DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mocne wystąpienie Jakiego: Kasta sędziowska chce zamienić demokrację na sędziokrację

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Były wiceminister sprawiedliwości i europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki przemawiał na konwencji Solidarnej Polski. Konwencja pod hasłem „Sprawiedliwa Polska” rozpoczęła się dziś w samo południe. Politycy ugrupowania Zbigniewa Ziobry wskazywali na konieczność reformy wymiaru sprawiedliwości.

– W Polsce w tej chwili trwa zamach na ustrój naszego państwa. Trwa zamach sędziowski na demokrację. Ten moment, jeżeli my go nie wytrzymamy, to w Polsce będzie już tylko gorzej- przekonywał europoseł Patryk Jaki.

– Jest próba zamiany demokracji na sędziokrację. Sędziowie – niewybierani w żadnych wyborach, nieposiadający żadnej legitymacji – chcą sobie przejąć uprawnienia innych organów państwa- wskazał polityk.

Zdaniem Jakiego, sędziowie chcą tak naprawdę odebrać Polakom wpływ na państwo.

– Kiedy oni uznają, że w Polsce będzie praworządność? Władzę będzie wybierać TSUE z Junckerem, spośród sędziów wyznaczonych przez Iustitie. Potrzebna będzie kontrasygnata TVN i na końcu będą otrzymywać ślubowanie od Juszczyszyna i komornika- przemawiał były wiceminister sprawiedliwości, gratulując osobom, które od lat walczą o reformę sądownictwa, takim jak szef resortu sprawiedliwości i Prokurator Generalny, Zbigniew Ziobro.

Patryk Jaki podkreślał, że często podziwia swojego byłego przełożonego, który jest regularnie atakowany przez część mediów.

– Stacja TVN powinna się nazywać „stacja odwołać Ziobrę”- stwierdził polityk.

Źródło: 300Polityka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: