DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Orgie seksualne na uniwersytecie w Indiana”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uniwersytet Indiana organizuje trzydniowy „Sex Fest” z prezentacjami BDSM, zabawkami erotycznymi i warsztatami „Kink”
autor: Cassandra Fairbanks
The Gateway Pundit


Uniwersytet Indiana organizuje trzydniowy „Sex Fest”, w którym odbyły się warsztaty na temat „perwersji”, stołów z zabawkami erotycznymi i kobiety biczowanej publicznie w ramach demonstracji BDSM.
Uczniowie uczęszczający na szkolny festiwal otrzymują koszulki z napisem „Kocham seks”.

Campus Reform uzyskał szokujące zdjęcia i filmy z wydarzeń, które miały miejsce do tej pory, w tym z „warsztatu supełka”. Opublikowane przez nich zdjęcia pokazują tabele z imprezy pełnej biczów, wibratorów z wiosłami i innych obiektów seksualnych. „Jeden stół zawierał ulotkę z różnymi rodzajami„ zabawek na sutki ”, w tym„ spinacz do bielizny ”,„ pompkę na sutek ”,„ lasso na sutek ”,„ zacisk magnetyczny ”,„ zacisk regulowany ”,„ zacisk koniczyny ”, pinceta na sutek , ”i„ ręka ””

„Kolejna ulotka poprosiła uczestników o„ zakreślenie rzeczy, o których wiesz, że chcesz ”i„ przekreślenia rzeczy, o których wiesz, że nie chcesz ”” – poinformował Campus Reform. „Wśród opcji zakreślenia lub przekreślenia w kategorii„ wiązanie ”były„ lina ”,„ skóra / mankiety ”,„ klatki ”,„ kołnierz / ołów ”. W kategorii„ gra sensacyjna ”„ elektryczność ” do wyboru należały ciągnięcie za włosy, drapanie, pieprzenie umysłu i ekshibicjonizm.

Film opublikowany na Twitterze przez zdenerwowanego studenta pokazuje również kobietę w bieliźnie, która jest biczowana podczas uwięzienia w akademiku.

Uniwersytet bronił tego wydarzenia, mówiąc, że studenci poprosili o wiedzę na temat bezpieczeństwa BDSM.

„Jednym z tematów najbardziej pożądanych przez studentów była praktyka bezpieczeństwa BDSM” – powiedział Campus Reform rzecznik Uniwersytetu Indiana, Chuck Carney. „Nasi naukowcy zajmujący się zdrowiem publicznym znaleźli pewne dowody sugerujące, że ludzie angażują się w szerszy zakres czynności seksualnych, w związku z czym misją Centrum Zdrowia IU jest upewnienie się, że praktykują je bezpiecznie, zgodnie z podstawowymi zasadami społeczności BDSM: bezpieczne, zdrowe i zgodne ”.”

Carney potwierdził również, że uniwersytet jest opłacany przez uniwersytet, mówiąc: „… pieniądze pochodzą głównie z dotacji i finansowania badań, ale także dwóch organizacji studenckich”.

zrodlo:stateofthenation.co

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: