DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ALARM ALERT – NADCIAGA NAD NIEMCY I POLSKĘ ARMAGEDON POGODOWY – 2 DNI PLAGI – BURZE HURAGANY ULEWY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemcy przygotowują się do nadejścia silnego huraganu Sabina. Portal pogodowy wetter.com pokazuje na mapach pogodowych, co czeka Niemcy. Już w niedzielę w północnych i zachodnich Niemczech spodziewane są huraganowe podmuchy wiatru o prędkości do ponad 120 km/h. W nocy na poniedziałek gwałtowna burza rozprzestrzeni się następnie na prawie całe Niemcy. Tylko Górna Bawaria wokół Monachium zostanie jeszcze oszczędzona. W poniedziałek huragan uderzy jednak przede wszystkim w południową część Niemiec. Na północy pogoda trochę się uspoki.

DWD

@DWD_presse

: erste graphische Einschätzung der Sturmsituation ab Sonntag. In den rot markierten Bereichen sind schwere Sturmböen um 100 km/h wahrscheinlich, einzelne orkanartige Böen oder Orkanböen ebenfalls. Besonders in Gewitternähe muss darauf geachtet werden. /V

Zobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 464

Huragan Sabina będzie podobnie niebezpieczny jak Kyrill

Eksperci z wetter.com ostrzegają: Huragan Sabina będzie podobnie niebezpieczny jak huragan Kyrill w 2007: „Istnieje zagrożenie dla życia! (. . . ). W całych Niemczech należy się spodziewać ograniczeń w życiu publicznym. Ponadto należy spodziewać się siolnych opadów deszczu,  które spowodują niebezpieczeństwo powodzi”. Szczególnie zagrożone są obszary przy rzece Ren, Bawaria i Schwarzwald oraz w Szlezwik-Holsztyn.

W NRW w poniedziałek zostaną zamknięte szkoły

W Nadrenii Północnej-Westfalii kilka miast, takich jak Essen, Neuss i Gelsenkirchen, ze względów bezpieczeństwa zostaną zamknięte szkoły – gdzie indziej rodzice mają zdecydować, czy uznają drogę do szkoły za bezpieczną.

źródło: merkur.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: