DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trucizna która odbiera ci inteligencje nie Chemitrails , gmo czy fluor PRZECZYTAJ !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Witam dawno nie było tematu w tym klimacie , choć ja miałem materiały na naprawdę szokujące informacje , to długo zastanawiałem się czy je podać .

To co poniżej przeczytacie będzie szokujące ale łatwe do sprawdzenia choć informacje na temat tej substancji a raczej jej skutków dla człowieka są porażające

Zapewne wszyscy od jakiegoś czasu maja wrażenie że jest prawdziwa epidemia głupoty , ale każdy jakoś z braku dowodów nie próbuje dociec , choć jakaś część populacji znalazła częściowe rozwiązanie problemu i przyczyn to ,to co w tytule

ale to nie główna przyczyna oto główna przyczyna APATII BRAKU CHĘCI DZIAŁANIA I GŁUPICH DECYZJI W WYBORACH TAK ŻE TYCH POLITYCZNYCH

najpierw odsłuchaj nagranie potem przeczytaj a jeszcze później szukaj wiedzy na temat szkodliwości manganu .. choć niewiele tego znajdziecie pomimo tego ze niewiele zanieczyszczeń środowiskowych ma tak silny związek z potencjałem intelektualnym –

DLA CZEGO NIEMA TEJ WIEDZY .. O TYM W NAGRANIU POD TEKSTEM ..

Mangan jest mikroelementem niezbędnym do życia. Jako składnik aktywnych enzymów bierze udział w metabolizmie aminokwasów, białek i tłuszczów. Jednak w nadmiarze może być toksyczny dla tkanki nerwowej.

Wcześniejsze badania wykazały, że ekspozycja na pyły manganu w miejscu pracy i w środowisku ma związek z problemami neurologicznymi u dzieci i dorosłych.

Metal ten występuje również naturalnie w glebie, a w pewnych warunkach może się dostawać do wód gruntowych. W niektórych częściach świata, jak np. prowincja Quebec w Kanadzie, wody gruntowe zawierają szczególnie wysokie ilości manganu.

Ponieważ stężenie tego pierwiastka w organizmie jest utrzymywane w równowadze, głównie za sprawą niewielkiego wchłaniania i wczesnej eliminacji w wątrobie, panuje pogląd, że mangan dostający się do organizmu drogą pokarmową nie powinien mieć toksycznych efektów. Poza tym, dotychczas lekceważono mangan przyjmowany wraz z wodą, gdyż – w porównaniu z pokarmem jest ona bardzo niewielkim jego źródłem.

Naukowcy z Uniwersytetu Prowincji Quebec w Montrealu i dwóch innych kanadyjskich uczelni przebadali 362 dzieci w wieku od 6 do 13 roku życia, które mieszkały w domach zaopatrywanych w wodę gruntową z prywatnego lub publicznego ujęcia.

We wszystkich domach zmierzono poziom różnych pierwiastków w wodzie z kranu – w tym manganu, żelaza, miedzi, ołowiu, cynku, arsenu, magnezu i wapnia. Spożycie manganu przez dzieci wraz z wodą kranową, jak i z pożywieniem oceniano na podstawie kwestionariusza dotyczącego diety. Zmierzono też poziom tego pierwiastka we włosach dzieci. Na koniec, wszystkie dzieci przeszły zestaw testów oceniających zdolności intelektualne, ruchowe oraz zachowanie.

W analizie uwzględniono różne czynniki mogące mieć wpływ na iloraz inteligencji dzieci (IQ), jak dochody rodziny, poziom inteligencji i wykształcenie matki oraz obecność innych metali w wodzie.

Zaobserwowaliśmy, że dzieci eksponowane na wyższe stężenie manganu w wodzie pitnej miały wyraźnie niższy iloraz inteligencji – komentuje prowadząca badania dr Maryse Bouchard.

Średni iloraz inteligencji dzieci, których woda w domu zawierała najwyższe stężenie manganu (średnio 216 mikrogramów na litr) był o sześć punktów niższy od przeciętnego IQ rówieśników mających w domu wodę z niewielkimi ilościami tego pierwiastka lub zupełnie go pozbawioną.

To bardzo wyraźny efekt; niewiele zanieczyszczeń środowiskowych ma tak silny związek z potencjałem intelektualnym – komentuje współautorka pracy Donna Mergler.

Okazało się też, że zawartość manganu we włosach dzieci była ściśle związana z jego stężeniem w wodzie pitnej w domu. Natomiast, ilości manganu pochodzące z diety – choć znacznie wyższe niż z wody – nie przekładały się na jego stężenie we włosach oraz na IQ. Zdaniem naukowców, oznacza to, że mangan dostający się do organizmu wraz z wodą może być w organizmie przetwarzany inaczej niż ten z pokarmów.

Niektóre władze samorządowe w prowincji Quebek, gdzie prowadzono badania, zainstalowały w międzyczasie system filtrów, który usuwa mangan z wody pitnej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

38 thoughts on “Trucizna która odbiera ci inteligencje nie Chemitrails , gmo czy fluor PRZECZYTAJ !

 1. Kolejny arystokrata https://www.youtube.com/watch?v=8JACWZCCw2I
  A tamten urodził się w 1955 roku wg Wikipedii ale coś wspomina czasy wojenne i chrzani o innych dziwnych rzeczach na TN w którymś filmie jak pogromy na pejsoli itp.
  Konstytucja z 1935 chyba nie miała kworum po 1 czytaniu więc nie zaistniała.
  Może to ten mangan:)
  Pozdrawiam

 2. Nadmanganian potasu w surwiwalu do dezynfekcji wody zalecają
  . Były kiedyś łyżki ze stopu manganowo magnezowego. Filtr osmotyczny cedzi wszystko ( bakterie, metale, hormony) a woda nawet prądu nie przewodzi .

 3. Nadmanganian potasu w surwiwalu do dezynfekcji wody zalecają
  . Były kiedyś łyżki ze stopu manganowo magnezowego. Filtr osmotyczny pędzi wszystko ( bakterie, metale, hormony) a woda nawet prądu nie przewodzi.

 4. A w surwiwalu nadmanganian potasu zaleca się do dezynfekcji wody . Były kiedyś łyżki ze stopu magnezowo manganowego. Filtr odwróconej osmozy usuwa wszystko (nawet prądu nie przewodzi).

 5. W Wikipedii są informacje ale raczej dla chemików. „Jest metalem stosunkowo aktywnym chemicznie, reaguje z kwasami nieutleniającymi (w postaci pyłu także z wodą) z wydzieleniem wodoru”.
  Jest to metal ciężki, stosowany przy wyrobie żelaza, symbol Mn. Jest mikroelementem życiowym ale potrzebny w minimalnych ilościach. „Nadmiar może sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz pogłębiać chorobę Parkinsona, niedobór zaś, choć bardzo rzadki, powoduje opóźnienie w rozwoju fizycznym.”
  Niedobór jest bardzo rzadki więc zajmijmy się nadmiarem… w żywności (przykładowo 100 g produktu) nadmiar – płatki owsiane, proszek kakaowy, ryż brązowy, orzechy włoskie, migdały, orzechy arachidowe, ciecierzyca. Natomiast kasze, chleb, banany, mąka, ziemniaki, mają tego mało.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mangan

   1. sprawdź wodę – tlenki manganu wywołują barwienie szkła na fioletowo, nie pozbędziesz się tego co już tam jest tylko unikaj

   2. Jeżeli faktycznie masz nadmiar to zainstaluj takie domowe filtry. Usuwa się go identycznie jak żelazo i te procesy przebiegają jednocześnie.

   3. detoks ALGI- słodkowodny glon jest bogatym źródłem chlorofilu, mającego zdolność wiązania metali ciężkich i ułatwia ich usuwanie z organizmu. Chlorella zawiera też glutation, kluczowy związek dla naturalnej detoksykacji naszego ciała.

  1. Nasuwa się przysłowie – wielki jak wół a głupi jak stół, dotyczy porównania rozwoju fizycznego a umysłowego. To może być wpływ manganu jak się dziecko karmi owsianką.

   1. „Okazało się też, że zawartość manganu we włosach dzieci była ściśle związana z jego stężeniem w wodzie pitnej w domu. Natomiast, ilości manganu pochodzące z diety – choć znacznie wyższe niż z wody – nie przekładały się na jego stężenie we włosach oraz na IQ. Zdaniem naukowców, oznacza to, że mangan dostający się do organizmu wraz z wodą może być w organizmie przetwarzany inaczej niż ten z pokarmów.” Może to mieć związek z postacią w której Mn występuje. W jedzeniu są to postaci związków biodostępnych i one pewno ulegają metabolizmowi i są wydalane, natomiast w wodzie pewno są związki nieorganiczne , a z nimi organizm sobie nie radzi.

    1. no widzisz, nawet wikipedia omija szczegóły… reaguje także z wodą i tyle w temacie, w tamtym regionie widać mają niefart z tym manganem w wodzie ale źli ludzie mogą świadomie zatruwać tym wodę pitną

 6. Zobaczcie, jakie mamy bogactwo pod ziemią , które Niemcy chcą Nam ukraść ??? !!! Pisiory , zróbcie coś z tym !!! 🙁 🙁 🙁

  1. Chyba mam hiper otępienie manganowe, bo nie mogę pojąć… pozbywamy się swoich kopalń a węgiel sprowadzamy od innych ? Coś chyba nie tak z nami. Ostatnio podpisujemy umowy z USA na sprowadzanie od nich , czy dlatego że szukają komu mają go upchnąć?

   1. Oj Krab, jakbyś nie wiedziała, że nie z nami ale z naszymi włodarzami „coś nie tak”. Czy Ty a może ja podpisałyśmy taką umowę? NIE! Jakiś czas temu (2 lata?) zjechali górnicy do Warszawy protestować przeciw zamknięciu kopalń, z całej Polski słano im poparcie, powinni zrobić strajk ale… stchórzyli? Duda (też Duda) zakneblował ich a kopalnie im i nam zamknęli, żeby niemiaszki sobie je wzięli. Już nawet górnicy okazują się tchórzami. 🙁 Nie ma ratunku dla Polski.

    1. Nie górnicy stchórzyli tylko „tacy Dudowie-dudy”, bo ich profity zostały zachowane ! Zwykły górnik to ma zapierdzielać i cieszyć się , że „panowie spółka” jeszcze go nie zwolnili ! Moja wypowiedź była sarkazmem.

     1. Ten koncern jest jednym z gorszych trucicieli 🙁 … Zgłoś się do tej organizacji , oni Ci podpowiedzą 🙂 🙂 🙂

    1. Skontaktuj się z NOP, może (blog) Jarek Kefir Ci doradzi. Nie szczep, zwlekaj aż będziesz miał wiedzę, mów im, że dziecko jest przeziębione wtedy nie wolno szczepić.

    2. Jest tutaj u Mizi na blogu taka ankieta do pobrania i dostarczenia lekarzowi do podpisu, że bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne następstwa poszczepienne. Mów, że dziecko jest apatyczne i ma stany podgorączkowe , daj lekarzowi tą bumagę do podpisania i skontaktuj się z tymi co już tą drogę przechodzili, podpowiedzą co dalej.

 7. Wiele też nie mówi się o pierwiastku Jod i o działaniu ołowiu co powoduje , w sieci też była czytanka o oddziaływaniu środowiska na zachowanie człowieka .

  1. Np w UK jest wiele rur olowianych zwlaszcza w starym budownictwie.czesto jest to jedyna rura dopriwadzajaca wode do kranów.

 8. Dlaczego nie mozesz pow.jak sie pozbć tego w „prosty mechaniczny sposob” bo będę podejrzewany? O co? Przeciez podawane sa sposoby jak sie pozbywac fluoru czy innych substancji z organizmu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: