DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Iran udaremnia cyberatak na dużą skalę atakujący internet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Irańskie Ministerstwo Telekomunikacji poinformowało w niedzielę, że odepchnęło w sobotę duży cyberatak, który częściowo zamknął usługi internetowe tego kraju na godzinę.

Wiceminister Hamid Fattahi napisał na Twitterze, że „hakerzy najemników” przeprowadzili „najobszerniejszy atak w historii Iranu” na infrastrukturę internetową tego kraju

Fattahi powiedział, że intruzi uderzyli w „miliony celów” w celu zakłócenia irańskiej sieci internetowej.

„Strajk został odparty i [hakerzy] idą do ściany”, powiedział.

Urzędnik Ministerstwa Telekomunikacji powiedział w sobotę, że rozproszony atak typu „odmowa usługi” „zakłócił usługi internetowe niektórych operatorów komórkowych i stacjonarnych na godzinę” o 11:44 (0814 GMT).

Atak DDoS wiąże się z przytłoczeniem serwerów celu poprzez ogromną liczbę niepotrzebnych żądań.

Osoby atakujące DDoS zwykle wykorzystują porwane lub zainfekowane komputerami do atakowania stron internetowych. Podczas takich ataków strony internetowe stają się niedostępne po wysłaniu do nich niezwykle dużej liczby żądań informacji, co powoduje awarię serwerów, które je hostują.

Źródła na Twitterze w pobliżu ministerstwa komunikacji podały, że sfałszowane adresy IP, z których rozpoczęto „wysoce rozproszone ataki”, pochodziły z Azji Wschodniej i Ameryki Północnej.

„Połączenia wróciły do ​​normy po interwencji tarczy Dejfa” – powiedział Sajad Bonabi, odnosząc się do cyfrowej fortecy Iranu przeciwko cyberatakom.

Nie omawiał źródła ataku.

Bonabi jest członkiem zarządu ministerstwa ds. Infrastruktury telekomunikacyjnej, jedynego dostawcy krajowej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Monitor Internetu NetBlocks potwierdził sobotnią awarię i stwierdził, że „jest zgodny z ukierunkowanymi zakłóceniami i obecnie nie ma żadnych wad technicznych”.

Iran powiedział w grudniu, że udaremnił „wysoce zorganizowany cyberatak” wymierzony w jego infrastrukturę e-administracji.

Minister telekomunikacji Mohammad Javad Azari Jahromi opisał atak jako „naprawdę masywny” i „sponsorowany przez państwo”.

Pod koniec września krajowy sektor energetyczny został „w pełni wyczulony” na groźbę ataków „fizycznych i cyber” kilka dni po tym, jak Iran zaprzeczył mediom, że jego instalacje naftowe zostały zakłócone przez cyberatak.

Ataki DDoS również we wrześniu atakowały irańskie strony internetowe zajmujące się handlem kryptowalutami. 

Władze podały, że te ataki były 20 razy silniejsze niż podobne ataki w innych krajach.

AFP i Press TV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: