DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Londyn: wkrótce ruszy system rozpoznawania twarzy w czasie rzeczywistym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Londyńska policja wkrótce wdroży system rozpoznawania twarzy w czasie rzeczywistym. Na początku obejmie on niektóre obszary metropolii, następnie jednak całe miasto. Wcześniej w Londynie wdrażano pilotażowe programy tego typu. W efekcie już teraz brytyjska stolica znajduje się w czołówce najbardziej inwigilowanych miast świata.

Aktualnie Londyn z około 420 tysiącami kamer CCTV to drugie pod względem nasilenia inwigilacji miasto świata (niechlubny prymat dzierży Pekin). Systemy te niewątpliwie ułatwiają rozpoznawanie przestępców policji. Dzięki nim na Twitterze publikuje ona zdjęcia przestępców zarejestrowanych na kamerach i prosi o informację osoby kojarzące tych ludzi. Z drugiej jednak strony istnieją poważne obawy dotyczące naruszenia prywatności.

Okazuje się jednak, że ludzka inteligencja potrafi oszukać każdą technologię. Próby te podejmuje na przykład grupa aktywistów z Dazzle Club. Jej członkowie używają „systemu” chroniącego przed rozpoznawaniem twarzy. Jeden ze sposobów polega na malowaniu wyraźnych linii wzdłuż twarzy, ust i nosa. Zaburza to symetrię twarzy, co z kolei uniemożliwia systemom inwigilacyjnym złożenie tych podzielonych elementów w jedną całość (jedną twarz).

Warto zauważyć, że metropolie takie jak San Francisco zabroniły wcześniej korzystania z tego typu technologii. Z kolei Stanach Zjednoczonych trwają prace nad ustawą regulującą i ograniczającą stosowanie tego typu technologii. Włączono w nie ekspertów z internetowych gigantów jak Google, Microsoft, Facebook czy Apple. Wprowadzenie tego typu ograniczeń rozważa także Unia Europejska.

Jak zauważa portal AntyWeb, w grudniu 2019 roku okazało się, że kamery inwigilacyjne bywają wadliwe, gdyż źle rozpoznają twarze niektórych grup. Chodzi tu o czarnoskóre kobiety.

Źródła: antyweb.pl / i-d.vice.com / Metropolitan Police-Twitter

mjend

Za: https://www.pch24.pl/londyn–wkrotce-ruszy-system-rozpoznawania-twarzy-w-czasie-rzeczywistym,73837,i.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: