DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Dlaczego Trump nagle zmienia zdanie w sprawie reakcji Chin na wybuch koronawirusa….???”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Trump mówi, że „ostre” przywództwo Xi pokona koronawirusa w nawrotach ostrej anty-chińskiej retoryki

Pracownicy w kombinezonach ochronnych badają próbki w laboratorium po wybuchu nowego koronawirusa w Wuhan. © Reuters / China Daily

Dwaj przywódcy rozmawiali o wybuchu wirusa, który spowodował śmierć 640 osób w Chinach, podczas rozmowy telefonicznej w piątek.

To stanowiło doskonałą podstawę do ataku na Pekin, ale Trump, który wcześniej wysadził Chiny za manipulacje walutami, kradzież własności intelektualnej i wtrącanie się do wyborów, tym razem niechętnie skorzystał z tragicznego kryzysu zdrowotnego, aby zaatakować Pekin.

Przeciwnie, ocena amerykańskiego państwa i przywódcy prezydenta USA była o wiele bardziej pozytywna; następuje po wojnie handlowej USA-Chiny kończącej się w styczniu podpisaniem czegoś, co nazwał  „największą umową”.

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Just had a long and very good conversation by phone with President Xi of China. He is strong, sharp and powerfully focused on leading the counterattack on the Coronavirus. He feels they are doing very well, even building hospitals in a matter of only days. Nothing is easy, but…

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

….he will be successful, especially as the weather starts to warm & the virus hopefully becomes weaker, and then gone. Great discipline is taking place in China, as President Xi strongly leads what will be a very successful operation. We are working closely with China to help!

Ludzie o tym mówią: 13,3 tys.
Xi jest  „silny, ostry i silnie skoncentrowany na prowadzeniu kontrataku na koronawirusa” –  Trump napisał na Twitterze po zakończeniu rozmowy telefonicznej. Pochwalił Chiny za „wielką dyscyplinę” i  „budowę szpitali w ciągu zaledwie kilku dni”.

Nic nie jest łatwe, ale on [Xi] odniesie sukces, szczególnie, gdy pogoda zacznie się ocieplać, a wirus ma nadzieję, że osłabnie, a następnie zniknie.

Prezydent USA powiedział również, że Waszyngton  „ściśle współpracuje”  z Pekinem, aby pomóc krajowi w walce z chorobą.

Najnowsze tweety Trumpa ponownie podkreślają niezgodę w jego administracji, gdy jego najwyżsi urzędnicy utrzymują surową anty-chińską postawę pomimo umowy handlowej; tydzień temu Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo nazwał chińską partię komunistyczną, na której czele stoi Xi,  „głównym zagrożeniem naszych czasów”.

Oświadczenie Pompeo było w pełni zgodne ze Strategią Obrony Narodowej (NDA), która została ujawniona przez Departament Obrony USA dwa lata temu i opisała Chiny jako  „drapieżne”  i  „strategicznego konkurenta”,  które wymagały  „zwiększonych i trwałych inwestycji”  być pod kontrolą.

Z kolei Chiny konsekwentnie bombardowały Waszyngton za  „mentalność zimnej wojny”  i  „logikę hegemoniczną”.  Pekin dalej oskarżył USA o ingerowanie w wewnętrzne sprawy, wysyłając statki i samoloty wojenne w pobliżu swoich wód na Pacyfiku, a także wspierając protesty W Hong Kongu. Pod koniec stycznia potępił także ostrzeżenie o podróży wydane przez Departament Stanu w związku z wybuchem koronawirusa jako  „naprawdę wredny”.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: