotyczące pozostałych uczestników. Naprawdę podnosi dach, mówiąc prawdę o zgnilizny w Waszyngtonie.

Wysoce polecany! Pełny zapis znajduje się poniżej.

Transkrypt: (transkrybowany maszynowo, zawiera nieścisłości)

Wprowadzający:  Mamy Larry’ego Wilkersona, pułkownika, byłego pułkownika. A jeśli nie oglądałeś Democracy Now i kilku innych miejsc po zabiciu Soleimani, był tam tak, jak piszę na Facebooku. Uderza w te sprawy w domu. Po prostu mówię prawdę. Mówienie prawdy o sytuacji. Dzięki.

Pułkownik Wilkerson:   Gratulacje. (Zwraca się do Jeffreya Sterlinga). I moje serdeczne oklaski za dołączenie do tej grupy.

Chcę przez chwilę trochę poważniej zająć się inną kwestią. Chcę ci powiedzieć, że FBI przyszło mnie zobaczyć, ponieważ byłem na twoim zebraniu w Iranie. Dwóch młodych agentów swashbuckling. Powiedziałem, że nawet nie wyglądasz jak FBI. Jeśli nie pokażesz mi swoich odznak, zastrzelę cię na wyciągnięcie ręki!

Boże, co za aroganckie dupki!

W połowie rozmowy wreszcie doszliśmy do tego. – Cóż, byłeś z tą kobietą w sprawie z Iranem. (oni powiedzieli).

W tym stanie jesteśmy teraz. W tym stanie jesteśmy.

To, co się teraz dzieje, odkąd zacząłem kodyfikować i rozumieć w stopniu szczegółowości, o jakim nigdy nie myślałem, że się zbliżę, to dlatego, że byłem przez 15 lat w kampusie z jednymi z najzdolniejszych studentów na świecie. 400 z nich robi dla mnie studium przypadku po studium przypadku. Więc to nie tylko moje doświadczenie w rządzie od 40 lat.

To niesamowite, kompleksowe spojrzenie na to, co dzieje się z nami w tej chwili. Angażujemy się w podstawową bitwę o nasze życie. Bitwa nie jest taka, jak mówią wam gazety. To wszystko kupa byka. Bitwa toczy się między tym, co dzieje się od pewnego czasu w tym kraju.

Znajduje się między państwem bezpieczeństwa narodowego, którego racją bytu jest wojna, wojna, wojna, a drapieżnym państwem kapitalistycznym, którego powodem istnienia jest wykręcenie cię z każdego grosza, jaki masz w życiu, w dowolny sposób. To nie ma głębokiego stanu. Głębokim stanem jest merytokracja, biurokracja, która rządzi krajem, gdy nie ma tam cholernych polityków, kiedy się zmieniają lub kiedy są idiotami, jak my dzisiaj. Prawdziwym głębokim stanem, zgubnym, jadowitym głębokim stanem są oligarchowie rządzący tym krajem.

Pomyśl o tym przez chwilę. Te dwa stany toczą teraz śmiertelną bitwę ze sobą. Widzisz to każdego dnia. Po prostu tego nie rozumiesz. Zresztą większość ludzi tego nie robi. W obu obozach są ludzie. Exxon-Mobil sprzedaje DOD więcej paliw kopalnych niż ktokolwiek inny na świecie. Gdyby tak było, kraj uplasowałby się na 55 pozycji na 200 tuż obok Portugalii. Lockheed Martin jest członkiem państwa bezpieczeństwa narodowego, największego kupca śmierci na ziemi. Sprzedaż do państwa bezpieczeństwa narodowego. Ale zabijają się nawzajem w tej bitwie. To śmiertelna bitwa między nimi. I zgadnij, kto jest pomiędzy demami? Ludzie w twojej demokracji są między waszymi demokracjami.

Biedni ludzie umierają w ciągu 19 lat wojny. Ludność twojej demokracji jest wypychana z pracy. Czekaj, czy widzisz automatyzację i robotykę i co dzieje się z AI? Zatem ci drapieżni kapitaliści mogą zrobić wszystko, co robią bez ciebie, bez żadnego z ludzi. Tam teraz martwią się chorzy o swoją pracę. Czy wiesz, że cierpienie analizowane przez personel medyczny w tym kraju potroiło się w ciągu ostatnich 15 lat? Jesteśmy najbardziej zagrożonym krajem na świecie.

Zdrowie psychiczne poszło do piekła. Och, po prostu włóżcie je do prywatnych więzień, a i tak umrą. Ta bitwa jest egzystencjalna. Nie będziemy nawet mówić o nadchodzącym kryzysie klimatycznym, który większość ludzi ignoruje. Ta bitwa jest egzystencjalna. Państwo bezpieczeństwa narodowego wyda teraz bilion dolarów twoich pieniędzy na ulepszenie broni nuklearnej. Wiesz, co Pentagon myśli o lepszej broni nuklearnej pod względem użycia na polu bitwy? Tę broń nuklearną o niskiej wydajności, którą opracujemy, zostanie użyta na polu bitwy. Pomijając 50 lat eskalacyjnej teorii i doktryny. Och, to nie będzie eskalacja. Do diabła, to nie będzie eskalacja.

To wszystko dzieje się, gdy my zajmujemy się naszym codziennym życiem i myślimy, że rzeczy są, wiesz, w połowie przyzwoite, a może się rozpadają. Bez względu na to, jakie są wasze myśli, te dwa państwa toczą tę kolosalną bitwę w waszym kraju, a ludzie pośrodku i demokracja pośrodku umierają.

Poddają się tym dwóm stanom. Jeśli nie czytałeś książki Toma Muellersa, „Kryzys sumienia” w epoce oszustwa, powinieneś przeczytać sam pierwszy rozdział.

Będziesz chorować, że Johnson i Johnson i ich spółki zależne były w stanie zarażać dzieci w całym kraju. W sposób, który pozostanie z nimi przez resztę życia, jakkolwiek krótkie, to znaczy, że ich filie były współudziały, że faktycznie siedzieli w swoich biurach i mówili o kosztach, ponieważ 35 miliardów dolarów to zysk i kosztami były tylko te biedne osoby umierające i tak dalej. Wtedy zaczynasz rozumieć, o czym mówię.

Zaczynasz rozumieć wymiary trucizny, która jest wśród nas, i trucizny, która przejmuje nasz kraj i naszą demokrację. Czasami waham się z moimi studentami, aby nawet nazwać nas demokracją, ponieważ ci oligarchowie rządzą.  

Nie mów mi o Moskwie i Putinie. Jesteśmy dziś klanem oligarchicznym na świecie. Jesteśmy uosobieniem tego, o czym rozmawiali Platon i Arystoteles, kiedy powiedzieli: och, pozwólmy bogatym ludziom kierować wszystkim, ponieważ robią to w tym kraju, czy to Sheldon Adelson finansuje osiedla na Zachodnim Brzegu, Paul Singer robi to samo, czy George Soros udaje, że jest filantropem. 

Książka Marc Fishera, dżentelmena, który kilka miesięcy temu popełnił samobójstwo w Nowym Jorku, nazywa się Realizm kapitalistyczny. Przeczytaj tę książkę. Będziesz musiał mieć Oxford English Dictionary, słownik amerykańskich terminów medycznych i tak dalej. Ale spójrz na statystyki w tej książce dotyczące tego, co dzieje się w tym kraju. To jest po prostu niewiarygodne, kiedy na to patrzysz, a to wszystko z powodu drapieżnego stanu kapitałowego.

Właśnie tacy jesteśmy dzisiaj. Jesteśmy drapieżnym państwem kapitalistycznym. Nie mów mi o Chinach i przedsiębiorstwach państwowych. Jesteśmy państwem należącym do tych oligarchów i zabijamy się.

I jak Tom mówi ci w tej książce, jedynym naprawdę błyskającym błyskiem pioruna w całym tym bagnie są ludzie tacy jak ten oraz ludzie tacy jak Bill, Tom, John i Edward Snowden. Są to ludzie, którzy świecą przynajmniej trochę światła na te rzeczy. I Karen, Jessalyn i ludzie, którzy ich bronią.

To jedyna rzecz, którą tam widzę, która świeci jasno i czasami faktycznie otrzymuje karę, odpowiedzialność i sprawiedliwość.

Dlatego właśnie ta grupa jest tak ważna. Dlatego jesteś taki ważny. Dlatego cała koncepcja tego jest tak ważna. Nie przestawaj

Wydaje mi się, że to Martin Luther King powiedział coś takiego, że jeśli milczysz, to się mylisz. Jeśli milczysz w obliczu zła, podwójnie.


Rosja Insider 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: