DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: „Francja potwierdza 5 nowych przypadków wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BEIJING (AP) – Najnowsze informacje o epidemii wirusów, która rozpoczęła się w Chinach (zawsze lokalnie):

Francja potwierdziła pięć dodatkowych przypadków nowego wirusa rozprzestrzeniającego się z Chin, w tym jedno dziecko.

Ogłoszenie soboty przez ministra zdrowia Agnes Buzyn doprowadziło całkowitą liczbę osób potwierdzonych wirusem we Francji do 11.

Nowe przypadki zidentyfikowano w alpejskim kurorcie Contamines-Montjoie w pobliżu Mont Blanc. Buzyn powiedział, że wydają się być powiązani z Brytyjczykiem, który pozostał tam pod koniec stycznia, a później potwierdzono, że ma wirusa po powrocie do Wielkiej Brytanii.

Władze francuskie współpracują z partnerami międzynarodowymi, aby wyśledzić każdego, kto był w bliskim kontakcie z Brytyjczykiem i nowo zarażonymi ludźmi we Francji.

Francuski rząd sprowadził setki ludzi z krajów europejskich i afrykańskich z Wuhan, epicentrum wybuchu epidemii. Ci, którzy zostali we Francji, podlegają kwarantannie.

13:30

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Pekinie twierdzi, że 60-letni obywatel USA, u którego zdiagnozowano nowego wirusa, zmarł w Wuhan, najwyraźniej jako pierwsza śmiertelna epidemia w Ameryce.

W krótkim oświadczeniu ambasada powiedziała w sobotę, że Amerykanin został zainfekowany koronawirusem i zmarł w szpitalu w Wuhan, centrum wybuchu epidemii. Powiedział, że nie będzie komentować z szacunku dla prywatności rodziny.

Chiny ogłosiły, że liczba ofiar śmiertelnych na kontynencie wzrosła do 722 w sobotę, w tym w Ameryce. Stwierdzono, że w ciągu ostatnich 24 godzin zdiagnozowano wirusa u 3 399 osób, cofając dwa dni spadków, podnosząc całkowitą liczbę przypadków na kontynencie do 34 546.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: