DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Putin gości lidera Białorusi w trudnych rozmowach gospodarczych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

MOSKWA (AP) – Prezydent Rosji Władimir Putin gościł w piątek przywódcę Białorusi w kolejnej rundzie trudnych rozmów na temat ściślejszej integracji w obliczu rosnącej presji gospodarczej Rosji na byłego radzieckiego sojusznika.

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko oskarżył Kreml o lekceważenie jego zobowiązań w zakresie dostaw energii, próbując jednocześnie uzbroić go w ściślejszy sojusz.

Dwaj przywódcy uśmiechnęli się szeroko, ale nie zrobili żadnych uwag, kiedy usiedli do rozmów w rezydencji Putina w rosyjskim kurorcie Soczi na Morzu Czarnym.

Kreml argumentował, że Białoruś, która w większości zaspokaja potrzeby energetyczne, powinna zaakceptować większą integrację gospodarczą, jeśli chce nadal otrzymywać rosyjskie zasoby po cenach subsydiowanych.

Putin i Łukaszenko spotkali się dwukrotnie w grudniu, ale nie udało się rozwiązać różnic, co spowodowało, że Rosja zmniejszyła dostawy ropy naftowej na Białoruś na początku tego roku.

Tranzytowe dostawy rosyjskiej ropy przez Europę przez Białoruś odbywały się bez przeszkód, ale białoruskie rafinerie ropy zostały ograniczone do minimalnej zdolności, co pozbawia kraj głównego źródła dochodów. W przeszłości Białoruś koncentrowała się na eksporcie produktów ropopochodnych wytwarzanych z taniej rosyjskiej ropy.

Na początku tego tygodnia Łukaszenka chwalił się ociepleniem więzi ze Stanami Zjednoczonymi w pozornej próbie uzyskania koncesji z Rosji.

ZRODLO:APNEWS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: