DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Alexander Vindman, żydowski personel, który zeznawał na przesłuchaniach w sprawie impeachmentu..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Alexander Vindman, żydowski personel, który zeznawał na przesłuchaniach w sprawie impeachmentu, miał zostać usunięty z Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Pułkownik Alexander Vindman przybywa zeznawać na przesłuchaniu komisji wywiadu domowego w sprawie dochodzenia w sprawie impeachmentu przez prezydenta Trumpa w Waszyngtonie, 19 listopada 2019 r. (Tom Williams / CQ-Roll Call, Inc przez Getty Images)

WASHINGTON ( JTA ) – Biały Dom ma usunąć porucznika Aleksandra Vindmana, żydowskiego sztabu, który jako jeden z pierwszych podniósł flagi o presji prezydenta Donalda Trumpa na Ukrainę w celu zbadania rywala politycznego z Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

W piątek Trump powiedział, że jest niezadowolony z Vindmana, a dwaj wyżsi urzędnicy Białego Domu powiedzieli New York Times, że Vindman zostanie przeniesiony do Pentagonu.

„Cóż, nie jestem z niego zadowolony – myślisz, że powinienem być z nim szczęśliwy? Nie jestem – powiedział Trump. Naciskany na to, czy będzie chciał usunąć Vindmana, powiedział: „Podejmą tę decyzję”, nie wskazując, do kogo się odnosił.

Usunięcie Vindmana z Rady Bezpieczeństwa Narodowego, które kształtuje politykę bezpieczeństwa narodowego, następuje zaledwie kilka dni po uniewinnieniu Trumpa przez kierowany przez republikanów Senat USA w procesie o impeachment, który koncentrował się na działaniach Trumpa na Ukrainie.

Vindman zeznał w Kongresie podczas przesłuchań o impeachment, że powiadomił swoich przełożonych natychmiast po wysłuchaniu wezwania Trumpa i prezydenta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego, wierząc, że Trump zasygnalizuje, że wstrzyma krytyczną pomoc obronną, jeśli Ukraina nie przeprowadzi dochodzenia w sprawie byłego wiceprezydenta Joe Bidena.

Vindman powiedział podczas swojego zeznania, mówił,  że ​​jego ojciec, który w latach 70. uciekł z byłego Związku Radzieckiego ze swoją żydowską rodziną, obawiał się, że jego wypowiedź przyniesie odwet.

jta.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: