DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wzrost samobojstw w silach powietrznych….”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

WASHINGTON (AP) – liczba samobójstw w lotnictwie czynnym wzrosła w ubiegłym roku do najwyższej sumy od co najmniej trzech dekad, nawet gdy inne służby wojskowe odnotowały stabilizację lub spadek ich liczby, według urzędników i niepublikowanych wstępnych danych.Przyczyny wzrostu sił powietrznych nie są w pełni zrozumiałe, po wielu latach wysiłków wszystkich służb wojskowych, aby przeciwdziałać problemowi, który wydaje się przeciwstawiać rozwiązaniu i który równoznaczny jest z wzrostem liczby samobójstw wśród ludności cywilnej USA.

Według wstępnych danych, siły powietrzne miały w ubiegłym roku 84 samobójstwa wśród aktywnych członków służby, w porównaniu do 60 lat wcześniej. Skok nastąpił po pięciu latach względnej stabilności, a roczne sumy usług wahały się między 60 a 64. Oficjalne dane nie zostaną opublikowane do końca tego roku i mogą się nieznacznie różnić od wstępnych danych.

Urzędnicy Sił Powietrznych, którzy potwierdzili sumę w 2019 r., Powiedzieli, że nie wiedzieli o większej liczbie w ostatnich latach. Dane i badania opublikowane wcześniej przez Pentagon i Siły Powietrzne pokazują, że 64 samobójstwa w 2015 r. Były najwyższą sumą dla Sił Powietrznych w tym stuleciu. Badanie przeprowadzone w 2009 r. Przez siły powietrzne wykazało, że samobójstwa w latach 1990-2004 wynosiły średnio 42 rocznie i nigdy nie przekroczyły 62.

„Samobójstwo jest trudnym problemem krajowym bez łatwych do zidentyfikowania rozwiązań, w których przywódcy mają pełną uwagę” – powiedział w oświadczeniu generał broni Brian Kelly, zastępca szefa sztabu sił powietrznych ds. Siły roboczej, personelu i usług. Powiedział, że siły powietrzne koncentrują się na natychmiastowych, średnioterminowych i dalekosiężnych rozwiązaniach problemu napotykanego przez wojsko.

Często uważa się, że czynniki ryzyka samobójstwa obejmują stres związany z rozmieszczeniem w strefach walki w Iraku i Afganistanie. Jednak badanie opublikowane w Journal of the American Medical Association w 2013 r. Stwierdziło, na podstawie oceny obecnego i byłego personelu wojskowego w okresie siedmiu lat, że doświadczenie w walce i inne czynniki związane z rozmieszczeniem nie były związane ze zwiększonym ryzykiem samobójstwa . Zamiast tego wyniki badania wskazywały na wiele innych czynników, w tym na bycie mężczyzną, picie dużej lub nadmiernej ilości alkoholu oraz zaburzenie afektywne dwubiegunowe.

Chociaż tylko siły powietrzne odnotowały znaczny wzrost w zeszłym roku, wszystkie służby zmagały się z wyższymi samobójstwami od około 2005-2006, co zbiegło się w czasie z cyklem wyjątkowo stresujących wdrożeń w Iraku dla armii i korpusu morskiego. Pentagon zachęca członków służby i weteranów potrzebujących pomocy do skontaktowania się z Wojskową Linią Kryzysową.

W ubiegłym roku w marynarce wojennej liczba samobójstw w służbie czynnej wzrosła o cztery, do 72, a łączna liczba żołnierzy piechoty morskiej spadła o 10, do 47. Wszystkie liczby w 2019 r. Obejmują potwierdzone i podejrzane samobójstwa i podlegają przeglądowi na podstawie dalszych badań medycznych. Często zdarza się, że suma usług jest dostosowywana w górę lub w dół po dalszej analizie, ale wszelkie zmiany są niewielkie.

Armia odmówiła ujawnienia wstępnej sumy w 2019 r., Ale The Associated Press stwierdziła, że ​​niewiele się zmieniła w porównaniu do 139 z poprzedniego roku. Liczba armii jest zazwyczaj najwyższa w wojsku, ponieważ jest to zdecydowanie największa służba, z aktywną aktywnością około 480 000 żołnierzy służba w tym roku, w porównaniu z około 332,000 w lotnictwie.

Siły Powietrzne w połowie lat 90. były pionierami programu zapobiegania samobójstwom, który był postrzegany jako skuteczny, a w różnych okresach od czasu, gdy USA zaangażowały się w walkę w Iraku i Afganistanie, inne służby odnotowały niepokojący wzrost liczby samobójstw. Na przykład w piechocie morskiej liczba ta wzrosła z 37 do 57 w latach 2016-2018.

Mjr Craig W. Thomas, rzecznik piechoty morskiej, powiedział, że marines chcą dalszych postępów po nagraniu w ubiegłym roku 10 mniej samobójstw podczas czynnej służby. Powiedział, że przywódcy jednostek są zachęcani do otwartej rozmowy ze swoimi żołnierzami piechoty morskiej na temat stresu, samopoczucia psychicznego i samobójstwa.

„Kiedy liderzy oraz programy i zasoby zdrowia psychicznego uznają, że„ wszyscy zmagają się z życiem, traumą, wstydem, winą i niepewnością ”, pomaga to bardziej prosić o pomoc,” powiedział Thomas.

W ubiegłym roku siły powietrzne upubliczniły swoje obawy, widząc wzrost liczby samobójstw. Zeszłego lata gen. David Goldfein, szef sztabu sił powietrznych, nakazał „taktyczną pauzę w zakresie odporności” w całej sile, aby sprzyjać otwartej dyskusji w służbie na temat zapobiegania samobójstwom. W liście z 31 lipca napisał: „Mam nadzieję, że beznadziejni. Co się dzieje? Naszym zadaniem jest dowiedzieć się ”.

Odpowiedzi są nieuchwytne, ale siły powietrzne twierdzą, że „pauza” Goldfeina rozpoczęła wysiłek promowania „łączności” wśród lotników.

Wojsko, którego populacja jest generalnie młodsza i bardziej sprawna niż cała Ameryka, szybko zauważa, że ​​samobójstwo jest problemem w całym społeczeństwie. Według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom od 1999 do 2017 r. Wskaźnik samobójstw w kraju wzrósł zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, przy czym większy procentowy wzrost nastąpił po 2006 r.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„Wzrost samobojstw w silach powietrznych….”

  1. te samobujstwa potwierdzaja tylko to co caly swiat juz o ameryce wie od dawna ze to bandycki ,,kraj”. i tej prostej prawdzie bandyta nie ma odwagi spojzec w oczy….ludzie maja juz dosc tego jabanego matecznika zbrodniarzy……

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: