DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Trump mówi, że operacja USA zabiła lidera Al-Kaidy w Jemenie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Prezydent Donald Trump powiedział w czwartek, że USA pod jego kierownictwem przeprowadziły w Jemenie operację antyterrorystyczną, która zabiła Qassima al-Rimiego, przywódcę Al-Kaidy, który twierdził, że jest odpowiedzialny za zeszłoroczne zabójcze strzelanie w Naval Air Station Pensacola , gdzie praktykant lotnictwa saudyjskiego zabił trzech amerykańskich żeglarzy.

Al-Rimi jest założycielem Al-Kaidy na Półwyspie Arabskim. Partner od dawna uważany jest za najniebezpieczniejszy oddział globalnej sieci za próby przeprowadzania ataków na kontynent amerykański. Trump powiedział, że USA i jego sojusznicy są bezpieczniejsi w wyniku jego śmierci.

„Będziemy nadal chronić naród amerykański, tropiąc i eliminując terrorystów, którzy chcą wyrządzić nam krzywdę” – powiedział Trump.

Podczas gdy Trump potwierdził doniesienia, że al-Rimi został zabity, nie powiedział, kiedy przeprowadzono operację w USA, ani nie podał żadnych szczegółów na temat jej przeprowadzenia.

Al-Rimi powiedział w 18-minutowym wideo, że jego grupa była odpowiedzialna za strzelanie do bazy 6 grudnia. Nazwał strzelającego, oficera Sił Powietrznych Arabii Saudyjskiej Mohammeda Alshamrani, „odważnym rycerzem” i „bohaterem”. Strzelec otworzył ogień w klasie w bazie, zabijając trzy osoby i raniąc dwóch zastępców szeryfa, zanim zabił go jeden z zastępców. Osiem innych również zostało rannych.

Strzelanie skupiło uwagę opinii publicznej na obecności zagranicznych studentów w amerykańskich programach szkolenia wojskowego i ujawniło niedociągnięcia w pokazie kadetów. W styczniu USA wysłały do domu 21 saudyjskich studentów wojskowych, twierdząc, że stażyści mieli sentymenty dżihadystyczne lub antyamerykańskie na stronach mediów społecznościowych lub mieli „kontakt z pornografią dziecięcą”, w tym na czatach internetowych.

Oświadczenie Trumpa potwierdziło wcześniejsze informacje, że al-Rimi został zabity. Pod koniec stycznia podejrzany strajk amerykańskich dronów zniszczył budynek mieszkalny bojowników Al-Kaidy we wschodnim Jemenie. Również 1 lutego Trump przesłał kilka innych tweetów i doniesień medialnych, które zdawały się potwierdzać, że strajk zabił al-Rimi.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “„Trump mówi, że operacja USA zabiła lidera Al-Kaidy w Jemenie”

  1. tu wpisze komentarz i sie pojawia w najnowszych a jak napisze swoj komentarz pod swoim artykulem to go nie ma.

  2. och….biedne jusa im ciagle ktos krzywde chce robic….a oni tacy grzeczni takie ucielesnienie cnot wszelakich….ich trzeba po rozczochranych glowkach glaskac i przytulac

  3. w jezyku polskim ,,strajk”, to jest protest pracowniczy, a nie uderzenie….co za idiotyczna maniera niszczenia polszczyzny….kurwa mac

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: