DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sztuczna inteligencja stworzyła pierwszy lek. Niebawem trafi on na rynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Dobrodziejstwa płynące z technologii sztucznej inteligencji są nie do przecenienia. Najlepszym tego przykładem może być najnowsze osiągnięcie ze świata medycyny, gdzie z jej udziałem powstał pierwszy lek dla osób zaburzonych.

Mowa tutaj o molekule określanej jako DSP-1181. Stanowi ona kluczowy element nowego specyfiku, który ma polepszyć jakość życia ludzi borykających się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (OCD). Sztuczna inteligencja, a w zasadzie specjalnie zaprojektowany do takich działań algorytm uczenia maszynowego, przeanalizował ogromną bazę danych związków chemicznych i interakcję pomiędzy nimi, a w efekcie tego pomógł naukowcom przygotować na tej podstawie świetnej jakości specyfik.

Trzeba tutaj mocno podkreślić, że technologie sztucznej inteligencji pozwolą firmom farmaceutycznym obniżyć czas i koszty badań nad nowymi lekami i ich produkcji. Ten fakt zaczyna już przekładać się nie tylko na szerszą dostępność nowych specyfików, ale również na ich cenę, która jest sporo niższa niż dotychczas.

Co niezwykłe, przedstawiciele startupu Exscientia i japońskiej firmy farmaceutyczną Sumitomo Dainippon Pharma, którzy odpowiadają za badania nad DSP-1181, chwalą się, że dzięki sztucznej inteligencji nowy lek udało się opracować 5 razy szybciej w porównaniu z tradycyjnymi, dotychczas stosowanymi metodami. To niesamowite dokonanie, ale jeszcze za wcześnie na świętowanie.

Teraz przed molekułą DSP-1181 jeszcze pozostało najważniejsze zadanie. Specyfik, który ją zawiera, musi przejść testy kliniczne. Dopiero wówczas będzie mógł zostać dopuszczony do sprzedaży i zacząć odmieniać na lepsze życie ludzi cierpiących na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Naukowcy są jednak dobrej myśli i wskazują, że ten etap przebiegnie pomyślnie. Pozostaje nam tylko trzymać za to kciuki.

Źródło: GeekWeek.pl/EuropeanPharmaceuticalReview/ Fot. MaxPixel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: