NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:” Zakłócenie podróży, gdy Wielka Brytania została dotknięta przez poważne wichury”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Ciężkie wichury i ulewny deszcz wieją w całej Wielkiej Brytanii, gdy podróżni stają w obliczu zakłóceń z Storm Ciara.

Linie lotnicze odwołały dziesiątki lotów krajowych i międzynarodowych, a kilka firm kolejowych wezwało pasażerów do nie podróżowania.

Fale na zachodnim wybrzeżu Irlandii

Pasażerowie promowi również spotykają się z opóźnieniami i odwołaniami, a kierowcy zostali ostrzeżeni o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Bursztynowe ostrzeżenia pogodowe przed wiatrem i ulewnymi deszczami obowiązują w większości Wielkiej Brytanii, przy oczekiwanych podmuchach do 90 mil na godzinę.

Lotnisko Heathrow poinformowało, że podjęło wspólną decyzję ze swoimi partnerami lotniczymi, aby „skonsolidować” niedzielny rozkład lotów w celu zminimalizowania liczby odwołanych lotów.

British Airways poinformowało, że oferuje elastyczne opcje zmiany rezerwacji dla wszystkich klientów na loty krajowe i europejskie latające do iz Heathrow, London Gatwick i London City w niedzielę.

Virgin Atlantic opublikował wiele odwołanych lotów na swojej stronie internetowej.

Trampolina dmuchana na linię kolejowąPrawa autorskie do obrazuGETTY IMAGES
Podpis podzdjęciem Trampolina zakłóca połączenia kolejowe z Sevenoaks do Londynu
Drzewo na drodze w SurreyPrawa autorskie do obrazuSURREY POLICE
Podpis podzdjęciem Zanieczyszczenia powodują problemy na drogach w Surrey

Network Rail nałożył w niedzielę ogólne ograniczenie prędkości 50 km / h na sieć, ostrzegając pasażerów, aby podróżowali pociągiem tylko tego dnia „w razie absolutnej konieczności”.

Stwierdzono, że istnieje ryzyko uszkodzenia linii napowietrznych i torów spowodowanego przez gruz lub powalone drzewa.

Firmy kolejowe, które wydały ostrzeżenia „nie podróżować” w niedzielę, to Gatwick Express, Grand Central, Great Northern, Hull Trains, LNER, Northern, Southeastern, Southern, Thameslink i TransPennine Express.

Podmuch o prędkości 86 km / h zarejestrowano w Capel Curig w Snowdonia w Walii w ciągu nocy. Silne wiatry osiągające 70 mil na godzinę spowodowały już zakłócenia podróży w Szkocji, a kilka mostów zamknięto dla pojazdów o wysokich bokach.

W Perth trzy osoby zostały ranne po zawaleniu się części dachu pubu, ale żadna z nich nie doznała poważnych obrażeń.

Tymczasem południowo-wschodnie pociągi zostały zakłócone przez trampolinę wiejącą na linię.

Ostrzeżenie bursztyn na wiatr jest w miejscu, w wielu regionach Anglii i Walii aż do 21:00 GMT w niedzielę. Biuro Met radzi, że podmuchiwane przez wiatr gruzu i duże fale mogą stanowić zagrożenie dla życia.

Spełniłem ostrzeżenia pogodowe OfficePrawa autorskie do obrazu:OFFICE
Podpis podzdjęciem Bursztynowe ostrzeżenie Met Office dotyczące wiatru obejmuje Walię i większą część Anglii

Żółte ostrzeżenia pogodowe obejmują teraz całą Wielką Brytanię do północy w niedzielę.

W niektórych częściach Szkocji znajduje się bursztynowe ostrzeżenie przed deszczem, co oznacza, że domy i firmy mogą zostać zalane, a niektóre społeczności mogą zostać odcięte przez nieprzejezdne drogi.

Odwiedzający walczą z silnymi wiatrami podczas burzy podczas corocznych regat Whitby w sierpniu 2019 r

Getty Images
Przewodnik po ostrzeżeniach pogodowych

  • ŻółtyMożliwa ciężka pogoda, planuj z wyprzedzeniem, podróż może być zakłócona
  • BursztynZwiększone prawdopodobieństwo uderzenia, np. Opóźnienia podróży, przerwy w dostawie prądu

Oczekiwana czerwonaniebezpieczna pogoda – podejmij działania, aby zachować bezpieczeństwo

Źródło: Met Office

Najsilniejszy deszcz spodziewany jest nad wysokim terenem, na którym spodziewane jest 50-70 mm, a nawet 100 mm w kilku lokalizacjach.

Szkocka Agencja Ochrony Środowiska wydała ponad 50 ostrzeżeń powodziowych – co oznacza, że oczekuje się powodzi – w Szkocji, podczas gdy w Anglii jest ich 22 , a siedem w Walii.

Podmuchy o prędkości 50-60 km / h spodziewane są dość szeroko na obszarach śródlądowych, gdy burza przechodzi nad krajem, osiągając 80 km / h na obszarach przybrzeżnych – szczególnie w południowo-wschodniej Anglii i północnej Szkocji.

Inne skutki burzy obejmują:

  • London Winter Run 10k – z udziałem 25 000 biegaczy – został odwołany
  • Osiem londyńskich parków królewskich, w tym Hyde Park i Regent’s Park, zostanie zamkniętych w niedzielę
  • RHS Garden Wisley jest zamknięta w niedzielę
  • Dartford Crossing w hrabstwie Kent jest zamknięty w niedziele
  • P&O anulowało niektóre połączenia promowe między Dover i Calais.

W styczniu Storm Brendan wkroczył do Wielkiej Brytanii, co doprowadziło do przerw w dostawie prądu i zakłóceń w podróży.

Tegoroczne nazwy burz zostały już wybrane, a Dennis ma być nazwą następnej burzy.

zrodlo:bbc

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: